Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Až přijedou Die Toten Hosen koncertovat do města kamenné krásy do Hořic, to už tady osobně nebudu!! Toho se osobně už nedožiju!!, proto si mužou sebou na památku na mě odvézt s sebou do Dusseldorfu toho ošklivého kamenného trpaslíka před Hořicemi, aby to přece do budoucna posílilo a upevnilo naše vzájemné česko-Německé vztahy!!!

  • MartinDyntar

    Až přijedou Die Toten Hosen koncertovat do města kamenné krásy do "Hořic" mužou si sebou vzit, odvézt kamenného trpaslíka před Hořicemi do Dusseldorfu nemyslíte??? To myslím posílí a upevní Naše vzájemné česko-Německé vztahy!!!

  • MartinDyntar

    Ano rád se tu před "Bohem", který pro mě už neexistuje rouhám!!! "Die Zehn Gebote" a Ich Will Kommen... "Paradies" navždy !!!!!!

  • MartinDyntar

    Kdo ještě neprožil a neprotrpěl si osobně tu nejhlubší depresi, nikdy nepochopí o čem vlastně lidský charakter je, o čem empatie sama o sobě je -která je spíše darem a které se učíme celí život- ...o čem láska, život, osobní upřímnost, (,,křestanská") víra svým zpusobem vykládaná správně a jedině vždy po svém ke zbožnosti už bez církve a bez Boha sama o sobě (rád tím naštvu hlavně všechny katolické pánbíčkáře) je a muže bít teprve pak nekonzervativní a nedogmatická sama o sobě k levicově anarchistickému smýšlení či vyznání, jak už jsem to v principu ve svých předešlích komentářích k Die Toten Hosen správně zamýšlel ...o čem obětavost a hrdost a další hodnoty vubec jsou jak je tomu v písních: "Die Zehn Gebote", "Lugen", "Niemals Einer Meinung", "Paradies", "Schlampe", "Was Zahlt"... a další písně z alb z let 1990-2008!!!, který popsali fénomén hudby Die Toten Hosen už navždy!!!.... tohle rozhodně nebude příjemný a líbivý konzumní pop!!!... to jsem na Die Toten Hosen přibližně mezi jejich nejlepšími a nejslavnějšími lety 199O až 2008 nejvíce tolik miloval a obdivoval jejich jedinečně a nezaměnitelně melodický zvuk z alb pocházejících z těchto let, kdy i z minima kytarových riffu dokážou precizně vytěžit maximum jako málokdo na rockové scéně!!! O Campinově nejvýraznějším hlasu na německé rockové scéně už nemluvě!!!. Není to punk rock ani hard rock, je to prostě "Ten" poctivý a precizní punk n rock and roll, tak jak to stojí v písni "Du und Ich" (Sind ROCK AND ROLL). Ne Velvet Underground, ale hudba německých Die Toten Hosen "zabezpečila muj vlastní život" převážně s jejich nejlepším albem "Kauf Mich!", "Opium furs Volk" a především už s albem "Auswartsspiel". Nejlepší videoklipy k písním Die Toten Hosen jsou pro mě osobně bohužel jen dva a to k písni "Altes Fieber" a "Kamikaze"...

  • MartinDyntar

    To jsme ale češi, to jsme ale národ!!! Kde je vubec diskuse k této osobnosti?!!!, mě už to vážně nebaví!!, jsem z toho už unavený!!, chápete emočně vyčerpaný a morálně na dně ze svých komentářu a především z té vaší ignorace diskuse a z té vaši lhostejnosti k samotné diskusi!! Užijme si spolu to poslední co mě tu zbylo - nevhodný muj sarkasmus! Děkuji za Váš nezájem a za Vaši lhostejnost k diskusi!!! Ještě jednou děkuji, nemáte zač!!! Děkujeme, že raději odcházíme!!! Nemáte zač!!!

  • MartinDyntar
    Dochází mně tu slova. Už zbyl a zbývá myslím jen ten sarkasmus. Vím nevydařeny sarkasmus, ale snažil jsem se nejvíce o něj a každa snaha by se měla cenit i když samotný výsledek muže dopadnout už jakkoliv neúspěšně a nešťastně a katastrofalne. Alespon jsem to už zkusil. Myslím že je stále lepší napsat něco málo sarkastickeho než vůbec nic. Dokud nebudete mit osobně lepší a vhodnější komentář, nestěžujte si na mně prosím laskave a nenadávejte už prosím laskave na mně. Je snadne tu druhe kritizovat a sám nenapsat do fora už vůbec nic. Na to prosím vás nezapomínejme. Děkuji za pochopení. Martin Dyntar.
  • MartinDyntar

    Tak ještě jednou znova, to se nepovedlo. Proč Campino neučí děti v Dusselldorfu (s dvěma L to město lépe vypadá i lépe se mě to píše, kašlem na gramatiku) na Zušce??? Nechápu, spousta amatéru amatérsky akusticky přeci at už na klavír, piano, kytaru - už chýb.. to iy.. sakra gramaticky správně nedám!!!, pomocte konečně někdo!!... (potřebuji korekturu pravopisu, i korekturu osobních vztahu, léku i spánku...) jen ty housle. No jo ale housle, Campino má hned několik houslistu v záloze, a Goran Bregovič se muže klidně přidat a nazpívat s Campinem nějaký ten balkánský duet!! Nemyslíte?? A zapomněl jsem myslím na uvozovky nebo ne??, pomocte!!! To se vážně nedá přece číst!!, pomocte už konečně někdo!! Jooo ty housle.... no jo chce to ke klavíru ještě přidat housle v akustické předělávce písně v "Té Dívce z Rottwailllllll" nemyslíte???...cello je málo, a do kostela se na bohoslužby nehodí. Nezapomente že písen "Was Zahlt" jistě ano, už v kostele v Dusselldorfu myslím zazněla. Nebo ne?? Někde hold zazněla!! ale kde hádat se nebudu... nezapomente jít do kostela, je přece advent. V Hořicích nám zapomněli pořádně ozdobit vánoční strom...ek... strom stojí, ale ozdoba je chudá a skromná. Město asi nemá na ozdobu vánočního stromku už lidi nebo peníze!!! Tak to sami vidíte. Alespon gramaticky ho mohli ozdobit. Ten muj adventní komentář i vánoční stromek na náměstí v Hořicích. :-)

  • MartinDyntar

    Campino má sám hudební sluch jak pes :-), mohl by učit myslím děti na Zušce :-) to by to myslím ale dopadlo velmi nevídaně, mohl by tam dětem zpívat a předělávat s jejich pomocí akusticky na klavír písně jako jsou "Bonnye und Clide" o neštastné lásce za mřížemi anebo "Alles aus Liebe" o neštastné lásce a rozvíjet u nich, myslím u dětí tak post punk rockově hudební sluch a nedirektivní přirozenou autoritu, které je při výuce na každé škole u pedagogu potřeba. Dokážete si to někdo dost dobře představit? Já bohužel nikoliv :-(  To by byla vzpoura studentu na škole :-) U mě jim Campino ale rozhodně má, ale co vlastně mám na mysli jsem ted zapomněl. A zapomněl jsem že jsem na něco zapomněl. Aha už jsem raději dál nepsat jak jsem slíbil. Prominte ale to gramaticky správně nedám, myslím další komentář, který doufám už nebude. Děkuji, je advent a Ježíšek ted na psaní komentářu nemá totiž čas, věnuje se liškám.

  • MartinDyntar

    Už jsem nadále nejspíše pravděpodobně psát přestanu, většinu toho duležitého, co jsem chtěl k Die Toten Hosen sdělit bylo už myslím v minulých mích komentářích plně řečeno. Takže vubec nevím proč jsem nadále psát a pochybuji, že to někoho ještě vubec zajímá. Hluboce lituji že diskuse k Die Toten Hosen už zeje prázdnotou. bohužel, bylo tomu myslím i bez ohledu na mé komentáře. Nebo snad mají na diskusi vliv? Evidentně vubec, a toho lituji. Chtěl jsem tu vyprovokovat u druhých zájem o diskusi, nepovedlo se, bohužel. Už tu mužu jen neskutečně blbě sarkasticky žertovat. Takže děkuji tu všem za jejich komentáře k Die Toten Hosen!

  • MartinDyntar

    Copak Die Toten Hosen už nikoho v Česku už svými texty písní osobně neoslovují a vubec nezajímají? Neskutečně mě nesmírně štve že jsem nikdo vubec nic nepíše a přitom k tomu má ,,tu vyhrazený" prostor, a pak mužu už jen asi blbě žertovat. Stydte se a já budu brzo též za své vlastní komentáře. Takže tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit