Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4* *4* *4* *4* jo pan recenzent je asi srandista, nevím proč takhle přestřelil hodnocení průměrné hry. ano, jíné hry, ale stále průměrné... na konzoli téměř nehratelné těch bugů je opravdu moc... snad to do půl roku vyladí a pak znovu nainstluji a možná i dohraju... mezitím se zabavím s novým FarCry, UBI je sice megastudio s Xnásobným rozpočtem a občas se jim taky nezadaří, ale taováhle rozbitost jakou nyní KC má je neakceptovatelná.... škoda jinak by 7/10 hra klidně mohla dostat, ale takhle 5/10
    • to si děláš srandu...bugysoft když vydal FOR HONOR tak to bylo uplně nehratelný a těch bugů o dost zásadnějších bylo násobně víc, hra neustále padala každej druhej souboj atd...
      • ten sem nehrál.... a i ostaní hry jako Division, Wildland, Assassin, FarCry... občas mají chyby, ale to bys prostě musel vyzkoušet, zřejmě s ji ještě nehrál nebo ne na konzoli :) to se musí zažít, za mě je to na vrácení peněz *1*
    • všem to na konzoli šlape jen tobě ne, řekl bych ,že tu hru ani nemáš
      • to ses asi zbláznl ne? komu všem to na konzoli šlape? ina XONE X a PS4 PRO to laguje a doskakuje a já nevím co všechno natož na klasickým XONE nebo PS4 - přečti si recenzi třeba a Hrej.cz nebo kdekoliv jinde kde se recenzuje konzolová verze nebo si pusť youtube... miluju tyhle zaprděnce c dávají mínuska a musí za každou cenu oponovat ikdyž neví o čem mluví... takže ještě jednou opakuji: na konzolích (zvláště klasik XONE PS4) aktuálně nehratelné... resp. vyadá to asi jako PUB na XONE, šílenost....
    • Docela bych neresil cisilka byt tebou, protoze prumer v dnesni dobe neznamena 5/10. Proste to tak neni a kdyz uz to tak chces mit, asi je lepsi si zalozit vlastni stranku a tam si to prosazovat. Tech duvodu je pomerne hodne, hlavni predevsim v tom, ze spatne hry clovek proste nehraje, a tak se ani nehodnoti a proto to taky vypada tak, ze se nizsi hodnoceni nez 5/10 malokdy objevi (staci si ovsem projit par jednokvasek na steamu a clovek hned najde spoustu 1/10). Dalsi duvod by mohl byt ten, ze prumerna hra ma dnes pomerne dobre zpracovane casti jako zvuk, ovladani, grafika a ma treba i pomerne bohaty obsah, ale proste to nak nezkoubili dohromady takze to hodle lidi omrzi. No a s tim jak je clovek obcas mirumilovny tomu placne 7/10, protoze i kdyz ho to treba moc nebavilo, tak dokaze ocenit praci vyvojaru na obsahu. Docela nam ted hodnoceni Kingdom Come dava smysl no ni? Obsah je super, je v tom videt zapal, ale brzdi to nedodelky,
    • jojo, ubisoft dělá kvalitní a zábavný hry. užij si to... *1*
  • twitch 24k sledovaní KCD 2 dny od realese... Monster Hunter 340k 14dni od release.. mám prostě jiné představy o opravdovém úspěchu.. ale což.. není to zlé na to co to je..
    • Jednak to jsou dosti rozdílné hry pro rozdílné publikum, ale hlavne plácáš nesmysly.
      KDC měl peek 211,281 sledujících, průměr má 48,006.
      MH má po 14 dnech peek cca 30k-40k. Za celou dobu měl peek 169,921 sledujících. Průměr ma nějakých 10k, ale ten nemá smysl srovnávat protože MH už je venku delší dobu a zájme už je podstatně menší.

      Pořád ale má KDC v maximu více sledujících a tvoje číslo 340k jsi si asi vycucal z prstu protože k tomu se za celou dobu MH ani nepřiblížil.
    • Navíc je KC:D dost příběhová hra a myslím, že může být dost lidí, jako třeba já, co si to prostě nechtějí nechat vyspoilovat. Jednak čekám, až to vyjde na GOGu, proto to ještě nehraju, ale ani potom nevím, jestli bych se na nějaká videa chtěl dívat. Tím, že je to otevřený svět by mi mohli stále vyspoilovávat třeba nějaké vedlejší questy, které každý hraje v jiném pořadí. Tyhle věci člověk u her jako Monster Hunter neřeší.
    • wut? Asi sis spletl divaky a followery.

      Jinak KCD mel vcera peak kolem 240k live divaku na twitchi, coz je bomba. :)
    • ucho
      je to úspěch v porovnání s náklady. prostě to znamená, že se vývoj rychle zaplatí a že to na sebe něco vydělá. prostě úspěch. je logické, že to nedosáhne věhlasu jako GTA 5, ale je to začátek.
      vyladit technické problémy, přihodit nějaké přídavky, modování, a ta hra by se mohla v nějaké rozumné míře prodávat i nadále. a pak se uvidí.
    • homeles8
      Třeba Kingdom Come lidi radši hrajou, než se na něj dívají. Navíc je to spíš hrací hra, než koukací. Hrát mě baví moc, ale koukat se na někoho jinýho jak to hraje, by mě asi nebavilo. I když mě to nebaví u žádný hry, vždycky si jí chci radši zahrát. Tenhle fenomén jsem nepochopil. Ale pořád by mě asi víc bavilo koukat na víc akční hry. Nikdy jsem gameplay Kingdom Come neviděl, ale prostě to musí bejt strašná nuda.
  • Tohle je simulátor frustrace - a zbytečně - nemůžu se dostat přes začátek hry - díky NEEXISTUJÍCÍM saves pointům a nesmyslně nastavené obtížnosti. Utíkáte před zbrojnošem - stejně vás ale dostihne a sekne. Doběhnete ke koni následuje animačka - ale hra se NEULOŽÍ za animačkou a NEDOVOLÍ vám uložit...takže když vás zabijí musíte znova utíkat před zbrojnošem - který vás dostihne a sekne.

    Fakt je zábava opakovat jednu sekci 100x za sebou ? proč není když sednete na koně save point ? Proč to nejde uložit ? (sejvovici máte). Proč se objeví (po 150) menu k tomu jak se ovládá kůň ? Proč si nemůžete nastavit obtížnost a hru si prostě užít ?

    Jasně, mý prachy mají, můžou se chlubit tím že mají x-tisíc.... jenže hra která se hraje blbě... jsem zklamaný.... Slušné k hráči by bylo po animačce dát save. Nebo umožnit mu save dát... Tohle KCD neumí...

    Takže po sto padesáté....

    A je proč se kůň zasekne na křoví nebo plotě nebo v potoce - živý kůň umí projet křovím, plotem i potokem....
    • skoč z mostu vole
      • ..a dá se to pod mostem uložit?
    • Zrovna tohle jsem dal celé na poprvé... LAMO :)
    • Jsem o kousek dál a je to to samí dokola, chcípneš kvůli bugu, rozbitými questu nebo tě zabije nepřítel v plné polní, kterej běhá 2x rychleji a bez úbytku staminy než ty nahatej.
      • Still
        Nesmíš mít porátskou verzi :D
        Na nic tebou popisovaného jsem během 8h nenarazil :)
        Kde je chyba??
        • Neboj, dočkáš se :) A jinak se třeba stačí otočit když tě honí na koni, nebo si jim ujel na větší vzdálenost než 2 metry? :)
    • Jack1947
      OLol to jsou problémy já to potom ( spadlo mi to v animaci) dal musíš běžet tryskem ! a kůn se ovládá směr myší :D

      Jo ty sejvpointy jsou fakt divný, je třeba mít sejvovici nebo si ji vyrobit. Což se dá těžko... když nemáš ingredience.
      Tak jo koupils no ale tos měl čekat že to nebude bezchybné neznám krom GTA žádej freeroam kterej by už ze začátku byl. Jinak to je zsačátek počkej až budeš dál a objevíš nové nesmysli. ( třeba ta kopie buldoka který je všude stejný a stejně štěká je taky vtipné).
      • Myslíš to bezchybný gta, kde vychází opravy ještě čtyři a půl roku po vydání? :D
        • Jack1947
          Opravy nebo online nesmyslné P2w dlc ?
    • git gud *5*
    • Still
      :D Když si levej, tak to nesváděj na hru....
  • prominout? proc vlastne? myslel sem ze sou to profesionalove (nebo si na ne aspon hrajou)
  • SPOILER:
    Tohle je také dobré, všichni řvou , je slyšet bitka, ale nikdo nebojuje :) https://www.youtube.com/watch?v=7JAG49G-1u8
    • Asharak
      bitvy jsou otřes celkem s těmi animacemi, záseky npc, stejně jako jeleni v lese *10*
  • Jak mám tedy bojovat? To mám střídat směry? Na toho prvního jsem zkoušel zleva pak zprava a nic. Když se povede jedna rána, další již vykreje. Kop je asi jen na to, když mě zaklíní.

    ten tutoriál mohl být lepší
    • Ten ochlasta je paradoxne strašně těžkej takhle pro začátek. I souboje s mečem jsou na začátku hard, postupně v příběhu dostáváš lepší skilly atd. a lepší výcvik a pak už to neni zas tak hrozný. Jen se nesmíš nechat odradit právě začátkem kdy je hl. hrdina prostě loupák.
    • Still
      Tutorial je dobrej, chce to používat hlavu a číst co po tobě chce :)
      Pak je tam ještě jeden stejný tutorial za dalších pár questů.

      Nadával jsem na to, ale přišel jsem tomu na kloub a užívám si to.
      • Tak já šel rovnou za tím ochlastou a ten se naštval. Tutoriál byl ve smysl textu a uč se rovnou v boji a selhání ovlivní ten quest... To mě nepřipadá jako tutoriál, když si to nemohu předem vyzkoušet, Tam se sice píše kombinovat útoky ale jak, co to zjistím asi v praxi a praxe je zde rovnou boj ve questu.

        Mít luk, tak ho střelím do zadku a bude klid *1*
        • Krescz
          Chce to trochu cviku a pak jde ten chudák v klidu sundat, trpělivost je zde klíčová. Měl jsem z toho pak lepší pocit než z killu bosse v God of War :DDD
  • Hele v čem jsou nejhorší ty Bugy? Vadí třeba ve splnění q a nebo jsou spíše fyzikální
    • homeles8
      Já mám jednou za čas nějakej nepatrnej grafickej bug, ale takový jsou skoro v každý hře, viděl jsem je už mnohokrát.
    • ucho
      bugy jsou všeho druhu. technického ražení, nemožnosti dohrát některé questy, pády, tedy nutnost opakovat třeba hodinu hraní. jsou ale i lidé, kteří na moc bugů nenarazí.
    • Worhammer
      Nedokážu ještě zhodnotit, ale mě se během první hodiny hraní stalo to, že jsem zabil jednu postavu, oloupil ji a ona pak po 2 minutách vstala a přišla ke mně a řekla, že se vzdává a dává mi klíče od truhly, kterou jsem už vykradl, což byl vedlejší úkol ji vykrást. Když jsem ji vykradl, po zabití dané postavy, tak se mi úkol nepřičetl za splněný, až teprve po tom, co postava ožila a dala mi klíč.
      • Spis bych rekl, ze jsi ho jen zmlatil do bezvedomi. A quest se ti po vybrani truhly nezapocita, jelikoz v ni neni vsechno, co od nej mas ziskat.
      • A to jako popisujes bug??? nebo jak bravurne naprogramovali situaci kdy hrac zabije postavu, ktera bude pozdeji potreba ke splneni Questu???? Mne se to zda mnohem lepsi reseni nez nezabitelna postava dokud nespustis Q Ten kdo nebloudi kolem uzije si hru tak jak bylo zamysleno a na nepredvidatelnou situaci je to pripraveno....
  • tak konečně můžu napsat Skyrim>Kingdom Come...
    • A ja muzu napsat witcher10000x>skyrim a ted svete div se kingdom come>witcher. Myslete si co chcete, me ta realicnost a detaily uchvatily natolik ze me to bavi vic jak witcher kterej byl pro me top. A taky mi do karet hraje to ze mam asi fakt stesti protoze mam zatim nahrano 25hodin cca a nenarazil jsem na jediny bug. Ostatne, to same stesti jsem mel i ve witcherovi kde si vsichni stezovali na bugy a ja od dayone nezazil jediny za 3 dohrani hry. A vlastne kdyz nebudu pocitat nejaky dribnosti tak vaznejsi bug jsem nezazil ani ve skyrimu a to jsem ho hral na ps3
    • Pozor, to se místním vávrovo kuřbuřtům líbit nebude.
    • Buuu huuu
    • A ja muzu napsat ze s tim nesouhlasim :D
    • A komu tím pomůžete? Druhé straně? :-D
    • pomohlo? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit