Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten odkaz na Metascore je na PS4 verzi hry, PC má v tenhle moment 77.
    • A průměrné user score je 8.2 a taky stále roste. Prodeje PC + konzole v tuto chvíli přes 500 000.
  • bukrr
    Oh boy, here we go *popcorn popping* *6*
  • Moc rad bych hral uz ted, ale chci pockat par měsíců, nez se hra opravi a trochu klesne na cene. Navic ted mam rozehrany jiny hry a jestli KCD zabere pres 100h, tak na ni musim byt pripravenej.

    Nicmene je to jedno z mala RPG, ktery me opravdu zajima. Ostatni jsou nezajimavy shitky.
  • Co se tyce savu v KC:
    https://www.youtube.com/watch?v=H1syNtYVgAo&feature=youtu.be&t=54m41s
  • tak v momente, kdyz prijedu na ps4 do vesnice a mam pred sebou posledni lody, nad tim mavnout rukou nejde...
  • Musím říct, že už mě dlouho žádná hra tak nenadchla jako KCD. O to víc, že jde o hru nejen vyvijenou českým studiem, ale z české historie. Ano, jsou tam nedostatky, hlavně bugy. Ale ani to mi hru nedikázalo zošklivit. Prostě jsem nadšený.
  • Několikrát jsem to zkoušel ale vždy mám ve hře pár sekundové záseky. U kostek to je skoro neustále.
    Hw mám dostatečný. Dělá to také někomu na PC?
    • Mě to dělalo záseky ve Win7, ale ve Win10 to jede v pohodě bez záseků....těžko říct čím to je, možná nějaké ovladače...
    • Na konci prologu jsem měl záseky asi tak 1:1 k vlastnímu hraní. 3 sekundy chůze/dialogu/... a tomu odpovídal 3 s zásek. Doufám, že s tím něco udělají. V dialogu to vypadá o to hůře, protože postavy zkamení, ale zvuk jede dál.

      Mám i5-6400, 16 GB RAM a GTX 1060. Nastaveno vše na maximu, vypnuté rozmazání pohybu a FPS se pohybují v rozlišení 1680x1050 mezi 45 a 60.
    • Je to sakra narocny na HW, ani na tom nejlepsim co je na trhu to nejede uplne ok.
      Ale kdyz si vzpomenu na doby kdy vysla Mafia 1.... Tu nemohl hrat skoro nikdo *4* A prave diky tomu se to da hrat az do dneska. Ja ji hral minulej rok asi 15x. Neskutecne me to porad bavi. A grafika je do dneska nadherna. Hraju samozrejme dabing s Vasutem komplet z CDs.
    • schali
      Občas to dělá, ale frekvence není taková aby to obtěžovalo.
    • Dost lidem. Snad to vyřeší patch.
  • abych tu kc jenom nechvalil, jedna vec me tam docela zarazila

    v hre jsou halapartny, nepratele je maj

    hrac se dokonce muze v boji s nima cvicit v ratajich, dokonce se tam da platit i za trenovani skillu/dovednosti, dokonce postava se v tom evidentne leveluje (slo mi pak zaplatit i trenink urovne 6)

    ale hrac nesmi ve hre mimo trenink halapartny pouzivat, v popisu postavy vubec nema viditelnej skill, a kdyz jsem sebral halapartnu v tabore banditu, tak nesla ani presouvat do truhel nebo na kone, sla jen zahodit
    • Zkus tenhle mod který z halaperten dělá normální zbraň
      https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/48
    • Jack1947
      Tak to je zajímavej podnět..
    • V boji je normálně používat můžeš, jenom si je nemůžeš odnést. Nebo teda můžeš, v ruce.
      • tezko je muzu normalne pouzivat, kdyz jdou akorat sebrat a zahodit

        nejdou nasadit, prodat, nic
        • Jack1947
          Fakt že by to byla taková prasárna že by tam vnucovali DLC na ... halapartnu *7*
    • dalsi zbrane asi prdaj do DLC :D
    • pokud je to moc imba, tak by meli zrusit i kladiva, ja ho nejcasteji pouzivam jako kopi taky a je to pohodicka *1*
  • ako tak cítam tak si do hry a do tvorcov utiera usta dost chytrakov, mat také studio doma podporim ich aspon tak ze ked uz nechvalim tak aspon nekydam a odpustil by som im daleko viac chyb ako v tejto hre, ale poiektori weltmajstri nevedia kde maju strop
    • To víš no to je náš národní sport na všechno brblat, hold parta nýmandů co by sama kromě zloby nevytvořila nic *5* ( čest vyjímkám )
    • Ale prosím tebe
      • tebe to moze byt jedno, bavim sa tu cechmi jewrej
  • Veskoslav
    Jenom doufám, že si nějaký moder pohraje s ovládáním koně:) To je naprosto šílené. Teď si říkám zlatá Klepna *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit