Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    čím dál víc lidí dělá vlastní projekty aka ty nehratelný na koleni dělaný skákačky hopsačky a pro bl*ečky klikačky co nad nimi všichni pět minut slintají jako nad vrcholem uměleckého a herního zážitku a jsou strašně rádi že tomu dali prachy na glitchstarteru a pak jdou stejně hrát nějakou normální hru. *6* *6*
  • TheGGG
    Za prvé ty hry vyšly v HD předělávce na nové konzole, takže tak. Za druhé nevím co u vás v maďarsku považujete za kvalitu když jste nikdy žádnou hru nevydali, ale killzone serie a HALO serie (od té doby co není na PC) patří mezi nejlepší FPS. Kam se hrabe half life s postavama co se chovají a reagují jak pytle s cementem.
    God of War je pak králem hack and slash žánru. Samozřejmě jestli čekáš že ti budu vypisovat všechny hry tak sory je jich příliš ( pro kkta s přezdívkou x nevypsal jsem jednu hru několikrát ale jednotlivé díly, to mohlo dojít i tobě *6* ) najdi si seznam her na wikipedii (pokud teda umíš anglicky)
    Jinak konzole jsou prostě výhodnější než PC, nemusíme chodit každý dva roky kupovat nový kompl ( a pak nemít prachy na hry) jen proto že vyšla další benchmark ARMA atd. V klidu a bez lagů si zahraju cokoliv a nemusím se strachovat o milion problémů souvisejících s komplem. Pokuď tě baví nastavovat zadek pánům z nvidie nebo ati klidně si uži, já budu dál pařit na svý 42 palcový LEDce skvělé AAA tituly a nebudu mít strach o optimalizaci nebo špatným ovládáním.
    PS: klávesnice je na psaní ve wordu a myš na přetahování okýnek, kdo to myslí s hraním vážně má gamepad.
  • Tak GOG jo. No vidíš a já hlupák myslel podle tvojí argumentace na moje příspěvky že kupuješ ty hry v plný palbě za cca 40 EUR :-).
  • tj, pak konecne vyedavatele krachnou navzdy, a zase nastane to spravny prostredi, kde si lidi budou psat hry pro zabavu a pro kamose.

    BTW: Vzhledem k mnoztvi f2p projektu, mam co hrat az do smrti, aniz bych zaplatil byt jedinou korunu.
  • CartmanXxX
    Geniální marketing.
  • No a víš kolik by na tom vydělali kdyby to dali za 20 az 50 Kč legální download z netu? Víš kolik lidí to stáhne jen proto že to prostě chce hned teď? že je línej jít do trafiky? natož hledat tu trafiku kde to zrovna maj. Navíc odpadne lisování DVD, obaly, distribuce, marže trafikanta.
  • 100x vyssi, ale to mu nedochazi. A i z toho je videt, ze warez zas takova konkurence neni, paac i tak se najde zcela zjevne dost kupcu. Kdyby lidi nebyli hloupi, tak prestanou na sezonu kupovat uplne ... a to by teprve nastal cenovej sesup.


    Ted me tak napada, ze by anoni mohli usporadat takovej real wordl dos - dosnout prodeje her ... ;D
  • na pc proste hrajou nerdi cio kradou od rana do vecera , zlate konzole kde mam kvalitni hry a ne take smazky.
  • RakeW
    Škoda, že není nějak zřejmé, na jakých principech fungují herní mechanismy.

    Vytvořím rythm/casual hru pro konzoli, sklidí úspěch, následně vytvořím obdobnou hru na čerstvě uvedený handheld (s přízviskem "pocket" v názvu, ale názvy nemají na nic vliv :)) a co myslíte... "I thing Jongle Bongle Pocket was simply developed too soon after the previous game with not enough inovations in technology and design". Tak pochopitelně, když je to v podstatě port :), že je hra na jinou platformu nikdo neřeší. Obecně tam problematika portování dost chybí.
  • Pises kraviny, vyvoj leku plati prevazne staty z dani, co plati komercni firmy, je jeho testovani. A delaj to prave proto, ze je to kurevsky dobrej kseft. Navic (a o tom zjevne nemas ani tuseni) je v teto oblasti velmi tvrda regulace, a pokud by slo o opravdu prevratny, zivoty zachranujici lek (= neexistuje zadnej jinej), tak jej nelze chranit a kazdy jej muze vyrabet.

    Muzes zacit prodavat vzduch, sem zvedav, jak uspejes ... stejna kravina je stezovat si, ze si nekdo okopiroval hru - snazis se prodavat neco, co si kazdej umi okopirovat => to musis brat v potaz => musis tem lidem za ty prachy nabidnout neco, co jim za ne bude stat. Bejvaly casy, kdy si ke hre naprosto standardne dostal knizku, figurky ... dneska to dostanes tak mozna k nejaky uber extra edici ... a za ten litr dostanes placku v cene desetikoruny (a vetsinou uz ani to ne).

    A to nemluvim o tom, ze vyhlidka na nakup cehokoli, co mi proste za 5let (ale taky mozna za 2 mesice) prestane fungovat, protoze nekdo dojde k zaveru, ze se uz nevyplati provozovat nejakej autentizacni server, je prosto neakceptovatelna.
  • ucho
    ne, takhle to opravdu nefunguje. nastuduj si něco z té ekonomie...

    edit: ještě mi zdůvodni slabé prodeje Trackmanie Stadium
    http://store.steampowered.com/app/232910/

    zaváděcí cena 10 eur, předprodej 9 eur. je k dispozici demo. je to ověřený a kvalitní titul, který nabídne spoustu hodin zábavy. chceš tedy říct, že je nekvalitní, když se ho neprodá ani 1 milión kusů? nebo je cena pořád příliš vysoká a po snížení by na tom vydělali ještě víc? tak pojď si se svou teorií...
  • TheGGG
    a stejně si na svým super ultra kompu zahraješ velký hoho.
  • Ty jsi odpurce vysokych cen, ale zaroven chvalis hry co si clovek musi koupit aby si je plnohodnotne uzil. A napadlo te jaky by byly ceny, kdyby vlastne prodejum nekonkuroval warez? *7*
  • A ty ignoruješ to, že hra byla vydaná v listopadu 2008 a agumentuješ počtem kusů prodaných v nějaké akci která je dnes. Já mluvím o cenách v době vydání a o pirátství a o změně pirátů na zákazníky. Dnes už je celkem pozdě dělat z piráta zákazníka. Dnes to koupí jen fanda. Kdyby to bylo za ty ceny co jsem uvedl v době vydání, tak to bere každej, prostě to koupí jako demo, vyzkouší a buď hraje dál nebo ne, ale celkem mu to nevadí za tu cenu nevadí. Pro toho kdo hraje dál uděláš pár DLC a máš vyděláno.
  • Já teda se přiznám,jsem odpůrce toho aby se za nové hry dávalo 1-3 tisíce. To fakt sry ale když za pár měsíců to vždy klesne o polovinu,tak nebudu to kupovat dražší,to radši stáhnu a je.
    Ovšem pokud se jednalo o BF3,která byla revolucí tak sem neváhal a hned ji koupil.
    Prostě záleží na hře a jestli je za to schopen vyhodit prachy. BF3 má dobré ochrany a jak BF2,musite mit origoš abyste hrali mutli pres net a v tomto je,oni vas donuti si koupit originalku kdyz je to predevsim MP. Chcete hrát nejlepsi hru se svyma prateli a ne mit fail verzi,obcas date singlac a cauvec...

    Proste hry musi byt utvoreny jako BF tituly aby se zaclo vice prodavat nez hackovat.
    Origin je sice sprostarna a otravna,ale pro platiče to tak je i celkem přijatelné,neplatiči mají smůlu.

    A poslední dobou moc kvalitních her nevychází tak je lepsi si pockat ne ? :D
  • ucho
    x: Minecraft tak nějak nelze brát jako příklad herního průmyslu, který lze aplikovat na všechny hry. Minecraft je rarita, která náhodou vyšla. A mimochodem to není nákladný AAA titul... Terraria, která je pro mě v mnoha ohledech zábavnější než Minecraft, takové prodeje rozhodně nemá...
  • Kdyby stala 10Ecek, tak by se ji prodalo nasobne vic ... jestli dost nebo ne ... to je vzdy otazka. Ale pokud vydavatele brecej, se se prodava malo, a zaroven nechteji menit ceny ... tak je asi neco spatne, a na strane uzivatelu to spatne rozhodne neni.

    Muzu ti ovsem sklidem rict, ze litr za hru proste nedam, natoz vic. Uz jen kdyz to srovnam s libovolnym mmo - kde calnes nejakych 300 mesicne => za ten litr mas 3 mesice zabavy. Soudobou standardni AAA hru dohrajes za odpoledne ... to mi za litr prijde trochu malo... a to bych si za dalsi mel jeste dokupovat DLC ... lol ...

    Kdyz si neco kupuju, tak dycinky provereny (tedy dohrany) tituly v ruznych zlevnenych a predevsim kompletnich edicich kolem tech cca 300Kc. Mam toho doma plnej regal. Nehodlam si kupovat hru po castech.
  • smejki
    anomálie = trend?
  • ucho
    to možná směřuje a jistě se něčeho takového v brzké době dočkáme. proto doufám, že bude mít dost lidí rozum a budou finančně podporovat normální vývojáře. já se třeba snažím zuby nehty finančně podporovat GOG :)
  • Ty AAA sragory jde taky dobre hrat, ale na konzoli. Od te doby co jsem objevil PS3 (2010) me zase zacalo bavit hrat velke hry. Nevim jak jsi stary, ale ja PC herni platformu sleduji v podstate od zacatku jejiho vzniku, hral jsem uz primitovnosti na CGA a smal se, ze to nema ani na hry na ZX Spectrum, natoz na Amigu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší