Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pethulla
    tak takhle bych to zas neškatulkoval. Ono ti nadstandartně vyšilující jedinci jsou na obou stranách barikády. Spíš je kupodivu, že je ty žabomyší války furt baví.
  • To teda nesli, doteraz nejdu niektore PS2 hry na emulatore...
  • Shaker
    a nezapominame na star citizen ;-p
  • rancor1223
    Asi tady testují novou taktiku, překrmování. Nezdá se ovšem být příliš efektivní...
  • jan.pospisil.35
    jasně že to trvalo dlouho když určujou standard navíc by bylo dost blbí kdyby konzole která má vydržet na trhu tak odhadem sedum+- let zastarala za dva roky nehledě na to že ps3 a X360 byl při vydání dost nad pruměrnym PC což teda aspon u mého železa se o nové generaci říct nedá bohužel
  • Rhulad
    Tady je opravdu úplně vygumovaná komunita totálně fanatických pc sektářů. Člověk tady má jenom trochu jiný názor a svatá inkvizice tě už prohlašuje za trola...
  • No PS3 a Xbox360 to trvalo docela hodne dlouho nez zastarali...
  • jan.pospisil.35
    jasně konzolisti sou ted na koni protože budou mít nový hračky který konečně posunou latku výš ale jak dlouho bude trvat než budou zase zastaralý? Nehledě na to že na PC (teda spon pro mě) nejsou hry hlavní. aA k tématu. Já se nejvíc asi těšim na Zaklínače, Armu3 a Rome total war + samozřejmě spousta drobnějších her o kterých konzolisti ani neslyšeli (rejp) *1*
  • V dobe PS1 a PS2 sli skoro vsetky hry aj na pc + emulatory... takze dobry pokus
  • napodobne ale kupil som ps3 a mozem povedat ze tych par exkluzivit az na last of us sa da zohnat za cca 10 a su to asi najlepsie SP hry ake som za posledny cas hral
  • Nekrmte to...
  • mám PC s monitorem i 42" TV, hraju na myši, klávesnici, gamepadu, joysticku a před časem i na volantu.. pracuju na PC takže si na sebe vydělá.. znáš nějakej důvod proč bych si měl krom pár exclusivních her koupit konzoli? já ne :) levná konzole? těžko s hrama za 1500..
  • Nebolo VZDY najlepsie :)
    Existovali aj doby PS1 a PS2.
  • mi hlavně přijde zbytečné pořizovat drahou konzoli, která je čistě jednoúčelovým zařízením, k čemu to, když se dá hrát na PC... a to ani nemluvím o indie scéně, která je pro PC hraní oproti konzolím obrovský boost
  • No jedna osoba to asi nebude,protože úrověń Trolla.diskuzního byla o několik tříd výše než u zbylých trollů a popravdě jsem se u jeho příspěvků dost pobavil *1*
  • Gordar
    Tak s tím hluboce nesouhlasím *2*
  • Posměch?? Přečti si to ještě jednou. Já to myslel tak, že tento žánr nepatří mezi oblíbené redakce. A Neříkej, že tento výběr je jen z her které navštívily.
  • Smutnej příběh,...

    Ale kdyby si zapnul motorky v palici a nepřehlídnull " Kazda platforma ma sve klady a zapory... " a šikovně si to spojil s " Jenom zabednenec se bude omezovat z jakychsi iracionalnich duvodu pouze na jednu platformu ", tak by ta intepretace mohla být lepší.
  • Zabedněnec jsi možná tak ty. Každý nemá dostatek financí na to, aby si mohl dovolit PC na nejnovější hry a ještě k tomu konzoli.
  • Kazda platforma ma sve klady a zapory, ja si treba mnohem radsi zahraju sportovni hry, zavodni hry a sem tam RPG na konzoli, kdezto na PC mam FPS, MMORPG a strategie... Jenom zabednenec se bude omezovat z jakychsi iracionalnich duvodu pouze na jednu platformu. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší