Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možno sa to tu už riešilo ale je škoda že v realistickej hre s realistickým súbojovým sytémom šíp alebo meč do hlavy nezabije. A pritom je vidieť že má prestrelenú hlavu a šíp mu z nej trčí.
    • Ono to tak později je, jakmile máš větší sílu nebo obratnost a protivník bez helmy.

      I na začátku jo to možná nezabije ale vážně zrani
    • jamar28
      U šípů to funguje tak napůl, pokud mečem bodneš někoho do nechráněného obličeje, je po něm (když nemá helmu, většinou stačí i seknutí).
    • Zas až příliš velkou míru realismu lidi nechtějí.
      Když vás (reálně) složí jedno "škrábnutí" , tak to přestává být sranda *5*
      • Stačí když po škrábnutí začneš krvácet a je po srandě. Stalo se mi to v táboře uhlířů, obvazy jsem neměl, a přestože jsem ho obrátil vzhůru nohama a všecky okradl, žádnej obvaz tam prostě nebyl a do města se včas dostat nedalo. To jsem si pak říkal, při té deklarované míře realističnosti, že kdyby mi jeden z nich třeba prodal košili nebo prostě kus látky, že jsem vykrvácet nemusel, protože krvácení nezastavuje to, že se to jmenuje obvaz, ale že to brání, aby krev tekla z rány ven. Ale tak co, no.
      • Škrabnutie nie, ale šíp do hlavy by asi mohol, ak nemáš helmu.
        • *15* *15* *15*
  • Jsem fanda do historie i her s HC bojovými systémy. Nejsem no-lifer, který může u her strávit 4 hodiny denně a konzolista. Jako takový jsem po cca hodině hraní odinstaloval a Steam mi vrátil peníze. Viz recenze - v podstatě ve všem je nějaký problém, pro mě hlavně ten, že nejsem ochoten se přizpůsobovat hře. Dobrá hra má být vyladěná pro hráče. Nemožnost uložit hru po cca hodině? Lol, strčte si umělou "náročnost" za klobouk. A omlouvat nedokonalost/odfláknutost nebudu, proč to Poláci dokázali se Zaklínačem a WH ne? Hra je možná ok pro zavylé RPG-isty, nejste-li jím, pozor.
    • Jack1947
      Jedině mody...
    • sejvovice, hombre
  • Hra je fakt supr. Nicmene opravdu par nedodelku nakonec je, coz se da pochopit. Mne po tom patchi prijde ze kazdyho dam na 2 rany mecem nebo se pripadne po 1 rane enemak vzdava. Takze asi taky pockam az vyjdou dalsi patche a pojedu new game. Koupe urco nelituju, moc me to bavi.
  • Zlepšuje se časem rychlost střelby z luku? zatím to mám velice pomalé a kde najdu prodejce různých šípů kde lze opakovaně nakupovat hodně?

    K čemu je, když nechám protivníka vzdát se a pustím ho? Pak na něj narázim a on bude šťastný? V boji jsem pustil kata a stejně po cestě umřel asi na zranění.
    • ucho
      urcite se to zlepsuje. na youtube jsem videl i nejake video, kde z luku strili mece, takze luk muze byt takova ultimatni zbran.
  • @jan: Ty sis tu hru v prvni rade nemel vubec kupovat, evidentne neni pro takovy hrace jako jsi ty
  • Foxtrot_cz
    Skvělý čas připomenout si dnes již kultovní 100 důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim :D https://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711

    Jsem zvědavý, jestli nějaké kritizované chyby budou i v Kingdom Come :D Nebo bude naopak 100 důvodů proč milujeme Kingdom Come? :D
    • 72. Lockpick je v KCD tragický
      74. To samé KCD
      75. Opačný problém, seběhl jsem kopec a do půl minuty jsem měl rudou obrazovku
      80. V jedné z cut scén má postava palcát dělá jako kdyby vážil 50 kg
      85-88. Haha, v KCD úplně domrvené, postavy na vás bezdůvodně řvou ať uhnete a opakují hlášky stále dokola (pozdravy), všechny NPC postavy mají STEJNÉ dialogy :)
      95. Zatímco souboje v KCD jsou přehledné, že?
      99. To v KCD také nejde ne?
      101-104. Raději bych s AI pomlčel..
      • Ale on nikdy nerek ze udela hru ktera tyhle chyby mit nebude *3* ne? chytrej clovek....
        • To nevím :) Každopádně to je vtipný :)
    • 49. V KCD kůň naráží do neviditelných stěn, to samé postava (v tutoriálu)
      51. Animace jsou tragické a člověk s vědrem je asi nejzabugovanější NPC, které jsem kdy viděl :)
      52. :D KCD je špatná hra!
      53. Naopak psi jsou v KCD hrozní
      54. Haha..
      55. Haha..
      60. AI v KCD není to co bylo slíbeno a prezentováno, postavy se sice pohybují a něco dělají, ale to je asi tak vše
      65. Ani v KCD.. :)
    • 4. KCD má úplný opak, nejde sebrat skoro nic a to co jde se sbírá blbě a zkuste si najít něco co vám upadne někde v lese nebo na louce
      5. Ovládání KCD je v mnoha ohledech špatné
      10. Haha..
      17. Aktivování zbraní v inventáři je tady taky vopruz
      26. KCD má stejné problémy s kamerou, cut scény se pohybují od "tragické" až po "wow"
      27. WH také slibovalo faciálky třeba :)
      38. Nepřesnosti jsou i v KCD, i když samo to je na úplně jiné úrovni
      40-45. V KCD mají NPC postavy naprosto identické texty, takže rozhovory akorát ztrácíte čas
  • @pan.chytry

    Jak se cloveku povede mit v pocitaci podobnou vec?
    Mam windows 7 roky a nikdy jsem v nich nic takovyho nemel.
    Jediny co pouzivam na ochranu jsou MS security essentials + mam samozrejme posledni aktualizace.
    • Hele ja mel jednou vir, to byl narez. Uz si presne nepamatuji jak to tenkrat bylo, ale vim, ze mi nesel nainstalovat AVAST anitivir, vzdycky to spadlo, tak si rikam, nejaka divna verze. Jel jsem nejaky cas bez anitivru a pak mi nejak i nefungovala flashka. Ale dalo se normalne pracovat na PC. Pak me napadlo spustit PC v nouzovem rezimu, nainstalovat antivir a cca 50% vsech .exe bylo infikovanych bez moznosti obnovy. Ted jednou za cas projedu PC temi defendery (anti spyware malware) - jsou to super programky a ty vetsinou vsechno odstrani a zatim se to dari delat zdarma v trial verzich.
      • Jack1947
        Já jsem taky jel bez antiviru asi 11let zpátky ale když se mi začli sekat hry ( prostě i na střední detajly jeli méně než 30fps) už sem to začal řešit.
        • No von ten antivir asi neni ani moc potreba. pokud chodis na klasicke normalni stranky tam je to zabezpeceno. V emailu moc viru take neni, kdyz se neotevira co se nezna a jedine z ceho to jde chytit je nelegalni software. Ten ja bohuzel musim stahovat, protoze za vydelane penize tak nejak zaplatim za najem a jidlo :-)
          • Jack1947
            Je mi tě líto ale vlastně to jsem na tom stejně ( jen na games je třeba se tím moc nechlubit :D ) jinak si zloděj a lhář a bůhví co ještě ne :DD

            Není to až tak pravda sice ano kolikrát a už se mi to nestalo dlouho jsem se nechal napálit ( klikl jsem na něco a chytl vir) nicméně virry a malwqare jak vidíš se ti do pc dostanou i s antivirem takže to že ho máš je tak polovina úspěchu. Mě tady tvrdily že normální lidi ho nepotřebují stačí neklikat já nikam neklikám a viry zde mám ;) takže zase nevěř všemu co ti nějaký zkušený " mazák zde říká.
            • Jack1947
              Prosímtě neztrácej s nima čas, zbytečné máš naprostou pravdu lidí jako ty by jsme si měli cenit. Přesně to samé bych řekl i já rád si hru zahraji/zkusím ale abych kupoval každou blbost to fakt ne. KD není blbost ale nekoupil bych není to můj denní šálek ( RPG nehraju) a má to moc bugů věcí co mě štvou mám se u hry co si koupím štvát nebo ji hrát ? dema nejsou takže jediná možnost jsou "kradení z warezu" a přitom takový lidi by nikdy nic neukradli.
            • Co se tyka kradeni her, a kradeni jidla / jinych veci, tak tady bych rekl toto. Kdyz jdu do kramu a koupim si rohlik - vim jak chutna z minule zkusenosti, tak dostanu presne uspokojeni jake ocekavam. Nebo kdyz jdu do restaurace na svickovou na pizzu apod. Kdyz si kupuju hru ktera stoji 1500,- a VELMI casto se mi stane, ze ji hraju deset minut a reknu to je blbost a smazu, tak uspokojeni neziskam zadne, jsem nastvany. Jasne, muzete rici, kdyz jdes do kina, taky napred zaplatis. Ano musim napred zaplatit a vzhledem k tomu, ze v kine jsou vetsinou blbosti, tak uz tam proste nechodim. A co by pro vas jako developery bylo lepsi? Aby vasi hru hrali jenom ti co za ni zaplati + ti co by si ji nekoupili, ale zadarmo si ji zahraji nebo aby ji hrali jenom co za ni zaplati?
            • Jack1947
              Heheh to je dobré, takže abych si kupoval jen hry musel bych se nejdříve stát zlodějem, naštěstí to takhle nefunguje a rudíž nejsem ve středověku takže krást jídlo nemusím a dohadovat se s správcem taky ne ( tak ještě aby jo když jsem ve vlastním že) :D
            • Coffin corner: Nesouhlasim s tebou. To neni stejna situace. Kdybys byl na tancovacce a byla tam slecna, ktera by mela pritele doma a slecna vedle ktere by pritel sedel a mel dva metry a velky svaly, kterou by sis vybral? :-) To je stejne jako krast v obchode a krast na internetu.
            • Coffin.Corner
              Tak to zkus Jacku opačně. Hry si kupuj a jídlo kraď, neplať nájem, je to přece stejný ne? A když to okecáš u pokladny nebo vysvětlíš majiteli bytu, podobně jako si ospravedlňuješ "nakupování" her, určitě to pochopí...
            • Jack1947
              Ty seš hrozně přející člověk, mé stahování s viry nemá nic společného maximálně tak to že bych mohl mít crack s nějakým Minerem ale neboj tomu se taky vyhábám, prostě viry jsou pro tebe připraveny když už se připojíš k internetu a jinej balast... jasně malé viry nic nedělaj ale jak jsou horší tak je lepší mít nějaký ten kvalitní antivir.

              Já mám spíš i takovej problém kolik her si rád zahraju ale nevím proč bych je kupoval a některé hry bych si koupil takže tak 3 hry ročně minimálně jsou kvalitní. Když některé hry bych smazal po dohrání s tím abych trychle na ně zapoměl, jakej smysl by koupě měla to bych rovnou mophl házet "halíře" na humblebundle, páč pak bych se mohl cejtit jako pořádnerj drsnák *1* Nemá se smysl s tebou bavit - musel by sis odmyslet že se bavíš s největším zlodějem co si kdy na internetu potkal lol.
            • Lukass
              Tak ty cornes kazdou hru ktera vyjde, se nediv ze mas v pc viry. Osobne skoda ze ti pc uz davno nekleklo. Aspon bys za piratstvi zaplatil nejakou dan.
    • Treba tak, ze instaluje nelegalni software, ten jsi na pocitaci take nikdy nemel?
      • To jsem mel jeste jako chudy jinoch, to uz je hodne let *4*
        • No to ti zavidim, ja jsem bohuzel chudy dospely.
  • Mart9
    Jsem v noci u Kingdom Come usnul *9* Ta cesta s Ptáčkem na lov byla opravdu úmorná, to jsem ještě vydržel, ale pak jsme se objevili na místě a já odpadl. Když jsem se probudil, Ptáček u mě nebyl a měl jsem za úkol mu donést víno z brašny na koni *15* Tak jsem mu to donesl a musel jsem si před ukončením dát sejvovičku, abych tu cestu nemusel opakovat.
    • Pro uložení se stačilo na chvilku vyspat v posteli v tom kempu :)
      • Mart9
        a sakra :( To mi nedošlo, jak jsem byl rozespalý
  • Mart9
    Máte všichni tu Blanku čmoudlou nebo má takový skin jen na mé PS4? *8* Opravdu nic proti, ale připadá mi to zajímavé.
    • Jack1947
      Nevím už si ji ani nepamatuji... umřelo moc rychle...
    • jj, ona je taková opálenější, byla senách :-D
  • tusim nekde rikal, ze u pul mega budou zahojeny a vsechno nad uz jde do plusu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit