Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak mám po osmi hodinách taky první nepříjemný bug. Chci zabít dva lapky, kteří údajně jdou po Zrzkovi, ale když k nim přijdu, že s nima chci mluvit, pouze ztmavne obraz a po rozsvícení nejsem v dialogu, můžu je jen znova oslovit. Asi je budu muset zabít beze slov.
    • ty me pres poctivej trenink poprvy sejmuli, podruhy uz jsem radsi jednoho rozsekal nez vytahnul zbran
      • Mart9
        Tak je stačilo naprášit veliteli, on je vyřídil za mě *1*
  • Jack1947
    V tomhle stavu mi to příjde jako takové Guilty pleasure kdy člověk sice trpí ale zároven ho zajímá co bude dál ( lolz aby ne když jsem u toho zkejsnul přes 10 hodin)

    Jo i postavy tam jsou zajímavé, některé abych jen nehanil a to že skutečně naservírovaly celou hru se vším všudy - jen nevím co krom side questů se tam dá dělat, ono se moc bloudit bezcílně nedá aspon ne takhle zkraje člověk někam spadne a má v pytli nohy a zachvíly už vykrvácí. Simulátor (českých)lesů to je vtipné co tu někdo napsal :P

    Je dobré jsem bez zbraní ? nevadí některé si nakradu a on nikdo nic nepozná :D nebo i ty zkušenosti jsou zajímavě provedené automaticky se navyšují no moc rpg mi to pak nepříjde pak dále a to se mi líbí že se projevují i určitá zranění to se jim zas povedlo. To ne že ne bšžím hůře když mám zraněnou nohu nebo naopak ruku. Tak nemůže tak snadno svírat meč a i ten boj je těžší... njnfurt čekám na nějakej pořádnej boj s madary. Abyh se dočkal lol.
  • Kopec zábavy :-) https://www.youtube.com/user/AFGuidesHD/videos
  • Skyrim měl minimum bugu oproti Vavrovi, ta hra byla větší, funkcnejsi, navíc to nebyla jen iluze otevřeného světa jako Vavra
    • XorxoxTalarius
      Skyrim neni vetsi, dohrat hlavni linku se dalo za par hodin. Stejne tak byl daleko vic zabugovanejsi a moc dobre si pamatuju ze na konzolich byl skoro nehratelny, jak to bylo pomale.
      Kratka pamet?
      • Tohle by slo dohrat za hodinu, kdybys nestravil dalsich 20 loadingem a k tomu 20 bonusem po tom, co se hra neulozi a crashne.
      • tak konečně můžu napsat Skyrim>Kingdom Come
  • Cože, tenhle Vávruv lejno bugfest dostal 8/10?To recenzoval asi naky jeho kámoš z redakce co?? *1*
  • Po 6 hodinách hraní. Cože neviditelná zeď v takové open world hře ? Proč tu scenu nevyřešili raděj cut scenou proboha.
    Cestou z hradu jsem čekal jak prozkoumám ty budovy po cestě, ale otevřít šla tak jedna budova, kde p*ču bylo. Salát na opuštěné farmě na zahrádce ale nenene Jindra asi nemá moc skillu v zahradničení aby ho mohl sebrat.Skalice asi 5 vchodů a 4 uzavřeny úplně zbytečně. Svět je tu prostě kulisa a ne hřiště, jak bývá dnes zvykem.
    Takže zatím fajn příběhové RPG, ale na tuto dobu totální propadák co se open worldu týče. Uvidím dál, třeba se to zlepší. :)
    • Tak já za to budu třeba jedině rád, že hra nemá X km čtverečních plných značek který je potřeba "vyluxovat". Že v rozlehlý lokaci není možný prolezt každou špajzku a posbírat milion harampádí, který pak téměř nevyužiju a přitom strávím prolejzáním a sbítáním několik hodin, než budu moct s klidem duše, že jsem sebral vše, pokračovat v nějakým úkolu.

      V poslední době mne už tenhle moderní oblíbený koncept začíná docela nudit :), téměř každé novější RPG i ze zavedených sérií se snaží jíít touto cestou. Koukám na vás ... Dragon Age Inquisition, kde mne to luxování asi nejvíc nebavilo. Stejně jako už mne dávno omrzely na jedno brdo stavěné MMO hry, které jsem dřív hrával rád (podobná situace, kdy určitý koncept zažil boom a všichni jeli podle podobné šablony).

      Ve většině případů bych řekl, že tenhle způsob provedení "otevřeného světa" nakonec hře spíš škodí, protože hráči rozmělňuje zážitek ze hry. Často hráč při úkolu "ztratí nit", protože odbočí za něčím dalším a když se po několika dnech dělání jiných aktivit k úkolu zas vrátí už ani neví proč a co vlastně hledal (ano přečte si "Log", ale nadšení a zápal pro zápletku daného úkolu už se stejně nevrátí, když do toho hráč zpátky naskočí v půlce úkolu).

      S komornějším provedením je vždy větší pravděpodobnost, že zážitek bude intenzivnější.
      • Vidím to podobně. Prosvištím si hlavní příběhovou linii a pak se porozhlédnu kolem. Popřípadě odbočím z hlavní cesty, pokud to bude nutné pro pokračování (například vypilovat nějaký skill, nebo získat nějaké věci potřebné pro pokračování).

        V openworld hrách je vůbec velmi těžký nějak tlačit storytelling, když má hráč takovou chuť objevovat celý velký herní svět. Myslím, že chyba je, že u SP/kampaně (nazveme-li to tak) je taková rozlehlost ke škodě příběhu a mělo by to být jak se říká trochu "sešněrované". Naopak v MP se pak atový svět přímo nabízí.
        • Já to mám, bohužel, přesně naopak. Vždycky mě to nutí dokončit všechno kolem co je dostupný, než se začnu věnovat hlavní dějové lince, popřípadě z ní splním pár úkolů které mne posunou do dalšího "hubu" a pak zas plním tu omáčku okolo dokud je co. V mém případě se pak hlavní zápletka tříští o to víc :(, ale prostě to neumím, nechat to kolem plavat a dělat jen hlavní linku.

          Zářnej příklad roztříštění děje je u mě Horizon Zero Dawn, kde než jsem došel vůbec do Meridianu jsem měl objevenou skoro celou mapu, vyzbíranou většinu robo-kytek, sošek a vyhlídek, prolezlé všechny ty velké bunkry (kde se získává schopnost ovládnout nějaký další druhy robotů) které byly dostupné (neuzamčené příběhem) a měl jsem většinu shadow zbraní.
          Výsledek, přesto, že se mi hra i svět líbí a celkově je to jeden z těch lépe zpracovaných openworldů, vedlejší úkoly jsou dobře napsaný a toho obsahu kolem není zbytečně moc jsem hlavní děj pořád ještě nedohrál.

          Hlavně proto, že jsem rozehrál Metroid Samus Returns na 3DSku a rest z minulosti Pillars of Eternity na PC, tak jsem se k Horizonu ještě nevrátil :), ale už mi asi ani z hlavního děje moc do konce nezbývá .... no musím se k tomu dokopat.
    • TheGGG
      jak dokazuje ubisoft... čím větší hřiště tím generičtější h*vno
      • O tom se hádat nebudu, ale těch dveří bez "kliky" tu je na můj vkus zatím moc :)
        • A jak si myslis, ze ve stredoveku zamykali dvere chudsi lide ? Jednoduse odmontovavaly kliky a nosili je u sebe misto klicu.
  • 500
  • Hodne štedré hodnotenie za slabšiu kópiu TES. Jedine v čom sa rovnajú je počet bugov.
    • hraju oboji zaroven, Skyrim na PSVR... a divil by ses, jak Skyrim zestarnul. Ta absence zajimavejch questu a zastarele mechaniky plus treba management inventare je tam na hodne spatny urovni. A pokud si vzpominam dobre, Skyrim v dobe vydani obsahoval na hlavni quest line bug, kterej zamezoval dokonceni questu, mam dojem, ze se nekde neotevrely dvere a nesly otevrit (bez command prikazu nebo naslednyho updatu). To je opravdu silenej bug, se kterym jsem se v KCD jeste nesetkal. Kazdopadne ke trem bugum v KCD co jsem zminil driv se pridal ctvrtej. Mlynář Pešek se nějak zasekl o povoz před barákem a začal rotovat rychlostí 1000 otoček za sekundu. Asi zatim nejhorší bug co jsem ve hře viděl.
  • Cau chlapi tak pridavam jedno filozoficke zamysleni. Zkousim hrat Kingdom Come, ale hra se neuveritelne skube. Rikam si, grafika prumer, na mym super procaku a grafice by to melo jet. Hrat to nejde a uz jsem se chystal brecet sem na games, ze to je trhany a spatne optimalizovany. Pak si vsimnu na mym merici rychlosti CPU, ze je i na desktopu na 80%. Vejdu do tasks a tam je vytizenost 0%. Rikam si vir - a taky ze jo. Tezili ze me BITCOINY. No co je pointa meho zamysleni? Slycham tady tisice breceni o zabugovanych hrach jako Fallout 4, apod. Uz nejsem schopne rozeznat co je troleni, ale ja prakticky zadnou hru co jsem hral jsem nemel zabugovanou. Takze kdo to pisete, nejspise mate nejaky viry ci jiny problemy s vasimi PC. Cau
    • Jack1947
      Jak si to poznal tyhle "viry" se většinou v procesech moc neukazují, jinak ne vždy to je vir může se stát nějaká chyba a vytížení CPU dokud neuděláš restart ( nebo se něco někde přeplní při delším používání PC i když to se mi děje spíše u ramky pak už nemá co alokovat a pc začne mrznout teda Windows10 zamrzají).
      • Presne jak pises. Kdyz jsem zapnul procesy, tam nic a vytizenost procesoru 0%, ale ja mam takove meridlo jine, neoficialni neni od Microsoftu a to poznalo vytizenost 80%. 100% to byl vir/malware nevim jak to nazvat, ale objevili a smazali to takovy ty programky, jmenuje se to defender, nebo malware killer apod. Odstranuje to ty webovy cervy. Urcite jsem to chytl z nelegalne stazeneho software - nejaka hacker skupina si tam da svuj kod a tim pak tezej nebo sledujou pocitac, pokud jim je jedno ze prijdou o reputaci.
        • Jack1947
          Aha bacha s antimalware já jsem měl nakaženej soubor přímo ve win a po restartu už nenajely! ještě že mají tu funkci resetu.
          • Tak tomu se mi trochu nechce verit. Nejsem programator, ale anti malware ma odstranovat jenom pridane soubory skodlive exace, pokud je to systemovy soubor nemel by ho smazat... Nikdy jsem takovy problem s antimalware nemel.
            • Jack1947
              Právě že ten soubor byl navázán na jiný soubor který byl ve win( ten byl potřeba k správnému bootování) a tím žeb jsem dal odstranit a restartoval jsem je poslal do kopru. Stalo se mi to poprvé a doufejme že naposled a já to porojíždím tímhle jen když uznám za vhodné určitě ne často. Příště si radši přečtu log a nevyhovující soubory mazat nebudu.
      • tak cxo piráte, pořád kradeš jako straka?
        • Jack1947
          Jo doporučuji sem chodit přs nějakou ip bránu nikdy nevíš kdo tě zrovna sleduje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit