Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Pokud jde o mne, tak já jsem zhulený, urvalý a voňavý ;o)
  • Taky tak, mám obojí a jsem spokojen. A jelikož stejnak nemám už tolik času na hraní jako dříve, tak mi vůbec nevadí počkat klidně i pár let na něco až to zlevní. Za plnou kupuji jen v případě, že to chci opravdu teď hned (naposledy třeba Heart of the Swarm, kde mě baví multík)...v jiném případě to pro mě nemá smysl...seznam nedohraných her je i tak moc velkej :)
  • Rhulad
    Veskoslave ten tvůj slovní průjem dosáhl skoro vrcholu. Ještě chvilku takhle pokračuj a už ti brzo zamáváme na shledanou ty sociopate.
  • Rhulad
    Walter ty si rádoby pc pseudo-intelektuál, který se ke všemu musí vyjádřit, i když o tom ví ho*no. Proč se vůbec vyjadřuješ ke grafice Last of Us nebo Uncharted, když jsi to maximálně viděl na youtube...
  • jak jsem psal Hanzales@tiscali.cz "Jsem rád že tu jsou stále rozumní lidé :)"
  • Jsem rád že tu jsou stále rozumní lidé :)
  • Hanzales
    Já souhlasím, Uncharted 2 a 3 a hlavně nyní Last Of Us jsou mistrovsky zpracované hry, s nádherně udělaným světem a detailně zpracovaným prostředím atd. Druhá věc je technická stránka. Textury ani tak neřeším, ale rozlišení a absence AA celkově kvalitu té skvostné grafiky dost sráží. Pusť si na stejném zobrazovacím zařízení třeba Last Light, byť bez SSAA (jen s FXAA) a pak přepni pro mně za mně do PS3 hry, která jede v 1080p a stejně tě první praští do očí absence AA a anisotropního filtrování. Mně konkrétně to třeba tak nevadí a po 10 minutách hraní se už zase kochám a hru si užívám naplno, ale nejde zase úplně ignorovat fakt, že po technické stránce (rozlišení, AA, AF, FOV) už současné generaci konzolí dochází dech delší dobu a nová generace už je fakt potřeba, alespoň aby to dávalo to full HD s antialiasingem a zbyl výkon i na jiné serepetičky, herní fyziku, otevřenost světa atd...
  • command42
    samozrejme dalsi chytrak ktory nadava na PC komunitu ako idu proti konzolam a ty ako konzolista robis to iste :)
  • walltar
    Já to mám podobně s PC ... začal sem hrát na PC s otcem vlastně ještě dřív, než sem šel na základku. Otec to používal místo psacího stroje s T602 a já na tom hrál dooma a nějaké tanky co na sebe stříleli přes kopec. A tak sem nikdy konzole ani neměl potřebu pořizovat ...

    Já nemám problém s konzolema jako takovýma ... ono PC zvládne všechno co konzole, ale prostě je dažší. Taky konzole pomohli dost PC hráčům ušetřit hodně peněz, protože díky nim vydrží PC o dost dýl. A zase PC vydavatelé můžou děkovat PC, že drží piráty mimo ... protože oni pirátit jde i na konzolích, ale na PC to je snažší ... pokud se přestane na PC hrát, tak se piráti prostě přesunou na jinou platformu (samozřejmě mluvím o těch HC pirátech co pirátí z principu, ti co si stahujou hry, protože je jto lehčí než si je kupovat si je taky kupovat budou.)

    Mínusy ti dávat nebudu ... já lidem co normálně vyjádří svůj názor mínusy nedávám (pokud teda nejsi GGG tomu dávám mínusy už s principu) Třeba taky někdy příde doba, kdy budu mít vedle PC ještě konzoli, protože na ní bude dost her, které mě budou zajímat.
  • Hanzales
    Však taky tvůj příspěvěk je naprosto v pořádku. Hrát jen na konzoli, nebo jen na PC, na tom není absolutně nic špatného. Já mám třeba obě konzole jako takový doplněk k PC, někdo to má zase naopak, někdo se striktně drží jen jednoho, problém nikde. Ten nastává, až když dotyčný jedinec neunese fakt, že to někdo vidí jinak, či se dokonce na něčem jiném baví více. Problém není v tom, na čem kdo co hraje, ale v tom, že jsou tady paka, co se neúnavně snaží těm ostatním něco cpát do hlavy hlava nehlava a to není případ tohoto příspěvku.
  • Hanzales
    Myslím, že po přečtení zdejších reakcí (a ne jen těch, které se ti hodí do krámku např. obsahem nadávek) ti musí být snad už konečně jasné, že mínuska a odpovědi, kterých se ti dostává nejsou takové pro tvůj názor, ale proto, jakým způsobem ho prezentuješ a kvůli tomu co tady globálně předvádíš. Jestli takovouto formu sdělení názoru považuješ za normální, pak poteš koště, fakt. Že se chováš jak rozmazlená mánička, která se hned cítí ukřivděně, když mu zdejší osazenstvo dá najevo, že je deb*l... na tom se počítám stejně nic nezmění. Počítám tolikrát tebou omílaný fakt, že ti nalítá hromada mínusek jen za sdělení, že si Witchera 3 užiješ na PS4 ani tak nesouvisí s tím samotným sdělením, ale s tvou osobou, které už tady má dost lidí plné zuby. A představ si ne pro ty názory, ale pro to co tady předvádíš. I kdyby jsi psal ve stejném duchu pozitivně o PC a negativně o konzolích, na těch reakcích a mínuskách se nic nezmění. A jestli se tady cítíš "diskriminovaný" PC komunitou, tak sem nelez a spokojeni budeme všichni ;o)
  • Ano každej prostě hraje na tom co se mu zdá nejlepší,ale mě prostě nejvíce vadí když se někdo naváží do Ps komunity nebo Pc komunity.Každej kdo hraje je hráč ať hraje na čím chce :)
  • V tuhle chvíli mám GTX 680, ty trotle.
  • no já to měl nahoru dolu.Začal jsem ze ZX,amigou,segou, pak bylo pc a nic jiného pak zase ps1,ps2,xbox360,wii ale u těch dvou posledních jsem to kombinovl s PC.No pak mě xbox vyhořel já vyhodil TV a mám už jen PC a jsem rád *3*
  • Já ná Ps hraju hlavně proto že jsem začal hrát už na Ps1 kolem roku 1995 pro mě je lepší hratelnost na Ps na gamepadu protože za ty roky hraní mám nějaký skill (ano opravdu to jde hrát Fps Tps na gamepadu).Pc mám hlavně na internet a Ps na hry.Dejte si minusek kolik chcete ale to moje hraní nezmění.
  • To co tady jistí uživatelé píší má hodně daleko k názorui.
    Argumentační hodnoty žádné.V podstatě žádná schopnost jakkoliv reagovat.
    Maximálně jste schopni napsat tohle, protože na nic více se jednoduše nezmůžete :)
    Diskuze níže to jasně ukázala.Tak k čemu tento bezvýznamný "komentář", který z tebe dělá "konzolového sektáře" ?
    Jsi starší než GGG tak by jsi měl mít teoreticky více rozumu :) Uvažuj :)
  • walltar
    Takže říkáš, vývojářský tým má magické sckopnosti, které mu dobvolili obejít HW výkon součastných konzolí, a všechny Let's playe na youtube sou vlastně podvržené .... Ještě bys mohl říct, že to vypadá stejně dobře jak nová arma a bylo by to kompletní.
  • walltar
    Pokud by byla ve Free2play segmentu opravdu velká konkurence tak by to zase takový problém nebyl ...

    Mnohdy je ten F2P model přívětivější k zákazníkovi, než když mu rozsekají hru na 150DLC a stejně mu ji prodávají po kouskách ... Pokud není ve hře P2W tak F2P může být zajímavá a celkem validní kombinace.

    Ale podle mě by spíš hodně her mělo presistentní online multiplayer, do kterého se člověk musí připojit ... DRM by byli na serverech, takže by je bylo jenom velice těžké cracknout. Ale zase pokud dají člověku možnost si hru před koupí zkusit, třeba přes nějaký trial tak ani s tím bych neměl problém.
  • TheGGG
    Nehráls to, já dohrál všechny díly uncharted a právě hraji the last of us a žádné rozmazané textury tam nebyli a ani nejsou. Jak říkám, nehráls na konzoli tak nevím proč sem o tom vůbec píšeš.
    Pro pleskoslava, chápu že tvá chorobná potřeba někoho urážet už zřejmě překročila všechny hranice, ale prosím příště zaměř svůj výron na jinou diskuzi.
  • TheGGG
    http://media.tumblr.com/tumblr_m99hb5ApIy1qc7mh1.jpg

    Nebýt konzolí tak už dnes budou všechny hry free2play

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit