Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, ejbat na Vavru a jeho mindraky. Toto bude dobra haluz... Moze byt aj 10 rokov stary engine. Ak je hra dobra, tak mi to je jedno.
    • Tak ale stejně dobrý kostel, jaký dělá vávroš tam nebude.
    • Keyz
      Hra se mimo jiné skládá z enginu atd....

      Tedy argument "Moze byt aj 10 rokov stary engine. Ak je hra dobra, tak mi to je jedno." je divný. Spíše to máš tak, že bude třeba kvalitní příběh (což od Bugthesdy moc čekat nelze) a tu grafiku sneseš horší. Což beru.

      Zase od AAA produkce dost lidí čeká pokrok a skvělou technickou stránku. Jako u filmů. Je možné mít oboje. Skvělou technickou stránku a skvělý příběh apod. Takto by to mohli udělat 2d, pixel grafikou apod. Aby zcela vyhodili grafiku. A poté by se stálo na jednom místě a pokrok 0, kdyby to brali podle tebe.
      • (U filmů to naposledy platilo hodně dávno, tj. před érou blockbusterů. Nebo snad máš příklad áčkového hollywoodského filmu - tj. obdoba hry od Beth - který je po vizuální i narativní stránce povedený? Nechci rozjíždět flame, ale Hollywood dobrý áčkový film nenatočil několik desetiletí, pokud nebudeme počítat alternativnější tvůrce jako PTA (There Will be Blood) nebo Coeni (Fargo) a možná i Tarantino (Pulp Fiction) ale tady už se imo pohybujeme spíše mimo vyložené áčko.)
        • (Vlastně bych se to nebál rozšířit - Hollywood vyloženě dobrý velkofilm nenatočil nikdy a nejodvážnější pokus oslaví za dva roky stovečku.)
          • Uhm... Welles, Scorsesy, DePalma - to jsou přece úplní břídilové... *15*

            Ale za P. T. Andersona máš u mě bezvýznamné plus...
            • DePalma břídil byl, to každopádně. Welles a Scorsese samozřejmě ne, ale neřekl bych, že Kane je velkofilm (tak by se možná dali označit Ambersonové kdyby RKO nechalo Orsona pracovat, výsledek studiového sestřihu je bohužel chabý) a u Scorseseho je to tak na pomezí (každopádně jeho nejlepší kousky velkofilmy nejsou). Ale je fakt, že jsem pozapoměl na Coppolu a Kubricka. :(

              Kažopádně platí, že po novém Hollywoodu už všechny velkofilmy bez výjimky stojí za houby. *1*
  • proc tam hraje porad stara muzika to se jim nezachovali zadne moderni pisnicky?
    • TheGGG
      to neřeš. Vypni při hraní hudbu a nahoď něco od justina. To je mnohem lepší zážitek pro postapo
    • Ristoro
      Troll, nebo poprvé vidíš Fallout?
      • ne ale tak kdyz ta vojna znicila svet byl rok 2077 a to tehdy nemeli zadne moderni pisnicky??
        • Pepa..prijel si zrovna z depa??.. bez si zahrat jednicku a 2jku..nebo si precti neco na silene brahmine..aspon se nebudes tak blbe divit
        • Spíš postmoderní, ne?
          • Khanemis
            Celý svět falloutu se odehrává v alternativní budoucnosti, která se esteticky, kulturně i společensky drží 50. let 20. století. Nebo spíše toho, jak si v 50. letech lidé představovali, že bude vypadat budoucnost. Je to retrofuturismus.

            Proto ty staré písničky. Také to má smysl...dodává to tomu správný nostalgický nádech. My to vnímáme jako něco starého a dávného. A stejně tak to vnímají i obyvatelé postapokalyptické pustiny. Hráč se tak lépe ztotožní se světem:)

            EDIT: Pardon, reakce měla být směřována na pepu:)
            • http://en.wikipedia.org/wiki/Retrofuturism
            • retrofuturismus tak to slyšim prvne
            • Navíc zasazení "právě do padesátek" samozřejmě souvisí s tehdejším paranoidním strachem z jaderné války.

              (Ale F1 a F2 byly plné také odkazů na pozdější popkulturu, především Pythony.)
    • myslis treba Lady GUGU ?? *15* .. mozna je to tim ze je to alternativni realita nasich 50let
  • no ggg, s timhle enginem by to nevypadalo lip ani na stroji z NASA
  • Kur.a měli to udělat pěkně hezky oldschool ve 2,5 dčku a nesrat to do 3D. Prostě to falloutum nesluší trojka byla pro mě hnusná a nudná. A to mám 1,2,tactics, moc a moc rád. Díky alespoň za ten Wasteland 2.
  • Sr_Lobo
    Tak z tohohle mám trochu ambivalentní pocity *7*
  • Sic na tom dělá Bethesda, ale Já se celkem pobavil i u čísla 3. Samo, že New Vegas od Obsidiánu byl skutečně lahodný špek, na který 3 nemá ani omylem, ale na takové to večerní hraní to nebylo špatné.
    Kdyby Bethesda dokázala nějak umně hráče poslat do roku 2077, přesněji tedy 23.října, vůbec bych se nezlobil. Zažít jadernou apokalypsu na "vlastní kůži" by bylo celkem zajímavé, jenom to neposrat...
    • hlavne aby sa pri tej apokapypse dostatocne vetvili dialogy a questy o poslednom prcani neboli jednoznacne.
  • lol i cokl v CoD Ghosts vypadal lip nez tenhle zaprasenej cokl...
  • No, nevím. Zatím mi to hodně připomíná Fallout 3 s trochu lepší grafikou... Ale těžko soudit.
  • martin.zima.98
    s atmosférou např takového Metra Last Light či původního Metra 2033 se tohle nedá srovnávat.
    • Ristoro
      Srovnávej postapo RPG, které ještě ani nevyšlo a hororovou FPS hru.
    • neda pretoze v 23/24 storoci uz treba aj nieco budovat
  • zklamani ..nudnej trailer ,zadna post-apo.. temna atmosfera, debilni animace,capek v cistem modrem latexovem obleku ..wauu at zije rok 2015! asi zustanu u f1,2 a nv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší