Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě musím říct, že po instalaci a pár hodinách hraní sem byl opravdu nadšenej. Teď už trochu střízlivím a spousta věcí mi tu i leze krkem. Je to bohužel i ten bojovej systém, lukostřelba, zlodějský dovednosti. nahrávání rozhovorů mě přivedlo k tomu, že rozhodně nemluvím se všema (a to bych chtěl), ale nebaví mě to. A co pro mě bylo nejhorší byla ta blbá sejvovice, kterou jsem naštěstí vyřešil a už nejsem tímto limitovanej. Sem zvědavej jak na mě bude hra působit dál. Te´d si ale myslím, že ji nedohraju. Škoda
    • To ze nemluvis se vsema neni duvodem, ze ty rozhovory jsou jakoby o nicem? Hru jsem nehral nechci ji shazovat, ale vsiml jsem si u her, ze u nektere jsou dialogy a hltas kazde slovo a nekde jakoby se porad o necem mluvi, ale vlastne to k nicemu neni. ??? Jakoby ta hra neumale pohltit vtahnout do sebe?
  • Tak už mám nahráno dost, abych taky mohl ohodnotit, a v tuhle chvíli dávám hře 6/10. Až hru skutečně dokončí a opraví chyby, opravím hodnocení na 8/10. Nehodnotím nesplněné sliby z Kickstarteru a především se nedívám na hru jako Vávra na Skyrim, protože to by s brekem zalezla pod kámen. Ale dá se v tom zažít pěkná zábava.
    • nightborne
      Hmm, pokud budeme hovořit v číslech, šestku bych býval dával, kdybych musel hodnotit na základě stavu před prvním velkým patchem. Tam už to vážně nepříjemně hraničilo s únosností, abych pravdu řekl.
      • Já si můžu jako prostý konzument dovolit subjektivnější pohled a mně se hra ve městěch prostě zasekává. Než přejdu/přejedu Rataje od jednoho konce na druhý, tak se mi minimálně třikrát hryzne třeba na osm nebo deset vteřin. Přitom FPS stabilně kolem 50. Občas to dělá i mimo město, typicky na začátku dialogu. A mně to ten herní zážitek zkrátka docela kazí; není to krá*a levitující nad plotem, na kterou se koneckonců nemusím dívat. Myslím si nicméně, že to bude opraveno. Hra jako taková je solidní; v recenzi je řečeno vše podstatné.
        • Jack1947
          Mě taky ale u mě to je processorem ale ty požadavk prostě jsou až moc mírný, třeba takovou 660gtx už asi moc lidí nemá si myslím.

          Prostě náročné na běžící procesy, i tak se mi hra několikrát seká načítá ve městech. Nebo i momo ně.
        • a co mas za sestavu? tohle mi teda neudelalo ani jednou

          16g ram, i5 6500, 1060 6g a hra na ssd
          • GTX 970, jinak zhruba to, co máš ty.

            Podle mě ten zásek vzniká tehdy, když neočekávaně dojde VRAM a je potřeba swapovat do RAM. Ale jsem jen velmi lehce poučený laik, takže to může být úplně špatnej odhad.
            • tak jsme doma, tebe nedostatek vram nici, kdo ma w10, ma navic polstar v podobe ram
            • Zkus Win10...mě se to na Win7 zasekávalo docela často, ale pod Win10 jen velice zřídka (tak jednou za půl hodiny). i5-2500K@4.3GHz, 8GB RAM, GTX 960 2GB.
            • Sedmičky 64bit.
            • tak mozny to je...

              co mas za operacni system? w10 maj wddm 2.x, coz umi sdilet ram jako vram a neco takovyho by mohlo omezit nebo uplne eliminovat
  • Panove hodinky KCD *15*
    https://twitter.com/DanielVavra/status/966672496274673665
  • Tak jsem si dal luk a ty šípy létají jak ve slowmotion. To je ta realita? Tomu se vyhne i chodící stráž na 10 metrů.

    Zlepšuje se to časem nebo tahle kravina tam je stále?
    • Jack1947
      Tak si "vypni" stopu nebo co tio vadí mě třeba vadí? že někdy se trefím i 2x a jindy postava před tím šípem těsně uskočí... fakt to nechápu jak někoho napadlo že to budde reálné...
      • Stopa je sice blbost ale nevadí to. Vadí mě jak šíp letí pomalu
        • Jak postupuje hra, tak ve hře můžete získat lepší luky. S pořádným lukem budete střílet mnohem rychleji a dále než s nějakým klackem na kterém je natáhnutý špagát...
          • Jack1947
            Nebo si může stáhnout mod a mít to ted hned https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/38
        • Jack1947
          To moc nechápu v reálu šípy létali rychle ?
  • Tak save mod uz je. Neviem ci to tu uz niekto postoval. Odskusane to nemam.
    https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/1
    • Jen blázen si muže dobrovolně instalovat mod, který rozbíjí hru....škod, že něco takového vůbec vzniklo :(
    • Save and exit by měl být (vyplynulo to z rozhovoru s M. Klímou ve Fight Clubu- doporučuji k poslechu, velice zajímavé povídání).
      Jinak neomezený save/load systém tam nedali schválně, narušuje mechaniku a styl hry- třeba lockpicking při neomezeném sejvování nemá žádný význam...
    • Widl_CZ
      Funguje skvěle. Ušetřilo mi to kupu nervů.
  • Větší blbost jsem po NHL 19 nikdy nehrál. Ten boj absolutně směšný, couváte a on vás kopne. :-((((( Komedie. Autor se asi ještě nikdy nepral.  Zaklínači to nešahá ani po kotníky

  • Na Kickstarteru získali peníze na:
    - hratelná ženská postava
    - psí společník
    atd..

    Nic z toho nesplnili, proč? Budou se vracet peníze???

    viz: https://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
    • Nebudou. Opět další člověk, který nechápe, jak funguej Kickstarter.
    • asi si sedíš na uších, bude
  • Po cca 35 hodinach bych dal hre kolem 6,5-7/10, chybejici a nudne facial animace, vsudypritomne bugy a naprosto stupidni AI kazi potencial skvele atmosfery originalniho RPG. Skoda.
  • untentrauer

    Konečně jsem hru dohrál a okamžitě ji odinstaloval. Nahrál jsem nějakých 100 hodin. Musel jsem se přemáhat, abych hru dohrál. Nejvíc mě na hře štvala nemožnost ukládání, počáteční trable s penězma, které mě nutili neustále nějak vydělávat, což opravdu není zábavné, ale spíš sem si připadal, jako v práci. Debilní systém soubojů, který se projeví při boji s více protivníky a zejména v ohraničených prostorách. Nutnost jíst a spát - hra mě prostě do něčeho nutí a já to nemám rád takovéhle věci by měli být dobrovolně nastavitelné. Opakující se dialogy postav, které dělali města neživé a trapné. V neposlední řadě grafika, kdy kůň neprojel ani křovím. Celkově jsem měl z křoví pocit, jako bych hrál stařičký Vietcong.


    Dal bych hře 60% Víc ani náhodou.

    • CRYPT

      Ja hru dojizdim, mam tam kolem 60ti hodin, ale hraju to s nekolika mody, protoze jak jsi sam rekl, nemam rad, kdyz me hra do neceho nuti a to neco je vylozene otravne... Jako treba nemoznost normalne ukladat, lockpicking, omezeny inventar (toto se priznam je jen ma lenost), dot na luk a par dalsich... Diky tomu jsem si hru vicemene uzil, ale.... graficky zadne orgie, hra je dost narocna na to jak vypada, o koni se ani bavit nebudu, to je ulet a abych pravdu rekl, prvni co jsem vubec zacal byly sidequesty po cele hre a az potom co jsem mel drtivou vetsinu hotovou, jsem se presunul na main questline a jsem trochu zklamanej... nevidim v tom zadnej zazrak. zadnou inovaci, nic z ceho by mi padala huba kolem. Navic absence cestiny a ta naprosto otresna britska nebo co to je za humus anglictina je vylozene hnus.... Ja bych dal takovych 65-70% max, vic si ta hra urcite nezaslouzi. Nerikam, ze jsem se nezabavil, jako tech stravenych x hodin je fain, ale... Jo a soubojovej system, no nvm jestli by se fakt nasel hrac, kteremu se to libi, abych pravdu rekl, nic otresnejsiho jsem jeste nezazil... Ty finty jsem pouzil jen pri cviceni, kdy jsem tu funtu mel jednoduse zopakovat, v realnem souboji to malokdy vychazi, protoze se v drtive vetsine stava, ze to vykryje nepritel stitem, nebo te kopne, nebo cokoliv cim te interuptne.... Co se mi osvedcilo je proste je osekat az jim spadne stamina a pak se je snazit dosekat normalne.... Silenost 

      Zajimalo by mne o ceho se autor clanku tak smal, protoze ja se za celou dobu u hry zasmal je jednou a to bylo jak jsem chlastal s fararem. Jinak jsem nenasel nic u ceho by mi sebemin cuklo v koutku

      Edit:// Premyslel jsem co me na te hre co se tyce prostredi hrozne iritovalo a prisel jsem na to, ze ackoliv nekomu venkov jako lesy, louky vesnice (podhradi), hrady atd.... muze prijit kouzelne (ze zacatku jsou si to uzival i ja - cca prvni 3 hodiny hrani), ale po tech desitkach hodin stravenych ve hre, kdy se prostredi nemeni, zadna zima, zadnej snih, nebo podzimni opadavani listi, naznaky leta, lidi koupajici se u vody... PRoste nic. Clovek celou dobu je zatvrdlej v tom samem fixnim prostredi a presto nejede vlak.... zacina to byt otrava

      Edit:// Premyslim, jestli se hodi tuto hru porovnavat treba s Witcherem 3, ale ackoliv rozhodne nejsem zadnym fanouskem W3 (jedinnej dil z cele trilogie co me fakt hodne moc bavil byla 1cka), tak hrani Zaklinace jsem si uzil o mnoho vic nez toto...

      Edit:// snad posledni xD hru jsem ziskal zadarmo na epicu, takze kdyz se na to podivam z teto stranky, tak super... Kdybych za ni mel dat plnou palku, tak bych si rval vlasy... Pockam az budou ve velke sleve DLC, mozna si je koupim, ale opravdu az ve sleve

      • CRYPT

        Dale co me irituje nemoznost pauznout cutscenu, npc za sebou zaviraji dvere i tobe pred nosem a co vic castokrat se mi stalo, ze dvere zamknuli! Takze clovek je musel vypacit aby se dostal ven, proste wtf

        • CRYPT

          Ted jsem tu hru dohral a jako rikam si WTF?! Tak toto je zakonceni? To co melo byt co? Celou dobu se clovek honi za mecem a za nemcem a nakonec dostane tento neuplnej konec? .... 6/10

  • https://www.youtube.com/watch?v=o2n8kWCiQ78

    Za toto chtějí peníze??? Bych se styděl za to chtít zaplatit! *1*
    • Za tohle se bezne plati ... teda vyvojar plati hraci kterej hlasi tyhle bugy.
    • XorxoxTalarius
      Podivej se na datum toho videa ;) Je to den pred tim nez vysel ten obri patch.
    • https://www.youtube.com/watch?v=yBqKG8HF3zQ
    • Na druhou stranu je zřejmé, že jde o výběr toho nejhoršího co se podařilo sesbírat. A že takto hra při hraní normálně nevypadá. (to ti asi došlo i selský rozumem, ne?)
      • ucho
        jenze to, ze se tohle deje na PS4, tedy konzoli s ujednocenym hardwarem, je celkem zavazny problem. znamena to, ze na tyto chyby narazi hodne lidi. samozrejme se to warhorse nesnazi moc rozmazavat a proste se jen resi, ze tam nejake drobne chyby jsou, ale netreba mit ruzove bryle. tech chyb je dost a jsou i dost zasadni.
        proto ted budou nahonem vydavat jeste dalsi patch. a s velkou pravdepodobnosti chvili na to dalsi a dalsi. je to skoda, ale zda se, ze to ustoji. vyhoda toho byt male studio, kteremu lide dost veci odpusti. byt to hra od EA nebo Ubisoftu, tak to lidi na internetu rozcupujou.
      • To nevím, na PS4 Pro si hráči stěžují hodně.
        • To nepopírám. Ale když si vygooglíš nějaké normální video, tak uvidíš že takhle normální gameplay nevypadá.
        • Hrál jsem to chvíli na Ps4 pro. A šlo to do světa. Jedním slovem HROZNÉ!
    • no jo, ja si pockam na GOG verzi a pak to spiratim *15* *6* *7*
      • Na PC si to stáhneš, ale na konzolích je to teda v hrozném stavu a tam máš smolíka. To si Vávra udělá ve světě jméno *1*
      • No ještě se tím chlub, seš fakt frajer jak poleno..
        • sorry, ale ja si kupuju jenom kvalitní veci *5*
          • a proč chceš pirátit a hrát nekvalitní věc?
          • ty jseš jeliman :-D
          • To je zcela normální. Spíš je otázkou proč máš potřebu krást nekvalitní věci, které nechceš?
            • ja si to pujcim a pak kupim dokončenej produkt *4*
          • Ty sis někdy koupil něco za vlastní peníze? Nekoupili ti to náhodou rodiče? Copak, na KC ti nechtějí dát? Musíš se asi ve škole víc snažit.
            • Cech nebo Slovak - kdyz se KKT zadari, je to svetova kvalita v obou zemich, jak tady, hosi, predvadite...
            • es4: tobe to mozna pripada divny, ale nekteri lide pracuji poctive *3* *5*
            • tvl: ty si ted taky ukazal ze si magor *1*
            • Dokud to neni top, tak teds to teda fakt zabil! *15*
            • tak hele jenom proto, že jsi zloděj a d*bil hned každej nepozná že jsi Slov.. oh wait! *1*
            • Doktor: tak sorry, som slovak, pokial ti to nedoslo *3*
            • Amatérskí?? Na základku dobrý *1* *1*
            • predstav si, mám vlastní peníze a nemám problém je utratit za kvalitní a dokončené produkty, co KC zjavne není *7* ja si taky delám amaterskí hry na PC a pokud to není tip top, tak se to stydim ukázat i kamarádovi, ne to jeste za to ptat peníze
            • Nalhavani si by ti docela slo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit