Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni řeší, že Vávra to a tamto, přičemž ten vůbec nemá na starost technickou stránku, jelikož o tom ví houno, to měl snad na starosti Bocan. Vávra může hlavně za scénář a jeho naplnění (včetně herců a dabérů), hudbu a vůbec uměleckou stránku + se výrazně podílel na návrhu herních mechanizmů.
    • ucho
      tak klidně o tom může vědět houno, ale počítám, že to hrál, takže klidně mohl říct týmu něco jako: "vy šulíni, proč je tam tolik bugů, koukejte to opravit." no ale nestihlo se to.
      • To je právě asi tak jediné, co jim mohl říct. Koordinace a plánování ale je již na jiných.
  • hra je to podarena, bugy su a jedneho dna prestanu byt ....ale ten hlavny hrdina ...to ma byt co..komu napadol ten buzik so sklenenym pohladom poloretarda ktoremu by ste v ziadnom pripade neuverili ze dokaze takych cinov? hruza
    • jakých činov? vždyť je to kluk, kterej se doposud jen poflakoval po vesnici. nic neumí. musí se všechno naučit. nepochopils výchozí premisu hry...
  • Ten smysl pro detail je dokonalý. Navíc nikde tuna kravin co musím sbírat jak u Ubi her aniž by to dávalo smysl. Boj tedy stále moc nechápu, jak mám toho prvního ožralu porazit? Asi to budu řešit jinak.
    Jinak vždy uhne nebo to vykreje.

    Na bugy mám kliku na PC. Optimalizace nic moc, čekám na načtení dialogů a občas hra na moment zamrzne.
  • Jinak bych prosil všechny co nadávají na bugy, ať je popíšou, případně dají do závorky smajlika, jako že hrají Skidrow verzi.. *3*
    • Jack1947
      Poprosím dementty, ano sry za ten výraz (vlastně ne) aby už přestali nostalgicky všechno házet na vrub pirátským verzím které ve většině pžípadů jedou lépe než ty oficiální *4*

      Nevím ona je nějaká nová verze a ne ta 1,2 ? asi jsem něco přeslechl nebo přehlédl ( což se dá celkem chápat s mým né moc kvalitním zrakem).
      • Veskoslav
        Jacku, většina pirátských her jede lépe, protože ochrana. KC:D nemá žádnou. Raději drž hubu a šoupej nohama, když už jsi to šlohnul.
    • PS4 Pro po všech updatech :P A bugy jsou tam neustále. Teleportace postav či předmětů, dialogy jsou naprosté peklo (kamera lítá všelijak nebo zabírá úplně něco nesmyslného), grafické glitche nejrůznějšího rázů (prolínání postav, prolínání částí těla v oblečení, blikání všelijakých textur apod), zasekávání na schodech atd. atd. Nezaplatil jsem přece 1800 za to, abych zde vypisoval bugy :P :D
      • ucho
        moje PS4 verze stála 800,-, tak v cajku
    • Veskoslav
      Bug? Teleportace koně, teleportace z koně (cca 30 metrový katapult), chybějící hlavy v dialozích:) A ne, nemám pirátskou verzi, ale třeba ta z KC je nějaká extra:-D
  • Je to velmi dobrá hra, na realistickou hru škoda že postavy tu mluví anglicky, jinak ale prostředí vypadá opravdu skvěle.. Čím lepší je ale tato hra, tím více bych si přál vidět v podobném prostředí něco ve fantasy stylu, se slovanskými mýty.. *1*
    • Jack1947
      Ty staročeštino té bys nerozuměl ani se staročeským slovníkem takže bud rád aspon za eng dabing *4*
      • O to snad nejde ne? Jde o atmosféru, a na rozumění jsou tu v takovém případě titulky. Případně volitelná možnost zapnout ten anglický dabing, ale jinak to mělo být se staročeštinou a němčinou, tak jak to tu bylo v reálu.
        • Jack1947
          Cz dabing dejme tomu (nereálnej není kdo by ho daboval a slyšet každej druhej hlas Bohdan Tůma asi by z toho dostal hráč osypky nebo co...horšího ) ale jo no jistě bylo by to atmosféričtější ale budme rádi i za ten eng špatný není. Jo Němco staročeština ale jak řikám pokusd se na to nevrhne nějakej fanoušek tak pochybuji. Mě to nevadí ještě že jsou titulky ale i té Britštině se dá v leččemš porozumět *4*
    • Veskoslav
      Tak si změň na německý dabing:) A myslím, že časem uvidíš, modeři se vyřádí *1*
      • Vidíš, to bych mohl, nebude to ideální ale stále určitě věrohodnější, ale ta staročeština tu prostě chybí :I :D Bylo by to dobré pro atmosféru. No, a modeři, to je určitě naděje na nějaké zajímavé mody, něco mi ale říká že pokud už tam někdo hodí něco ve stylu fantasy, bude to spíše v západním stylu což není zcela ideální. :D Tak ale, nechám se překvapit co přijde.
  • Jack1947
    Já jsem sotva začal a ona už je recenze ! *8*
    Inu, je to dost nedodělané a kdybych měl hodnotit dle technického stavu a bugů asi bych šel i níž max 7/10 hra je moc ukecaná je tam dost dialogů loading za každým rohem zámrz, zasekávání se o překážky a u takovéhle hry celkem přehnaně náročnej souboják kdy střílení s lukem je hrůůza.
    Technická stránka ale jo hlavně že to jede a střední/vysoké kdy neěkteré textury jsou z bližší vzdálenosti pěkně hnusné a celkem odpudivé prostě ty hrany mohli bejt lepší.

    Loading před každým rozhovorem je hrůza no co si budem povídat. Jízda na koni taky zajímavá.
    Příběh je spíše nuda a i když je svět rozleghlej a dá se tam jen pobíhat radši se člověk vrhne na hlavní questy kdy se mu přímo nabízej a tím pádem asi tu hru prolétne rychleji.
    Grafika - ale jo Cryengine kolikrát ve své nejlepší formě ty efekty počasí kdy opravdu příjde jako by u vás pršelo lol to moc her nemá. Grafické efekty západu , východu slunce nemají chybu ale to už i měli hry dříve jen tady to hezky dotváří atmosféru. Celkově na něj dýchne středověk.
    Nicméně a to je dost důležité ta hra prostě měla bejt ještě měsíc minimálně na vychytání chyb ale chápu pres a už to chtěli vydat - tedy šlo především o peníze. No ale vydat to takhle a čekat pozitivní reakce to moc dohromady nejde. Přitom je to originální a a rarita. Zvuková stránka je supr až na tu hlasitou hudbu která se stejně po pár hodinách ohraje takže co má zasebou asi 10 nebo kolik hodin a stále čekám kdy se to nějak rozjede protože se to fakt táhne a takohle dlouhej prolog ? asi 5hodin ?? sem snad nezažil.

    Dabing se opravdu povedl fakt si připadám jak nekde v Anglickém králostvím před obrozením :D ne ale supr.
    • Hele Jelimane, když kradeš, tak se nediv :-)
    • nemáš vůbec právo si na cokoliv stěžovat když si ti upirátil...
    • ta hra sa bude patchovat este najblizsi rok...tak ako napriklad aj Zaklinac 3
    • Jack1947
      Nemůžu sem vložit kratší text bez odstavců s odsazením mezerou.
    • Veskoslav
      Co Jacku, zase ukradl, jak je u Tebe zvykem?

      A ne, hru fakt neprolétneš rychleji, když se budeš držet hlavního příběhu. Můžeš prosím Tě aspoň jednou komentovat něco, o čem máš alespoň základní informace?
      • Jack1947
        Zas takovej fanda nejsem - navíc tohle na koupi není. Jinak většina her to tak měla no ale nevím těžko říct jak říkám jestli se to víc rozjede tím líp. Třeba to i vydrží déle.
        • Veskoslav
          To na koupi není? Jacku, ty jsi takový herní cikán. Co není přimontované (ochrana), to šlohne.
          • Se mi libi, jak si nalhavas, ze warez je kradez.
  • 8/10 mi přijde až moc opatrné, já bych dal 9, možná i 10 až poladí bugy, jedná se o opravdový herní skvost, který se jen tak nevidí, ve Warhorse dokázali něco neuvěřitelného!
  • Veskoslav
    Jenom doufám, že si nějaký moder pohraje s ovládáním koně:) To je naprosto šílené. Teď si říkám zlatá Klepna *1*
  • Tak mám za sebou 10 hodin a... no musím se do toho hraní dost nutit *9* Technická stránka je fakt naprosto žalostná, moc nepomohl ani gigantický patch. Po grafické stránce taky docela zklamání, sice sem tam se najdou pěkně udělané postavy (ale jen některé) či scenérie, ale většinou je to horko těžko průměr, často i podprůměr (hranatá jablka či talíře jsou posledním hřebíčkem). Hlavní postava je žalostně nevýrazná a nudná, oproti tomu dost vedlejších postav má celkem zajímavé charisma i obstojné výrazové prostředky. Blbý je, že mne ani moc nebere samotná hratelnost, pro tu bych měl slovo těžkopádná. A to jak díky šílenému kouskování všudypřítomnými loadingy a často ne moc zajímavými dialogy, tak i při samotném hraní. Všechno je to takové nemotorné, často i user-unfriendly, když připočtu i dosti dementní umělou inteligenci... No co bych povídal, když nebudu přihlížet k tomu kdo hru dělal, tak bych to zatím viděl tak na 6/10. Ještě se donutím k dalším 10ti hodinám, ale pokud se to nezlomí, tak to radši prodám...
  • To fakt měla bejt devítka. Text tomu odpovídá. Holt má komplexní hra bugy, no jéje. New Vegas je měl taky a Dan jim kdysi dal devítku. Protože si to zasloužili. Stejně jako on.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit