Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám už pár hodin odehráno a zatím dle mě hra super. Párkrát jsem taky narazil na nějaký ten bug, ale nic kritického.
    Zatím mě mrzí hlavně 2 věci:
    1) chybí možnost uložení hry při vypnutí hry (navíc ani po spaní se často neuloží, asi záleží kde se spí), takže se nedá ke hře sednout jen tak na chvilku
    2) absence českého dabingu...s angličtinou problém nemám, ale mrzí mě že česká hra odehrávající se v čechách, populární mezi českými hráči, byla nadabována francouzsky, německy atd, ale na češtinu se nedostalo....což je dosti anti-vlastenecké. Vyšel by snad Zaklínač bez polštiny??
    • Save mód to řeší
      • Škoda že tam Vávra nedal možnosť (nutnosť) neukladať hru vôbec. Vadí mi keď streamer save/loaduje hru, keď sa mu nejaká akcia nevydarí..
        • Až zajistí že hra nikdy nespadne. Což padá. Nikdy se PC nevypne atd. Pak at to ma jen save and exit.
          Zde tyhle modely padají. Vždy hra někomu padá, vždy se PC někomu vypne a pak přijde a velký kus bez uložení a to pouze naštve
    • Save postelí funguje tak že se vyspíš ve vlastní posteli označený na mapce jako taková žlutá/zlatá postel a v každym většim městě si můžeš pronajmout postel za 2 koruny na jednu noc a automaticky se ti zobrazí tahle žlutá postel + bedna s tvýma věcma.
      • jamar28
        V táborech se ti taky ukládá.
  • Vite, kdysi jsem tu psal ze mi poslabsi mimika i figuralni animace az tak vadit nebudou. Ted se priznavam ze me dost zaskocil rozsah neinteraktivni casti hry, kdy clovek proste jen cumi na monitor. Vubec si nestezuji ze by to byla nuda, sic dialogy a hlavne loading umi i poradne zaprudit. Ale prave rozsah te "sledovaci" casti by skutecne zaslouzil lepsi animace, alespon ty figuralni. I v celkem vymazlenych cutscenach pusobi napriklad ruce hodne drevene az se nechce verit ze je jedna o mocap. Dokonce mi to obcas pripomina prvni Mafii, kde postavy nemely animovane prsty a dokonce ani klicni kosti. O idle smyckach v dialozich radsi ani nebudu psat. Je to proste obrovska skoda. Chci verit ze technicke bugy kluci casem vychytaji, ale obavam se ze ty animace tam uz strasit zustanou a zbytecne budou kazit dojem z jinak obdivuhodneho dila. *3*
    • To tezko, museli by to cely udelat znova ... ta "mimika" totiz neni mocap, je to pokus programove reagovat na hlas. Ze to nefunguje (a jen tak nebude) je naprosto zjevny. Se podivej jak pri rozhovorech machaj rukama, zcela mimo to co rikaj, postav se proti zrcadlu, a pokus se rict to samy, pokud mozna co nejexpresivnejs ... a uvidis sam, jakej vyraz mas a jak pri tom hejbes rukama ...

      Pak se podivej trebas na Avatara ... to JE mocap. Paradni mimika modelu i tela.

      A jak tu uz i nekdo zminil, nechat dite dabovat starce (a naopak), to asi musel nekdo pozit hodne silnej matros.

      Jo a mistni cenzor nejch mi polibi rit.
  • vávra před chvílí na čt říkal, že hra se jim zaplatí možná už zítra. recenzenti jim prý vyčítají jen technický bugy. vypadal spokojeně
    • Tak přece tam nebude říkat, že vydali hru, která by potřebovala tak rok vývoje :) A nějaký prašivý backeři se svejma edicema.. koho zajímaj. Nebo lidi co nedostali hru, ať si to koupí znova na Steamu ne? :)
    • ucho
      tak smutný asi nebude, prodává se to slušně. škoda těch technických problémů, recenze ve světě mohly být lepší.
      • je to nejlepsi RPG poslednich par let a prvni opravdova hra po asi 10 letech.
        Nejnovejsi hru co hraju je tezce omodovanej SH5, to co dneska vychazi bych nehral ani zadarmo, KDC FTW!!!! *2*
  • Ja musim rict ze me KCD opravdu hodne mile prekvapilo. Sice uplne silim z cerny obrazovky pred rozhovorama, loadingu a doskakovani objektu taky neni uplne super ale ta atmosfera je opravdu skvela! Jsem sice uplne na zacatku a je to snad uplne poprve kdy citim ze mi vyrazne chybi cesky dabing ale zatim to opravdu vypada ze se povovedlo neco unikatniho.
    Vavra je mozna tluchuba ale za tohle pred nim a vsema lidma co s nim do toho sli opravdu smekam a preju jim mnoho uspechu (a spoutu prace na fixech):D
    Asi to nebude nejlip hodnocena hra na metacritics ale je to tak specificka zalezitost ze opravdu verim ze si svoje publikum najde a snad nebude maly.
    • Jack1947
      V čr to prej maj vyprodaný... takže neuspěšná aspon v naší kotlině co se týče prodejnosti nebude *12*
  • Odulin
    Mam zatim jen par hodin a jeste jsem nedokoncil prolog, ale uz ted koupe nelituji. Ta atmosferka a zasazeni je proste nadherny. Pribeh a dialogy se mi fakt libi...radost poslouchat a cist. Grafika super a hudba krasne podtrhuje atmosku. Velka skoda ty technicky stranky no...ale snad si daji na patchi zalezet a trochu to jeste spravi Tohle je proste jina hra, a je to na ni videt od zacatku. Pro me uspech.
  • Všimli jste si že při rvačkách NPC občas prohodí věci jako "Kurva!" nebo "Do piči!" česky? To má být bug, nebo něco pro immersivitu?
    • Tak bug asi těžko :-D
    • Odulin
      Jj taky me to prekvapilo.:)
  • Jo těch 7-8/10 asi sedí s tím, že 10/10 pro Skyrim je úplný úlet. Ten by měl mít tak 6-7.
    • jen žid může odsouzet skyrim
    • tak Skyrim byl na tom mnohem lépe co se týče bugů, optimalizace a odladěnosti. Kvalita je pak subjektivní.
      • 20+hodin a zatim jsem nenarazil na zadny zavazny bug. Optimalizace je skvela vse na stredni detaily a mam 40-50fps a to hraju na 6let starej grafice (HD7850).
  • Ahoj, může mi prosím někdo odpovědět, zda si zvyknu na hardcore souboje? Jsem ultra casual hráč, vždy vyhledávám příběhový zážitek, hrávám max na normal obtížnost a nemám rád frustraci. České prostředí a česká hra mě ale fascinují a mám radost, že Kingdom Come dostává taková hodnocení, to jsem vůbec nečekal. Chci tomu dát šanci.
    • souboje se v prubehu hry dost zmeni... ty jako hrac si zvyknes na tento netradicni styl a i tvoje postava bude mit uplne jinou vybavu a dovednosti... na zacatku ses proste jenom obycejny vesnican co nikdy mecem nesvihnul
    • pokud si chces uzit jen pribeh a nebat se souboju( ktere se nechces ucit), tak je tu porad moznost pouzit trainer. (doporucuji POUZE tem, co nechteji zadnou vyzvu, ale jen se kochat hrou.)*5*
      pak si muzes pripadat jak ve filmu, a nemusis se bat souboju. a zaroven pritom mit hezky zazitek ze hry bez vyhybani se boji.
      je dobre, ze souboje jsou jake jsou, protoze hodne hracu je narocnych a maji radi vyzvy.
      bez souboju by to byla jen pulka hry.
      osobne se mi hra graficky libi, jeste kdyby vypilovali animace postav stejne jako prostredi, pak bych rekl "lecjaky historicky film je proti teto hre, je slabota"
      absence dabingu mi nevadi, pokud mam titulky... cist umim *3*
      navic do dabingu jsou zabavne vlozene i ceske slova.
      aspon timto zpusobem clovek pochyti nejake to anglicke slovo, spojeni a vyslovnost.
      zaverem... je fakt, ze na nejake ty bugy je mozno narazit, ale uvazime-li rozsah hry a datum vydani, pak hra je na tom VELMI dobre.
    • No pokud jsi příběhový hráč, soubojům se dá vyhýbat. Dle všeho to snad jde dohrát i bez zabíjení.
    • ahoj, mě ty souboje na té hře teda strašně baví, a nepřijdou mi vůbec hardcore. Oproti Dark Souls nebo třeba prvním dvěma Gothicům mi to přijde velmi snadno hratelné. Jinak za mě KC je klenot a je mi ctí, že můžu něco takovýho hrát. Kromě úkolu se slavíkama a mizící klecí - to mě neskutečně sere *15*
      • Ono je na nich hlavně nezvyk, že zdraví ubíráš až poté co vyčerpáš staminu. Takže při opatrném oťukávání jsou spíš hodně na dlouho, než že by byly těžké. Třeba při pěstních soubojích se může stát, že mu dáš stokrát ránu do obličeje a ani ho tím neškrábneš :-/
    • Vcera ve FC Martin Klima rikal, ze povinny souboj je ve hre pouze jeden. Vsechno ostatni jde okecat pripadne vyresit jinym zpusobem.
      Tak ve finale si na ten souboj ani nemusis moc zvykat. A jeste u toho povinne ho souboje rikal, ze je dobre mit nasbiranych hodne sipu. Tak asi jde ten clovek zabit lukem z dalky :)
      • Ta variabilita je konec konců jeden z dalších důvodů ke koupi. Jako zajímavost super, ale vyhýbat bych se tomu boji kvůli svojí netrpělivosti zase úplně nechtěl :) Ono mi jde i o to, že klasická RPG mě nikdy moc nebavila, ale prostě tahle hra působí jinak, navíc je naše no.
        • nepřátele maj i dost vytrvalý aggro, takže to jde ve spoustě situací řešit Gothic stylem, zdrhat tak dlouho, dokud nedoběhneš ke strážím, který je umlátěj za tebe *1*
    • kdyby byly hardcore, tak tě někdo jednou sekne/bodne načež padneš a vykrvácíš, tohle neni tak hrozný, Henry vydrží docela dost zásahů a odpustí ti to když během souboje uděláš chyby a jako hráč se v tom po čase zlepšíš + Henry dostane perky
    • Na umirani si zvyknes velice rychle, neboj.
  • Luxusní hra!
  • Najväčšia slabina hry je že tam nesneží
    • pač Cevat nedal do CryEnginu sněhový vločky, chybí tam zimní partikly. Ty přijdou v nový verzi.
    • Jsou tam aspon plavajici zeny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší