Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ak to vyjde az o rok tak mozme cakat na dalsi elder scrolls min. do 2018. Nechapem preco zenimax uprednostnuje vydavanie hier na hranici rentability, ako evil within, dishonored, wolfenstein
  • Video je pro mě zklamáním ani ne kvůli grafice jako takové, ale pro nedostatek atmosféry. Už od dob Heretica jsem si oblíbil temnější barvy... asi i proto se mi tak líbí Stalker, Fallout 3 nebo i Far Cry 2. Jenže tady ve videu na F4 je to najednou moc barevné, podobně jako třeba nové Far Cry nebo Dragon Age. Neříkám, že to jsou špatné hry, jen už to pro nemá tu atmosféru.
    • Mě ve Falloutu 3 otravoval ten hnusný zelený filtr, takže trocha barev mi vůbec nevadí.
  • Keyz
    Jestli to bude stejně neuvěřitelné jako F3 tak to bude tedy "super".

    Do toho ten systém Vault-Tec Assisted Targeting System, který zastavoval hru (asi nebylo možné to udělal, tak jak to je jinde a to mířit myší a tam to prostě střílí / netrefuje podle vzdálenosti atd).

    Jestli tuhle hovadinu u FPS hry vyhodí, tak to potěší. Představa, že rychlý FPS boj opět přerušuji nějakou pauzou je tedy šílená. Nějakému uvěřitelnému světu, realistickému pojetí dané katastrofy nevěřím. Zatím předvádí jen Zaklínač a některé menší hry. Zaklínač to navíc předvádí ve velice dobré grafice (i když ne takové v jaké to prezentovali). Tedy máme obojí. Grafiku i herní prvky.

    Zde to asi budou jen ty herní prvky a to možná ještě sotva ve srovnání se stylem právě u toho Zaklínače. Uvěřitelnost, nikdo neurčuje co je dobré / špatné a těm lidem věřím, že zažívají válku. Nevěřil jsem to NPC ve F3. Ani ve Skyrimu, kde k tomu nepomohl kecání NPC na průchod hráče okolo a další akce na oko. Oni snad neumí udělat uvěřitelný svět.
    • Nevim, jestli to bylo zcela česky, ale snad jsem to pochopil správně, že ti vadil v boji VATS? Pokud vím, tak u F3 ani u FNV jsi VATS používat vůbec nemusel, pokud si nechtěl, mohl jsi prostě běžet a střílet všechno co se hýbe.
      • Keyz
        Nemusel jsem ho používat ale bylo to na tom stavěné a běžná střelba nebyla stejná jako použité toho VATS.

        Neměl jsi stejná procenta za zásah a poškození. To jsem testoval. Strašná hovadiny.....
        Tohle mi vadilo mimo jiné. Neumluvím u těch komických quetech a neuvěřitelném světě.
      • PreidaQ
        Mě třeba VATS nepřišlo jako nijak extra geniální věc, ale koukat ve slow-motion na odlétávající ustřelené hlavy mě bavilo pořád.
  • parada uz se nemuzu dockat az si nahodim na zada sniperku a vyrazim s hafikem se potulovat .... doufam, ze nekonecnou pustinou :D
  • Docela ostuda, že ty renderované filmečky v F1 a F2 vypadaly tak tisíckrát líp než tento humus. Nejsem nijak vysazený na grafiku, ale tady jde prostě vidět, že Bethesda má naprosto neschopné grafiky... I Mafia 1 se svými photo-sourced texturami vypadá víc next gen než tento bethesdí trus.
  • Tak nevím, když vyšel Skyrim tak jsem zíral na tu nádheru... ale tady jsem měl dlouho pocit, že je to fake video, který někdo udělal ve Falloutu 3. Grafika je pro mě u her od Bethesdy důležitá - vtahuje mě do herního světa. Tohle mě moc nevtáhlo.

    Samozřejmě se na Fallout 4 těším, ale v době Dragon Age Inquisition a Zaklínače 3 už bych čekal od hry, která vyjde někdy za rok přeci jen něco víc. Vždyť i béčka typu Dying Light vypadají dneska perfektně...
    • grafiku bych moc neresil, stejne nakonec vzdy byla dostacujici a kdyz uz byla zastarala, tak to vyresil nejaky mod. porad lepsi nez vypustit upravene video s grafikou, kterou mozna rozjedeme dva, tri roky po vydani i kdyz i to je pekne od vyvojaru, ze mysli, tak dlouho dopredu *2*
  • Jo je fajn, ze oznamili Fallout 4, ale je mnohem dulezitejsi otazka: Kdy uz oznamej fallout 5??? uz na nej cekam 2 hodiny a porad nic...uz chci fallout 5 :( Jdu zalozit FB stranky Cekani na Fallout 5, Fallout 5, Kdyz dame 1000 lajku, bethesda oznami Fallout 5 a Fallout 5 official page. To cekani je hrozny, kdy uz ho oznamej, kdy, KDYYY??? Pojdme dat dohromady petici za oznameni Fallout 5....
  • A Bethesda bude iba publisher alebo aj developer? Prvé dva Fallouty aj New Vegas mali úžasný živý svet plný vzťahov, čo je podľa mňa presne to, čo Bethesda nedokáže vytvoriť. Aj v Oblivione, Skyrime aj Falloute 3 som mal pocit, že v hre sú len panáci bez rozmeru a motivácií hovoriaci nastavené vety. Ilúzia sveta so zákonitosťami na mňa v tých hrách vždy fungovala len pár hodín, preto sa bojím, že ďaľší Fallout vyvíjaný v Bethesde bude taký istý. Grafiku neriešim.
    • Sak tu licenci koupili jen proto, aby si z toho udelali dalsi zdimacku na $$$, a zjevne to funguje, takze proc na tom neco menit? Ted akorat potrebujou poleci megapruset s teso. Takze frekvence vydavani srackometu se nejspis znasobi.
    • dvě slova: Todd Howard
  • Jack1947
    Hehe, rád si počtu zase fnukání, že tehdá to bylo jiné a dneska by engíny měli být lepší. *4*
    • Co engíny, ale angíny, wagíny a legíny by měly být lepší
  • popravdě mě to moc nezaujalo. možná jsem teď přemlsaný witcherem, ale totok bylo naprosto chladné a nijak mě to nevzalo. a prvoplánové citové vydírání psem a malými dětmi mě spíše otravuje než cokoliv jiného
    • "prvoplánové citové vydírání psem a malými dětmi" - jo, souhlas! a i ta retro hudba mi už osobně připadá tak nějak jasně cílená a předvídatelná (jo a ta totálně generická do falloutího světa nehodící se orchestrální hudba ve zbytku videa, ach jo..)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší