Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím tomu, že nebýt to hra od Vávry, dostala by max 6,5/10, což také odpovídá tomu, co dostává v zahraničí.
    • VC zahraničí má 8/10 nebo 80 až 85% takže nevím kde berete těch 6,5 nebo jak někdo říká průměr. prostě je to fakt. Je to dobrá hra a to to nechápe a závidí tak nashle.
      • nashle
      • Prostě je to tak. Hra se povedla a nemá moc bugů. Připadá mi jak kdyby to lidi chtěli ovlivnit. Není to poprvé co jsem viděl, jak někdo kecá do recenze, že dal tolik a tolik. Já dál 10/10. Proč ne? Je to skvělá hra a pak bugů mě nevadí. ještě mi to nijak hru nezkazilo. Kdo tu hru hraje at jsi napíše recenzi jakou chce, jestli ho baví nebo ne je jeho věc. Každý věděl do čeho jde a ta hra opravdu není pro každého jak třeba zaklínač 3. Dneska totiž každý chce během 1 sekundy zabít 100 lidí. Tady to nejde, tady to chce čas.
        • Kdo umí tak umí. Hra není vůbec těžká. Poklad nalezen a už mám přes 1000 penízku. Stačí jen krást a když vás nikdo nevídí pak to prodáte za majlant. Už mám přes 10 te sejvovice či co. Tahle hra neni pro ty, kteří chtěji všechno rychle a není snadná jako sotatní hra.
      • Pro lidi co jsou odkojeny COD je ta hra asi moc tezka, navic tam nemas ani moznost jdit s obtiznosti dolu. Abi se beztak nedostal ani z prvniho mesta.
  • CRYPT
    8 z 10ti? To jako vazne?
    • KrPa
      krom hejtovano CD projektu sis nasel i Warhorse jo?
      • CRYPT
        Nevim co meles o hejtovani CD Projektu a zadny Warhorse neznam, max Warpigs podle toho jak ta hra vypada
    • diky bugum si to 9 a lepsi nezaslouzi :
      9 - Skvělá
      Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.
  • Já tu recenzi neberu, v porovnání s tím, jak přistupujete k jiným titulům se nejedná o vyváženou a nezaujatou recenzi.
    Ta hra je nedodělek, postavy vypadají šíleně, šílené je i AI. Ve hře je prostě tolik chyb, že kdyby nešlo o domácí tvorbu, dali byste i 5/10. *11*

    Ta hra není taková, jak jí popisujete. Je to amatérský pokus o hru a vy jí jen děláte reklamu. Bohužel. *13*
    • Máš pravdu, souhlasím s tím, že se nejedná o vyváženou recenzi. Vskutku nedopadla dobře no, já bych dal 10/10
    • takže asi tak Skyrim měl muchy po vydaní to samý witcher 3 o starým gothicu 3 ani nemluvě to samý elex do měsíce daly skoro všechno dopořadku patch má vyjít za 14 dní tak vcgo !
    • walltar
      Já nevím... ono to bude asi dost kus od kusu, protže já zatím na nějaký zásadnější bugy nenarazil. Jediný větší problém, který jsem potkal byly špatně načtený textury při úplně prvním spuštění.

      Optimalizace není nic moc... to doufám, že opraví.

      Graficky to nevypadá nejlíp, ale zároveň to neurazí.

      Určitě bych to nenazval nedodělkem... ale jak jsem říkal na začátku, tak to prostě bude záležet na mašině. Některé konfigurace asi budou mít větší smůlu. Si pamatuju, jak když přišel skyrim, jak všichni nadávali na bugy a já hrál bez problémů s pár pádama.
      • Já ti nevím, když si pustím Assasins Origins, je to radost pro oko, vše: krajina , postavy, animace a to je to jen taková arkádovka. A nenarážím na žádné problémy, žádné.
        • walltar
          Nemůžu porovnávat... AssO jsem nehrál. Ale řekl bych, že rozdíl v rozpočtech tady bude značný.

          Ale třeba krajina mě v KC:D přišla úžasná... takový pocit jsem ze hry dlouho neměl. Postavy a animace jsou trochu horší, ale opět to není nic hroznýho.
          • Krajina je hezká, s tím souhlasím. Ale z mého pohledu je to to jediné.
    • Už jsem několikrát četl tvé příspěvky v diskuzích a musím říct, že máš v hlavě pěkně nasráno. Jestli máš nějaký problém ve svém asi nudném životě, když dokážeš neustále kritizovat, tak si vem raději prášek a jdi si lehnout, třeba se z toho vyspíš.
      • No hlavně, že jsi si našel argument :-)
  • hra je to podarena, bugy su a jedneho dna prestanu byt ....ale ten hlavny hrdina ...to ma byt co..komu napadol ten buzik so sklenenym pohladom poloretarda ktoremu by ste v ziadnom pripade neuverili ze dokaze takych cinov? hruza
    • jakých činov? vždyť je to kluk, kterej se doposud jen poflakoval po vesnici. nic neumí. musí se všechno naučit. nepochopils výchozí premisu hry...
  • Opravte ma ak sa mylim ale v Mount & Blade su styri smery utoku a obrany a cely revolucny boj v KC spociva v tom, ze pridali ruzicu, ktora ma o jeden cip viac, cize pat smerov. To mi zas nijak svetoborne nepride. Tym tu hru nechcem nijak kritizovat.
    • Jack1947
      bobe ???
      • Čo to zase melieš ty hlupák? Kto je Bob?
        • bez nadávek by to nešlo, brat?
        • Jack1947
          Aha sry já jen že víš... podobnej styl vyjadřování...
    • hral jsi to? nebo to mas z youtubu? je tam o hodne dost prvku navic nez v MB
      • Z Twichu.
    • P.S.
      Ja som dufal ze ked sa hovorilo o realizme, pridu skor s niecim takym, ako zasahove zony, vplyv brnenia a pod. Napr. sa mi zdalo, ze zasah mecom do brnenia uberal hp, co by sa asi nemalo diat. Ved o tom Warhorse tocili aj video.
      Neviem ci hra pocita napr. inak zranenie, ked niekoho seknete do brnenia alebo bodnete do medzery v brneni (a ci hra rozpozna medzeru v brneni). Alebo ci su tam zlomeniny koncatin.
      P.S.S.
      Prepacte, hru nehram, len sledujem streamy obcas, tak ma to zaujima.
      • jamar28
        Brnění má samozřejmě vliv naprosto zásadní. Zásahové zóny - nevím, co tím přesně myslíš, ale jo, bodnutí do obličeje je většinou insta kill, zatímco do ruky, nohy nebo těla to zas tak zdraví neubere. Zásah mečem do brnění ti ubere zdraví, pokud už nemáš žádnou staminu. Zranění tam máš - krvácení. Zlomeninu jsem neviděl.
        • Ved o tom hovorím, zásah mečom do brnenia ti v realite nič neuberie, ani ked si zadýchaný. Zásahovými zónami myslím to, ked mečom bodneš do medzery medzi helmou a hrudným plátom (ak tam je slabé miesto, nevyznám sa v tom). Warhorse točili video o tom že sekanie do brnenia nič nerobí, musíš trafiť slabé miesto alebo zobrať tupú zbraň.
      • ucho
        jak pises, zjevne nic nevis, ale hlavne ze jsi to tak hezky zkritizoval :)
        • Ale bolo to formulované ako otázka, takže by som bol vďačný keby mi to niekto vysvetlil.
        • Nevím no, len to vidím na vlastné oči *3*
  • ucho
    slušný fofr.
  • No já jsem měl schůzku s farářem v Úžicích v hospodě. Už dostat se do hospody byl problém. Dveře byly otevřené ale projít se skrz ně nedalo. Musel jsem je zavřít a pak zase otevřít než mně to pustilo dovnitř. No a teď jsem v hospodě a ven se nemůžu dostat žádným způsobem. :-(
    • A piv si měl 10, 12?
    • Jack1947
      Taky nejvtipnější mise a vůbec jestli to nebyla nejvtipnější humorná mise s farářem vůbec a nejhumornější určitě v cz kotlině bezesporu *5* *2*
    • Tilwaen
      Je takový všeobecný konsenzus, že pokud jdeš s úžickým farářem do hospody, pak cestu ven z hospody v "ideálním průchodu hrou" vůbec nemusíš řešit *1* Jedna z nejlepších videoherních cutscén.
      • Mart9
        Bohužel tohle bylo mé špatné rozhodnutí. Fakt mě štvalo, že to byla cutscéna a nedalo se přestat.
        • Tilwaen
          Je pravda, že cutscény bývají občas k uzoufání dlouhé a ve hře vůbec není možnost je pozastavit. Třeba jedna ze závěrečných cutscén má osm minut. Osm. Minut.
          • Mart9
            Tak jsem to nemyslel, já jsem chtěl přestat pít *15* *15*
      • Už to vím také. Prvně jsem se s ním neožral a chtěl jsem odejít. A to nešlo. Podruhé jsme se ožrali jako koně a bylo hotovo. *3*
        • Tilwaen
          Každopádně jestli ses do hospody dostal, ale z ní už tě to nepustilo, je to bug nebo špatný gamedesign, ne tvoje chyba,
    • uz nevim jestli poskakovat, krcit nebo nejak komicky, ale da se projit vsude

      tam se mi to stavalo taky
  • Jakou myslíte že to má znovuhratelnost ?
    • Hele vzhledem k tomu všemu, co ovlivňuje náklonnost měšťanů, vesničanů nebo šlechtickejch vůči tvé osobě, to má určitě dobrou znovuhratelnost. Když na sobě máš plnou plátovou zbroj tak se ti u některých postav omezí možnost rozhovoru, tím pádem tak hrozí i to, že ti unikne nějakej quest atp ..je to luxus, sám se těším, až to dojedu a rozehraju znova:) pár věcí bych udělal rozhodně jinak :)
    • je to hodne o pribehu, pro me to ma znovuhratelnost dost malou. Mozna casem s modama.
      • Díky, toho sem se trošku bál
    • já si to dám ještě podruhé jiným herním stylem a s tou druhou romancí a potřetí tak za rok s omodovanou verzí
  • Nevím jestli jsem sám, ale mě to strašně nebaví. Resp. baví, ale pak se to nějak pose*e. Bud to spadne, nebo to bugne něco, díky čemuž nemůžu postoupit dál. Nebo se hodinu někam táhnu, něco dělám a pak mě sejme nějakej debi*ní lapka, protože mám zabugovaný vyndavání meče. A hodinu znovu. Luk úplně na nic (v jeden moment jsem asi z metru s maximálně nataženým lukem střelil lapku do ksichtu, načež mě seřezal mečem, load asi hodinu zpátky. Jsem nas*anej. Prodám to a moooožná koupím za 2 roky jestli to nějak vychytaj, protože na tohle nemám nervy.
    • Když to jinak nedáváš tak si stáhni mod na neomezené ukládání bez sejvovice :)
  • Jack1947
    Nechci bejt hnidopich nebo tak něco ale ještě dlouho se bude psát a pamatovat na ty "památná slova o Skyrimu :D Co jeden Vávra napsal"

    Jasně není to špatná hra ale prostě to dokázali solidně projet. Pobavilo by kdyby někdo napsal x důvodů proč KD není to pravé ořechové, aneb jak se do lesa volá... *1*

    Vždyt je tam furt něco že - třeba ten dabing kdy je ticho v cutscéně a potom když skončí tak se teptrve začne mluvit, to je taky taková třešínka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit