Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurnik jen misto hrani musi byt clovek v praci... :/
    • Aspoň můžeš torllit na fórech :-D
  • KC se dá dohrát za 3 minuty. :) https://youtu.be/-eY5ywArWMw
    • To neni dohrani hry, ale zhebnuti ve hre.
      • Veskoslav
        To je dohrání hry;) Hlavní postava umře a děj se uzavře.
        • ucho
          kdyz bys to vzal do dusledku, postava muze zemrit prakticky kdykoli a del se taky uzavre.
          tohle tam dali ciste pro zabavu a taky aby navodili dojem toho, ze se vse nedeje kolem hrace. no a vlastne je to reklama, protoze je to neco, na co lidi upozorni a nekdo se na to podiva.
      • frantisek_nejezchleba
        to je regulérní dohrání hry.
    • Veskoslav
      A je k tomu i hezký achivment *1*
    • ucho
      geniální
    • Jack1947
      Až to dohraji tak se na to milerád podívám...
  • Je to velmi dobrá hra, na realistickou hru škoda že postavy tu mluví anglicky, jinak ale prostředí vypadá opravdu skvěle.. Čím lepší je ale tato hra, tím více bych si přál vidět v podobném prostředí něco ve fantasy stylu, se slovanskými mýty.. *1*
    • Jack1947
      Ty staročeštino té bys nerozuměl ani se staročeským slovníkem takže bud rád aspon za eng dabing *4*
      • O to snad nejde ne? Jde o atmosféru, a na rozumění jsou tu v takovém případě titulky. Případně volitelná možnost zapnout ten anglický dabing, ale jinak to mělo být se staročeštinou a němčinou, tak jak to tu bylo v reálu.
        • Jack1947
          Cz dabing dejme tomu (nereálnej není kdo by ho daboval a slyšet každej druhej hlas Bohdan Tůma asi by z toho dostal hráč osypky nebo co...horšího ) ale jo no jistě bylo by to atmosféričtější ale budme rádi i za ten eng špatný není. Jo Němco staročeština ale jak řikám pokusd se na to nevrhne nějakej fanoušek tak pochybuji. Mě to nevadí ještě že jsou titulky ale i té Britštině se dá v leččemš porozumět *4*
    • Veskoslav
      Tak si změň na německý dabing:) A myslím, že časem uvidíš, modeři se vyřádí *1*
      • Vidíš, to bych mohl, nebude to ideální ale stále určitě věrohodnější, ale ta staročeština tu prostě chybí :I :D Bylo by to dobré pro atmosféru. No, a modeři, to je určitě naděje na nějaké zajímavé mody, něco mi ale říká že pokud už tam někdo hodí něco ve stylu fantasy, bude to spíše v západním stylu což není zcela ideální. :D Tak ale, nechám se překvapit co přijde.
  • Muzete mi poradit? Jsem v laznich a typek chce po me, abych mu prinesl vino ze skepa rychty a jeste musim sehnat dzban. musim mit na to otvirani zamku? vubec jsem zande neotviral a ted kvuli tomu ten ukol nemuzu splnit? Neni jina moznost?
  • Mě osobně přijde celá ta hra hrozně neohrabaná ať už jde o boj nebo jen obyčejný pohyb, nejspíš to udělám jako u zaklinace počkám cca 2 roky než to zas pustím
  • Jako jo no *1* to doskakování textur v dálce a na postávách je hrozný, asi jediný co mi vadí.
  • Půl dne pobíhám a zjišťuju co mužu a co ne a kochám se.
    • Ano, je to dobrý simulátor českých lesů
      • a to je dobře *3*
  • vcerejsi rozhovor s D. Vavrou https://youtu.be/wyS0EwSzZ-s
    • mám to obyčejně stejně, taky du vždy hlavně po příběhu a hraju max na normal obtížnost,ale KC je tak jiné že mi to tu vůbec nevadí a přizpůsobil sem se rád a užívám si to o to víc...ale jako casual se to hrát nedá,je třeba změnit přístup
    • tak prejme KCD uspech, nejen kvuli slibu Josha Sawyera (designer serie Fallout) ktery padl na konci rozhovoru
  • za me teda nic moc optimalizace, fps dropy a kazdou chvili hra zamrzava, obcas to taky spadne

    i5 3,7GHz, 16GB ram, gtx 980ti
    • Jack1947
      Myslím že na very high je potřeba 4+ pamětí a na ultra asi i přes 6gb ta hra je dost náchylná na pěmet - potom ram to ale splnuješ to uvolnšní ram do cache si tam měl ? mě to hodně zamrzá když to spustím, potom už tolik ne nesmí se holt nic dělat omezt alt-tab jinak hra ráda padá.
      • madPav3L
        Pro info GTX 980 Ti má 6 GB, v přetaktovaném stavu je to silnější grafika než přetaktovaná GTX 1070.
      • mam to same (jen misto i5 mam i7) a hra nespadla ani jednou. Nastevni grafiky mezi Very high a Ultra, normalne spustene prgramky jako skype a prohlizec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit