Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je simulátor frustrace - a zbytečně - nemůžu se dostat přes začátek hry - díky NEEXISTUJÍCÍM saves pointům a nesmyslně nastavené obtížnosti. Utíkáte před zbrojnošem - stejně vás ale dostihne a sekne. Doběhnete ke koni následuje animačka - ale hra se NEULOŽÍ za animačkou a NEDOVOLÍ vám uložit...takže když vás zabijí musíte znova utíkat před zbrojnošem - který vás dostihne a sekne.

    Fakt je zábava opakovat jednu sekci 100x za sebou ? proč není když sednete na koně save point ? Proč to nejde uložit ? (sejvovici máte). Proč se objeví (po 150) menu k tomu jak se ovládá kůň ? Proč si nemůžete nastavit obtížnost a hru si prostě užít ?

    Jasně, mý prachy mají, můžou se chlubit tím že mají x-tisíc.... jenže hra která se hraje blbě... jsem zklamaný.... Slušné k hráči by bylo po animačce dát save. Nebo umožnit mu save dát... Tohle KCD neumí...

    Takže po sto padesáté....

    A je proč se kůň zasekne na křoví nebo plotě nebo v potoce - živý kůň umí projet křovím, plotem i potokem....
    • skoč z mostu vole
      • ..a dá se to pod mostem uložit?
    • Zrovna tohle jsem dal celé na poprvé... LAMO :)
    • Jsem o kousek dál a je to to samí dokola, chcípneš kvůli bugu, rozbitými questu nebo tě zabije nepřítel v plné polní, kterej běhá 2x rychleji a bez úbytku staminy než ty nahatej.
      • Still
        Nesmíš mít porátskou verzi :D
        Na nic tebou popisovaného jsem během 8h nenarazil :)
        Kde je chyba??
        • Neboj, dočkáš se :) A jinak se třeba stačí otočit když tě honí na koni, nebo si jim ujel na větší vzdálenost než 2 metry? :)
    • Jack1947
      OLol to jsou problémy já to potom ( spadlo mi to v animaci) dal musíš běžet tryskem ! a kůn se ovládá směr myší :D

      Jo ty sejvpointy jsou fakt divný, je třeba mít sejvovici nebo si ji vyrobit. Což se dá těžko... když nemáš ingredience.
      Tak jo koupils no ale tos měl čekat že to nebude bezchybné neznám krom GTA žádej freeroam kterej by už ze začátku byl. Jinak to je zsačátek počkej až budeš dál a objevíš nové nesmysli. ( třeba ta kopie buldoka který je všude stejný a stejně štěká je taky vtipné).
      • Myslíš to bezchybný gta, kde vychází opravy ještě čtyři a půl roku po vydání? :D
        • Jack1947
          Opravy nebo online nesmyslné P2w dlc ?
    • git gud *5*
    • Still
      :D Když si levej, tak to nesváděj na hru....
  • Jack1947
    Nechci bejt hnidopich nebo tak něco ale ještě dlouho se bude psát a pamatovat na ty "památná slova o Skyrimu :D Co jeden Vávra napsal"

    Jasně není to špatná hra ale prostě to dokázali solidně projet. Pobavilo by kdyby někdo napsal x důvodů proč KD není to pravé ořechové, aneb jak se do lesa volá... *1*

    Vždyt je tam furt něco že - třeba ten dabing kdy je ticho v cutscéně a potom když skončí tak se teptrve začne mluvit, to je taky taková třešínka.
  • Jak mám ku*a páčit? To se vždy zlomí než najdu ten zlatý bod. A najít to je o náhodě a ne o dovednosti....
    • Na tvojom mieste by som sa čím skôr naučil ten správny bod nájsť *1* zíde sa ti to v živote *2*
    • nightborne
      Nejdřív najdi bod, pak otáčej, ne naopak.
      • Bod najdu lehce. Začnu otáčet a pak ten bod zmizí a než najdu ten bod znova, tak to napíše, že jsem to pokazil. A to mám tak 2 sekundy najít bod během otáčení a protože je vždy jinde tak, to mohu šmrdlat myší náhodně bez nějaké dovednosti. Zřejmě.

        To jsem si navíc musel stáhnout mód na uložení, protože ta hra nemá uložení po vypnutí a navíc mě to padá. Tedy jsem musel začínat vždy o znova.
        No ale zpátky k páčení. Co tedy dělám blbě? Děkuji
        • nightborne
          Musíš jednou rukou otáčet a druhou rukou (na myši nebo páčce, podle toho, kde hraješ) ten bod "sledovat", otáčí se zároveň se zámkem, nikoliv náhodně =).

          Samozřejmě pokud páčíš složitej zámek a nemáš ještě vyskilleno, jde to hodně špatně a polámeš paklíče.
          • Problém je, že trvá chvilku než se to pokazí a myší to při té citlivosti blbě držím. To je prostě tutoriál na prd. Rovnou mě to hodí do úkolu, tam dle toho jak to má být, to pokazím a hotovo. Naštěstí, si to mohu díky modifikaci nahrát a zkoušet to, než to člověk pochopí a možná dostane do ruky...
            • Domrvený to je, navíc ten panák na kterým jsem to měl učit se po chvíli naštval a začal křičet, že ho okrádám a volal stráže, takže jsem musel nahrát asi hodinu neuloženej postup :)
            • kradení není domrvené ty joudo, tys jenom nepochopil, jak se to má dělat
            • Je to domrvené, ještě horší je kradení, to jsem nepochopil už vůbec proč je indikátor zelený a pak červený a pak po pár sekundách to řve, že jsi selhal :)
            • nightborne
              Přijde mi, že možná vážně zkoušíš zámek, na kterej Jindra ještě nemá skill - to to pak totiž hodně cuká, ten bod je malej a *má* bejt téměř nemožný to udělat =).
  • Zajímavější recenze:
    https://www.gamingnexus.com/Article/5609/Kingdom-Come-Deliverance/
  • Ja musim rict ze me KCD opravdu hodne mile prekvapilo. Sice uplne silim z cerny obrazovky pred rozhovorama, loadingu a doskakovani objektu taky neni uplne super ale ta atmosfera je opravdu skvela! Jsem sice uplne na zacatku a je to snad uplne poprve kdy citim ze mi vyrazne chybi cesky dabing ale zatim to opravdu vypada ze se povovedlo neco unikatniho.
    Vavra je mozna tluchuba ale za tohle pred nim a vsema lidma co s nim do toho sli opravdu smekam a preju jim mnoho uspechu (a spoutu prace na fixech):D
    Asi to nebude nejlip hodnocena hra na metacritics ale je to tak specificka zalezitost ze opravdu verim ze si svoje publikum najde a snad nebude maly.
    • Jack1947
      V čr to prej maj vyprodaný... takže neuspěšná aspon v naší kotlině co se týče prodejnosti nebude *12*
  • Nepodobá sa?
    https://goo.gl/8n3LrK
  • Ta hra je rozhodně dobrá, ale některé výkřiky o skvostu jsou přehnané viz dole. Ta hra v podstatě nemá A.I, čili vlastně nemá cenu se ohánět realismem, příběh je prostě trivialní dost podobně jako Mafie, je to postavené, na tom co Vávra viděl a četl. Myslím, že 7-8/10 je naprosto adekvátní hodnocení.
    • "je to postavené, na tom co Vávra viděl a četl"

      Jistě chytráku, jako všechno. Říká se tomu inspirace...
    • Jo to AI mi něco připomíná :)

      https://www.youtube.com/watch?v=bvHE2Scq4Ms
    • Jack1947
      Spíš 6,5 v tomhle stavu a je to ješětě hodně velkorysé hodnocení..
  • pulku z vás kdyby ve Warhorse měli, tak by to vyšlo o dva roky dřív a bez chyb...
    • Jack1947
      Ne o rok a nedalo by se to vůbec hrát ( i když je to všechno o financích...) škoda že si nenajali někoho kdo by jim dělal betatest ( nebo alfa test) takhle to dneska vydat je celkem já nevím hrůza co kdyby tam byl bug kdy se ta hra nedala dohrát ? Co pak čekání na patch ... no jistě...
      • Jelimane, když nevíš nic o testování her´- kdo se kam najímá a na jakou práci - tak radši pomlč. Když si stahuješ z torrentu, nediv se, že si taháš rozbitou hru. Zalez a styď se...
      • Veskoslav
        Drž už hubu proboha....
    • Veskoslav
      Taková hra dva roky ve vývoji? Které studio dokáže takovou hru po dvou letech vydat? *1*
      • Ubisoft ne. Přece vydával assassiny jak na pásu.
        • Veskoslav
          To je možné. Ale většina her je oznámena až tehdy, kdy mají hry už alphu dávno za sebou.
          • soudě podle těch keců tady, by to někteří borci vydali bez chyb i po roce vývoje a to s palcem v perdeli
            • ty vole (to není oslovení, to je mířeno spíš jako výkřik do větru) ale to už přece máte vědět dávno, že nic nejde podle představ. Si jako Vávra má sednout na zádel před kameru a říct, jak je všechno na houby, nefunguje, nestíhají, nemají lidi a vyblít si srdíčko se vším co nefunguje? S takovou byste na vidle nabrali skoro všechny vývojáře... buďte rádi, že tu hru po vydání neopustí a budou o ni pečovat. To fakt očekáváte, že studio vypustí svou první hru a vytře všem ostatním oči, jak jsou tady piňdouři z Prahy super vývojáři? Si děláte, ne? Byli k lidem tak transparentní, jak jen mohli.
            • cumpi3
              Me je jedno, jestli jde o Ubisoft nebo warhorse, ale stve me, kdyz dobrou hru zabiji chyby a nedodelky...
            • PreidaQ
              Hele když jsme poslouchali to Vávrovo házení hnoje na všechny ostatní hry kolem, tak jsme si taky říkali, že jeho hra bude za dva roky, perfektní a bez chyb. Ukazuje se, že to takhle úplně nefunguje.
  • http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11412378947-90-ct24/218411058130214
    • To někdo vysvětlí proč veřejnoprávní televize dělá reklamu Bakalovi v den vydání hry?
  • Jak mám tedy bojovat? To mám střídat směry? Na toho prvního jsem zkoušel zleva pak zprava a nic. Když se povede jedna rána, další již vykreje. Kop je asi jen na to, když mě zaklíní.

    ten tutoriál mohl být lepší
    • Ten ochlasta je paradoxne strašně těžkej takhle pro začátek. I souboje s mečem jsou na začátku hard, postupně v příběhu dostáváš lepší skilly atd. a lepší výcvik a pak už to neni zas tak hrozný. Jen se nesmíš nechat odradit právě začátkem kdy je hl. hrdina prostě loupák.
    • Still
      Tutorial je dobrej, chce to používat hlavu a číst co po tobě chce :)
      Pak je tam ještě jeden stejný tutorial za dalších pár questů.

      Nadával jsem na to, ale přišel jsem tomu na kloub a užívám si to.
      • Tak já šel rovnou za tím ochlastou a ten se naštval. Tutoriál byl ve smysl textu a uč se rovnou v boji a selhání ovlivní ten quest... To mě nepřipadá jako tutoriál, když si to nemohu předem vyzkoušet, Tam se sice píše kombinovat útoky ale jak, co to zjistím asi v praxi a praxe je zde rovnou boj ve questu.

        Mít luk, tak ho střelím do zadku a bude klid *1*
        • Krescz
          Chce to trochu cviku a pak jde ten chudák v klidu sundat, trpělivost je zde klíčová. Měl jsem z toho pak lepší pocit než z killu bosse v God of War :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit