Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    1) Dark Souls - Prepare to Die Edition
    2) Witcher 2 - Assassins of Kings - Enhanced Edition
    3) Batman - Arkham City GOTY
    • Veskoslav
      Všechny hry vyšly v roce 2011 *1*
      • rhaegar
        Opravdu? DS: 4. srpna 2012 , W2: 17. dubna 2012, Batman : 29. května 2012
        • Veskoslav
          To, že ty hry vyšly později na jiné platformy neznamená, že to jsou hry roku 2012. Minulý měsíc vyšla edice Stalker a přesto to nemůže být hra roku 2012, ale roku 2007....
          • rhaegar
            Witcher 2 je pro mě hrou roku na xbox 360, DS je pro mě hrou roku na PC. Tak a zkus argumentovat teď *3*
            • eeeee
              veskoslav: to je blbost, v roce 2011 nikdo nemohl dark souls hodnotit jako nejlepsi hru na pc, to az letos.
            • Veskoslav
              Proč bych měl argumentovat? Jedna se o herní pecky roku 2011.
            • Umaroth
              tyvole tak to už to mohla byt BFG edice DOOMU když takhle uvažuješ !
        • Viktor_H
          Jde o bonusový obsah, případně konverze, ale ty hry jsou z roku 2011...
        • smejki
          že tam rovnou nedáváš kompiláty
      • Dark Souls na PC vyslo 2012
        • Veskoslav
          A? Vyšlo to na konzole v roce 2011, nebere se kdy to na jakou platformu vyšlo, ale kdy to poprvé vyšlo.
  • Coffin.Corner
    Dishonored bylo pro mě jako zjevení. Nějakým záhadným způsobem se mi podařilo ignorovat všechna videa, preview a recenze které by prozrazovaly více než by měly.
    Když jsem pak začátkem prosince, kolem čtvrté ráno, poslouchal závěrečný song, měl jsem ze světa Dishonored pocit, jaký jsem už dlouho nezažil. Naposledy snad u Bioshocku.
    Moc se mi líbila minimalistická, bezútěšná atmosféra a přesně daný, uzavřený příběh. Docela souhlasím s Lukášovými výhradami proti ždímání značky a dodatečnému "zeságovatění".
    Takže za mě je Dishonored nejen hra roku, ale i pětiletky. *4*
  • 1.) Dishonored
    2.) Max Payne 3
    3.) Borderlands 2
    4.) Journey
    5.) Walking Dead

    Letous to bylo méně pamětihodnotné než třeba loni, možná až na Journey a Dishonored (ale to verim, ze je to jen tim, ze je to primo muj grafickej a gameplay vkus)
    • Trisska
      Řekni mi, který hry sou pro tebe víc pamětihodný předloni než loni?
      • Uncharted 3, Witcher 2, Mass Effect 2, Skyrim.... Muj nazor *3*
        • Ale lidicky, rikam ze to je muj nazor, necpu vam ho. Most Wanted taky zeru a mam nahrano 50 hodin za 3 tydny. Ja nehodlam odsuzovat hry na verejnem hatu, nejsem zabednenec abych se tak dobrovolne pripravoval o dobre hry
        • Skyrim čeká leda cesta do propadliště dějin ale každej má svůj názor a hlavně vkus
          • KaloSaper
            Spíš naopak. Skyrim žije jako nikdy a žít bude ještě dlouho, podle toho jak je aktivní modařská scéna. A to věř, že ta ještě neřekla poslední slovo. Viz. před Vánoci vydaný companion mod "Vilja in Skyrim", který přidává plně namluvenou společnici s mraky vioce-overu.
            • Tak nemyslim primo ze se na Skyrim bude myslet za 10 let, ale ze me vice utkvel v hlave nez nejaky Far Cry 3 nebo Black Ops 2. Mám rád, když se na hry myslí jako třeba na první Bioshock *4*
            • Jsou hry na které se bude vzpománat třeba za 10 let , skyrim to určitě nebude a nic na tom nezmění ani aktivní módařská scéna .
        • SKYRIM?! http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s *1*
          • http://nooooooooooooooo.com/
          • http://goo.gl/z3UYx
  • Když už Journey, tak to měla být nej hra na konzoli. Opět se ukázalo, že redakce neumí pracovat ani s číselným hodnocením her nebo zkrátka nemá dobrý odhad. Jinak si tohle nedokážu vysvětlit. Tyhle "nej" hry jsou jeden velký fail.
    • Nechapu proc to musi lidi tolik resit, je to vyber redakce, nikdo vam to necpe, nikdo nerika, ze to podle toho zebricku musite hrat... Pride mi, ze nekterym lidem to znicilo celej zivot.
    • janchor
      Opět se ukázalo, že hru roku vybírá celej redakční a autorskej kolektiv - narozdíl od recenze, kterou píše jeden člověk, a která skutečně nemá plnit roli nějakého "odhadu".
      • Ještě horší ...
        • Veskoslav
          Tak se pochlub svým žebříčkem, ať ho můžeme zvesela taky zkritizovat, jak jsi neschopný a kdo ví co:)
  • 1. DayZ mod
    2. Borderlands 2
    3. Darksiders 2
    4. Dishonored
    5. Planetside 2
    .......
    10. X-COM ( 33 bojist, 330 zabitych emzaku a zaverecne titulky ... pripada mi to jako by hru v pulce ustrihli a nechali si to na dalsi dil nebo datadisk .. )

    100 lidi, 100 chuti .. ale rozhodne nechapu pristup moderatoru, kdy Farcry 3 s bodovym hodnocenim 8/10 vyhraje Hru roku + Kategorii nej. akcni hra, zatimco 9/10 body hodnoceny max payne 3 nedostane ani blbou nominaci na akcni hru. *6* .. Developeri z rockstaru mozna malo plati *12*
    • smejki
      redakční bestofy nejsou "seřadili jsme si hry podle sestupně podle hodnocení". Pokud něco takového hledáš, jdi na metacritic nebo jiný agregátor a pofiltruj si.
    • sleepless
      Hodnoceni bereme v potaz pri vyberu, ale neni primarnim kriteriem, protoze vyber Her roku je volba skupinova, zatimco recenze je hodnoceni jednoho autora.
    • Nesmis vzdy delat jako prvni priority vyzkumy/budovy...ja mam 54 bojist emzaku uz ani nevim kolik, a nejsem ani v polovine hry (teprve jsem zautocil na tu prvni alien base)
      • Na normal jsem mel financi a materialu vzdycky tak akorat na nepretrzity vyzkum v labs a obcas i ve slevarne, tak nevyuzij toho zejo *4* souboje byly tuhe i tak, ale financovani vyzkum a staveni bylo az moc pianko.
        • No me jeden znamy rekl, priority veci delej, az kdyz uz nic jinyho nebudes mit na vyber. Ridim se toho a tak jsem tam, kde jsem a mam nahrano 19 hodin :)
  • Erendiel
    Journey... proč ne, dohrál jsem to před pár týdny a určitě bych to dal do mých top 5 her co jsem hrál... ale i přesto ta herní doba 2-3 hodiny, je ten důvod proč by to za mě hra roku nebyla ale to už je samozřejmě jen můj pohled, vaše rozhodnutí zcela chápu... rozhodně to pro mě byl zážitek roku.^^
  • Proti vzberu redakce (v teto kategorii) nemam nic ,ale letos me mirne receno zklamala mistni redakce. Kdo z vas se obtezoval cist komentare u jednotlivych kategorii mozna narazil na zajimavy prispevek u "Best of Sportovni hra" zdejsiho sefredaktora, ktery na jeden komentar zareagoval v tom smyslu, ze - "Je to nas vyber a Ty (Vy - My vsichni) se s tim musis smirit." No nezlobte se na me ale tvarite se jako seriozni web a toto mi sem tak nejak nesedi. Mnoho ctenaru se chce dozvedet jake hry v lonskem roce stoji za zahrani v danych kategoriich a nakonec kdyz se opovazi vznest nejakou namitku k nominacim tak je mu oznameno, ze si ma trhnout nohou a proste si zvyknout na to , ze je to tak jak to je! No nezlobte se ale me to zavani amaterismem. Mimochodem zamyslete se zda ma smysl konkretne kategorii sportovnich her i do budoucna pokracovat kdyz jsou Vasi redaktori omezeni na hrani FIFA a NHL a zaplacnou jednu nominaci nejakou hrou stazenou na GooglePLay.
    • Tak to jsi ovšem nepochopil princip. Principem je, že několik malých skupin lidí informuje velkou skupinu lidí. Pokud se ti nelíbí, co říká jedna z těchto malých skupin, můžeš se nechat informovat jinou. Pokud se ti nelíbí informace ani od jedné z nich, můžeš sám začít informovat jiné lidi (a v tom případě narazíš na problém, jak se dostat ke zdrojům informací). A pokud nesouhlasíš s takovým principem, můžeš se odstěhovat do jiné země s jinými zvyklostmi. To je tvá svoboda.
      • To jsi napsal uplne presne! Je to ma svoboda vyjadrit zde svuj vlastni nazor, stejne jako jsi tak ucinil Ty! A pokud sis vse radne precetl, mozna sis vsiml, ze jsem pouze poukazoval na to ze mi prijde malicko neprimerene aby zdejsi sefredaktor reagoval na komentar k clanku tak ze mu oznami at si "trhne nohou se svym nazorem". A samozrejme nevim jak to vidi ostatni, ale domnivam se ze sportovni hry jsou pomerne popularni odvetvi herniho prumyslu, a zaslouzi si u SOLIDNIHO herniho recenzenta urcite vic nez jen hokej, fotbal a navic manazera a hru do telefonu.
  • Myslím že hra roku by měla být když ne přímo multiplatformní, tak minimálně na PC (jakožto stále dominantní téma tohoto webu).

    Je totiž opravdu škoda, že si většina hráčů nemůže zahrát vaši hru roku.
    • eeeee
      Proc by si to vetsina hracu nemohla zahrat? Kazdy si to muze zahrat. Nebo chces aby se hodnotily jen hry zdarma, protoze ty komercni si "nikdo nemuze zahrat"?
    • To že si to většina hráčů nemůže zahrát je pouze jejich problém. Je to prostě hra roku a nějaká platforma na to nemůže mít vliv.
    • ps. a to říkám jako hrát kterej hraje nejradšji na Xboxu (tzn. ano. jsem konzolovej hráč, přesto si myslím, že není dobrý když je hrou roku čistě konzolová hra).

      Jinak můj žebříček by vypadal takto:

      1) Dishonored
      2) Far Cry 3
      3) Crusader Kings 2
  • Zvlášt silnej rok to z mýho pohledu nebyl.

    1)Journey
    2)Dragons Dogma
    3)X-Com Enemy Unknown
    4)Dishonored
    5)Borderlands 2
    • z nezávislejch FTL a s takovej těch nepsanejch mě bavilo Sins of Solar Empires, ale to se nedá považovat za letošní titul. Black Mesa,Legend od Grimrock. K Wargame jsem se sice skoro nedostal, ale podle nakouknutí by to mohlo bejt zajímavý. Z těch psanejch ME3,FC3,Hotline Miami mi přišli dobrý,....ale jen dobrý....
  • hudry hudry!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit