Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar

  Už jsem nadále nejspíše pravděpodobně psát přestanu, většinu toho duležitého, co jsem chtěl k Die Toten Hosen sdělit bylo už myslím v minulých mích komentářích plně řečeno. Takže vubec nevím proč jsem nadále psát a pochybuji, že to někoho ještě vubec zajímá. Hluboce lituji že diskuse k Die Toten Hosen už zeje prázdnotou. bohužel, bylo tomu myslím i bez ohledu na mé komentáře. Nebo snad mají na diskusi vliv? Evidentně vubec, a toho lituji. Chtěl jsem tu vyprovokovat u druhých zájem o diskusi, nepovedlo se, bohužel. Už tu mužu jen neskutečně blbě sarkasticky žertovat. Takže děkuji tu všem za jejich komentáře k Die Toten Hosen!

 • MartinDyntar

  Copak Die Toten Hosen už nikoho v Česku už svými texty písní osobně neoslovují a vubec nezajímají? Neskutečně mě nesmírně štve že jsem nikdo vubec nic nepíše a přitom k tomu má ,,tu vyhrazený" prostor, a pak mužu už jen asi blbě žertovat. Stydte se a já budu brzo též za své vlastní komentáře. Takže tak.

 • MartinDyntar
  Nikdo jsem napíše, těžko to nesu!! Jděte všichni k....!! Mám ambivalentni vztah k rockové hudbě, protože stále jsem ještě nenašel co v rockové hudbě dnes tolik hledám!! Něco mezi poctivým folkovým písničkářstvím a punkrockovou revoltou vuci direktivni autoritě. Ptám se hraje někdo folk punk rockovou hudbu na české hudební scéně? Domnívám se že nikoliv. Zlate za bluesový cítění Michala Prokopa a Framus 5. Hledám něco mezi bluesovým cítěním v rockový hudbě a klasickým už folkovým protestsongovym poctivým písničkářstvím. Právě něco takového je vzácností samo o sobe. Rusové to dokážou ovšem ve sve hudbě hudebne skloubit. Dokladem toho byli v letech 1996 az 2012 ve sve hudební tvorbě právě ruští Korol i Shut s "Akustickým Albem" a s "Divadelním Démonem"... pro mne osobně to jsou nejlepší alba Korol i Shut. Stále proto pro mne plati motto: Od každého něco málo, ale ne uplne všechno dokud nenajdu to co v rockové hudbě právě už hledám. Je to zoufale a smutné.
 • MartinDyntar

  Tak ve Schwarzwaldské klinice je prý dobře. A Campino je osobně s ní spokojený asi tolik co Lenin na Kříži...chyba...chtěl jsem říct jak Lenin na Sibiři. Zase chyba, nemáte někdo čistě náhodou lepší komentář k písni "Schwarzwaldklinik" Die Toten Hosen. Děkuji!

 • MartinDyntar

  Andreas Frege (Campino) - osobní spolupodíl na režii dokumentární retrospektivy o filmech Wimma Wenderse "Desperado". Opět je bohužel problém dostat dokument do českých kin i na DVD s plnou českou podporou.

 • MartinDyntar

  písen "Kamikaze", díval jsem se znovu na klip k této písni a domnívám se že je to přesně tak, že člověk v zoufalství v obavách o druhého partnera vždy zrekapituluje své vzpomínky na ty krásně a příjemně už prožité okamžiky v životě a to domnívám se dává každému z nás hodně naděje v těžkých chvílích. Je to písen o partnerské lásce a duvěře, o protrpěném si zoufalství i o pomalu osobně už ,,ztracené" a nacházené životní naději, když se někdo (náš partner) blíží svému životnímu konci, blíží se smrti. Krásná písen!!!

 • MartinDyntar

  Campino je se životem tolik už spokojený a smířený asi tolik co Stalin na Sibiři!!

 • MartinDyntar

  písen "Kamikaze" - vynikající videoklip k této písni, stejně vizuálně podmanivý jako k písni "Altes Fieber". Prostě vizuálně moc moc sugestivní a vydařený, prostě už perfektní. Neznám osobně lépe natočený videoklipy Die Toten Hosen než jsou právě už k jejich písni "Altes Fieber" a "Kamikaze", ale o této písni jsem už tu blíže psal, a je celkem zbytečné se už tu opakovat.

 • MartinDyntar
  "Módní Město Düsseldorf" Říkám tu všem že právě Düsseldorf je krásně Módní Město. Je to krásné misto k životu. A pak "Schwarzwaldklinik" jistě také. Ohhh
 • MartinDyntar

  Začnu odvádět či platit daně teprve až téhdy až mě ČR začne konečně řádně a spravedlivě vyplácet ID 3.stupně, na který mám ze zákona plný nárok. Dříve pracovat v ČR nehodlám a nezačnu!!! Česká vláda se jen hnusným a odporným kapitalistickým zpusobem nehorázně řádně vysmívá všem hodnotám hluboce lidských etických norem!!! Kde to jsme? Česko? Ptám se Kde Domov Muj, domnívám se už osobně že je v hodnotách EU!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit