Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Nebo zatarasit vstup přes nerozbitné bedny. At žije Adramahlihk fight😂

  • Derp_1337

    Jo, v roce 2000 jsem to nehrál. V té době jsem hrál na konzolích. PC jsem koupil později až v roce 2002. On to nebyl zas až tak velký rozdíl, abych nemohl říct, že jsem neměl představu, jak hry v té době vypadaly. Měl jsem zkušenosti s konzolovkama, což se graficky až zas tak nelišilo.

    Jinak jsem nikdy netvdil, že grafika nebyla na tu dobu přelomová. Mluvilo se jenom o stylizaci a "atmosféře".

  • Derp_1337

    Pokud někdo argumentuje tak, že vytáhne úplně něco jiného, tak se dopouští argumentáčního faulu.

    Uvědomuješ si, že to platí na tebe?!! Já psal o Bethesdě a Skyrim a ty ses připojil do mé diskuze a začal jsi psát o něčem jiném. To ty jsi tak strašně hloupý.

  • aspa

    Ty jsi strašně hloupý. Ano, přesně tak, pokud někdo argumentuje tak, že vytáhne úplně něco jiného, co s danou věci nesouvisí, tak se dopouští argumentačního faulu. Pokud jsi schopen obhájit Lariany jen Bethesdou, tak je to smutné a v diskuzi jsi naprosto zbytečný.

  • 0011

    Aha takže nehrál, protože jednak bys mi neodpověděl otázkou a druhak bys nenapsal že "Na tehdejší dobu "ok", ale žádný zázrak to nebyl" protože to nedokážeš objektivně ohodnotit, protože si to jednoduše v tu dobu nehrál. Já třeba nehrál první Alone in the dark v době vydání, když jsem se k němu dostal bylo to dávno retro, ale vím, že když to vyšlo tak si z té atmosféry spoustu lidí ukáklo a nedovolil bych si to hodnotit. Můžu tě ale ubezpečit, že když BG2 vyšlo, tak já a moji vrstevnící (ročník 85) jsme se z té atmosféry i stylizace posadili na zadek, žádné ok v uvozovkách, nic lepšího tenkrát nebylo. Samozřejmě že se k tomu dá co říct i dnes, ale tím hodnocením na tehdejší dobu si se střelil do nohy, nebo když jsme u toho Baldur's Gate hodil si na 20 stěnce 1.

  • Nedostatek zlata? Jedu taky balanced, jsem kus po začátku druhého aktu, v truhle asi 15k a hromada zbytečných artefaktů na prodání. Šetřil jsem pro Galea i největší crap, jen když to bylo aspoň zelený. Jednou mi začaly docházet health potiony, tak jsem poprvé na konci prvního aktu začal zpracovávat nasbírané ingredience. Charisma je prostě charisma, není nad to se prokecat k největším šéfům, v klidu je odpravit a pak postupně čistit zbytek :).

  • Derp_1337

    Hele a když jako člověk nehrál v roce 2000, tak se jeho názor nepočítá? A když jsi nehrál World of Warcraft v roce 2004 , tak se tvůj názor na WoW taky nepočítá? To je nesmysl.


    Hele, nebudu se bavit o technické stránce hry. To se po těch letech nedá hodnotit. Ale tady někteří trollové mluví o "stylizaci" či "atmosféře" BG2. K tomu se něco dá říct i dnes. Na tehdejší dobu "ok", ale žádný zázrak to nebyl.

  • Taronyu

    Nie je nedovarený len je proste slabší. Na druhú stranu, je to akt 3 kde je niekoľko vrcholov hry.

  • Taronyu

    Na konci mi len trošku chýbal väčší epilog k jednotlivým postavám. Inak celkom fajn. V upper city sa odohráva boj, preto sa ten achievement tak volá. A ta finálna misia tam úplne stačila, už by to bolo strašne dlhé keby to bola ďalšia hracia lokácia. A narazil som tam na pár bugov tak tie snáď opravia. Inak ta finálna bitka bola dosť frustrujúca, ja som ani nemal prehľad čo sa tam vlastne deje :D

  • 0011

    Víš z toho co píšeš se mi zdá, že si BG 2 nehrál v době vydání, tj. rok 2000, protože bys takové nesmysly nemohl napsat, nic proti tobě ale mám dojem že v té době jste ve škole začínali probírat abecedu. Přečti si dobové recenze vizuál rozhodhě chválili. tady na games najdeš už jenom recenzi na datadisk ToB(2001), kde si ale můžeš přečíst adoraci na grafiku. Za svatý vzor bych to nedával, ale po 23 letech vypadá pořád dobře, nicméně ve svojí době neměla konkurenci, proto si Infinity engine půjčovali i Black Isle Studios. BG3 je nádherná hra, ale že by graficky neměla konkurenci, to ani omylem.

  • Derp_1337

    Trololol

    Nikdo se nebaví o Skyrimu? Já odpověděl Karlosovi a jasně jsem začal mluvit o Bethesda (a Skyrim) a to ty jsi odpověděl na můj příspěvek. To ty ses nacpal do diskuze, kterou jsem vedl s někým jiným. A prej nikdo nemluví o Skyrim. Prostě meleš úplné nesmysly, protože v tvých argumentech jsou obrovské chyby.

    Překrucuješ, odmítáš odpovědět na otázku a odvádíš pozornost někam jinam a furt meleš pořád dokola tu svou písničku a když náhodou někdo nesouhlasí, tak hned musí být toxický fanboy. Typické příznaky trollování.

  • Derp_1337

    Tak jak tomu bude říkat? Patch s velkou porcí obsahu?

  • Duptcheck

    Ty asi nikdy.....

  • Z těchhle si pamatuju tak 5 nejvýraznějších, max. BG 3 jsem ještě nehrál a pochybuju, že bych na Lae'zel někdy zapomněl :)

  • Jez3vec

    No pokud v posledních dnech nebyla nějaká změna, tak Lariani pro BG3 neplánují žádné DLC.

  • aspa

    tak zaprvé nikdo se nebaví o Skyrimu, tady se dopouštíš whataboutismusu. Dopouštíš se toho, protože jsi toxický fanboy. To, že Lariani jsou přehypovaní a dodavají nedodělané produkty, je známý fakt. Jsou to skvělí obchodníci, dvakrát geniálně využili díru na KS, to že vybírali podruhé bylo na hranici morálky, ale budiž, umožnilo jim to mít budget přes 100 milionů dolarů na BG3. To, že dodáš produkt, který je tři roky v EA a přesto není dodělaný, je zabugovaný a slizneš smetanu,  všeobecnou chválu, je opět na hranici morálky. 

    Popravdě čistě morálně nechápu, jak někdo může být fanda Larianu, ale jak už jsem psal tady xkrát 100 lidí 100 chutí.

  • Jez3vec

    Tak slovíčko "mizerné" bych nepoužil. Spíš je to jen škoda, že to nedokáží zakončit, zvlášť při srovnání s DOS 2. Tam to zakončení včetně epilogu je na úplně jiné úrovni (hrál jsem minulý rok, ne po releasu).

  • Derp_1337

    Jo, hry od Bugthesdy jsou spíš takový sandbox. Tady máš hodne prostoru, dělej si co tě napadne a snad se u toho budeš bavit.

  • aspa

    To, co předvedl Rockstar u RDR2, bude standard možná tak za 10 let.

    https://www.youtube.com/watch?v=XFPXP3tlGdA

  • Derp_1337

    Proč toxický fanboy? Tohle je čistá pravda. Chceš snad říct, že Bethesda je známá svým seriózním přístupem k opravování bugů? LOL

    Na moderských webech najdeš patche pro Skyrim, které opravují bugy, které se Bugthesda nikdy neobtěžovala opravit.

    Jinak jsem Skyrim samozřejmě hrál a omodovaný ho považují za skvělou 10/10 hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit