Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinDyntar

  Trpět za druhé, odpouštět jim pro duvěru. (písen "WAS ZAHLT", kterou miluji a nejen tu) Snad doufám že i muj poslední věcný a srozumitelný komentář, už mě to skutečně dál nebaví jsem nadále psát!! At si to zkusí prozměnu druhý lidi, jenže vím že nikoliv!! Takže děkuji laskavě moc za diskusi k Die Toten Hosen!! Byla s těmi mými 70 komentáři fakt užitečná!! Vím že také nikoliv!! Takže děkuji!! Především sám sobě za tu mou trpělivost!! Není doufám těch vykřičníku na vás a na jeden komentář už příliš moc? Vím děkuji, děkujem tu totiž myslím všichni za v Česku neexistující fanklub Hosen a za celou mou diskusi. S pozdravem MARTIN DYNTAR, Hořice.

 • MartinDyntar

  Nevím jak vy, ale já měl do dnešního dne spíše za to že v textech písních typu "XTC" z 96 a "Cokane in My Brain" z 2002 jde ,,převážně" více o sarkasmus a recesi vuči převažující dnešní konzumní společnosti, to jsem se tedy fatálně zmýlil, a kdo tvrdí že Die Toten Hosen si tzv. hrají na punkery se též hluboce mýlí a stejně jako já neví o čem mluví. Bohužel. Užívání tvrdých drog u členu Die Toten Hosen v minulosti bylo, či bych považoval spíše za neštastné a možná u Campina více z toho psychologického hlediska ovlivnilo jeho dnes tolik vysoký stresový práh - jeho odolnost vuči emočnímu stresu. Přesně to je a vždy bylo na albech a na jejich poslechu rockovými fandy u Die Toten Hosen tolik ne-li ze všeho nejvíce osobně znát - ta extrémní tvrdost a neuprosnost a současně hluboce dojemná melodická lyričnost  z textu jejich písní vždy ve mě rezonovala a nepřestane ve mě nikdy rezonovat. A ohledně vytetovaného ,,mučednického" kříže s trnovou korunou u Campina jen pár dobrých slov pro ty co neví - pro mě je to hluboce empatický, dobrý, srdečný a nesobecký člověk, laskavý, upřímný a solidární, především svobodný a nezávyslí v mnoha směrech. Campino má větší srdce než kdejaký hloupí kněz v taláru u morálně tolik prohnilé a skažené, u morálně zkorumpované dnešní (římsko-katolické) církve!! Církev vždy Bibli překrucovala, cenzurovala a vykládala slepím a hodným bezmezně a slepě podřízeným ovečkám podle svého!! A to si Campino uvědomuje a není tu jediný!! Už tu schází asi jen už odkaz na hnutí svatého grálu či nevím přesně či jak co že jak co....

 • MartinDyntar

  A je po tajemství a neznámu!!! Campino užíval tvrdé drogy, kokain, hašiš, extázi? Hlavně v 96. v době, v období jejich nahrávání alba "Opium furs Volk" (odkaz na text písně "XTC") a v roce 2002 v době pobytu členu Hosen kdesi v Havaně na Kubě se promítlo nejvíce celé právě do jejich alba "Auswartsspiel" (odkaz na text písně "Cokane in my Brain"). Nevěděl jsem to vubec dodnes o Hosen!!!, domníval jsem se že jde zvláště o sarkasmus proti konzumní společnosti!!! A jde o mnohem více, či šlo o mnohem více!!! Nevěděl jsem, Lubo díííííííííky!!!

 • MartinDyntar

  Klip k písni "Warum Werde Ich Nicht Satt" aneb jak vlastně vypadá znak (hnutí) svatého Grálu???!!! (v přívěšku na krku u Campina) Nemýlím se anebo snad ano, nebo mám snad alzheimera??!!! Už sám nevím, Wenders je co vím věřící protestant-lutherán, pravydelně chodí do kostela, jenže Campino a jeho vytetovaný mučednický (křestanský) kříž (na noze) obehnaný trnovou korunou - nechme toho, už jsem se nadohadoval, naspekuloval, napolemizoval a to je skutečně upřímně blbé slovo o jeho vztahu ke křestanské víře myslím přespříliš dost. A nerad bych se k tomu vracel, dejme tomu že hnutí Svatého Grálu má kořeny v Německu, v německých dějinnách jakožto ve druhém vyvoleném národu, který si prošel nesmírným lidským utrpením a ještě více příkoří bohužel nacismem zpusobil. Ale to jsem do komentáře myslím už v nejmenším vubec nepatří!! Takže text písně "Warum Werde Ich Nicht Satt" je ve vizuálním ztvárnění němce Wimma Wenderse něčím jako dost svérázným a nekompromisním, nesmlouvavým protikonzumním manifestem o nenasytné finanční a movité chtivosti u nejen vysokých podnikatelu nebo u vysokých politiku v dnešní konzumní společnosti, naopak se dotýká ,,bohužel" nás všech (všech lidí) v dnešní společnosti.

 • MartinDyntar

  Největší Dusseldorfský německý big band!!! - viz. koncert "Alles Ohne Strom"... užasné, fascinující, někdy trochu zvláštní i usměvné komorní spojení klasické hudby, jazzu, swingu s punk rockovou (s punk n rollovou) hudbou DIE TOTEN HOSEN, kdy nejnovější písen "Schwere" (-los) či komorní podání písně "Niemals Einer Meinung" dojme k slzám, zatímco kupř. komorní "orchestrální" zpracování písně "Verschwende Deine Zeit" vás prozměnu naopak rozesměje. Skutečně nevídané a zvláštní, zda je to ještě vubec punk rock se ptáme myslím všichni. Osobně mám nejraději na živáku "Alles Ohne Strom" brilantní předělávku písně "Ohne Dich" od Rammstein, protože je mnohem lepší než samotný originál tak jak ho známe právě od Rammstein - u Campina v akustickém podání rozhodně s mnohem příjemnějším a s přirozenějším, s mnohem více melodičtějším hlasem než u Tilla Lindemana. A pak také písen "Altes Fieber", "Alles Was War" a jedna z nejmelodičtějších písní vubec na "Alles Ohne Strom" je pro mě osobně ke konci koncertu písen "Unter den Wolken", při poslechu této písně v tomto komorním zpracování mě doslova a bez přehnání mě natolik hoří srdce, a při písni "Kamikaze" se mě srdce příliš svírá. A v písni "Alles Mit Nach Hause" Campino žene emoce do neskutečného extrému!! Atd... dalo by se v tom ještě myslím pokračovat.

 • MartinDyntar

  Zdravím!!, mužete někdo moc prosím mě laskavě osobně pomoci?!! - zakládám v Hořicích v Podkrkonoší (Ano ten další Dostojevskij nejmladší z Hořic) DIE TOTEN HOSEN REVIVAL BAND!!!, věnuji se totiž nesmírně rád recitaci a zpěvu textu písní DIE TOTEN HOSEN (zvládám prozatím už jenom "Deutsch in Willkomen" a "Tauschen Gegen Dich", a nezvládám kupř. v intonaci a v akcentu vubec písen "Was Zahlt" a "Alles Wird Voruburgehen" jak bych si osobně přál, bohužel nejspíše nemám jenom Alzheimera či co vlastně), jsem ale mizerným zpěvákem a ještě horším bych byl ,,textařem" a hledám totiž pro REVIVAL TOTEN HOSEN BAND lepšího zpěváka než jsem osobně já!!!, někoho hold schopnějšího a nadanějšího!!!, post bubeníká už obsadil muj středně mentálně retardovaný bratranec JJ.van Dyke přezdívaný alias JJ zvědavec, a už hledáme jen no však víte to asi nebude tak těžké už domyslet!! Bud to anebo prosím zapujčíte mě někdo moc o to prosím nějaké to karaoke s mikrofonem do Žižkovy ulice v Hořicích?!! Není to žádný vtip, nevím sice vubec jak dát dohromady REVIVAL HOSEN, ale s karaoke to myslím rozhodně vážně!! Jen jsem totiž chudý a skromný jak kostelní myš, nic nemám, nic k jídlu, nic na čem by se dala stavět životní jistota se vztahy a s bydlením - proto mám v životě už jen jedinou svou vášen a to rockovou hudbu. Budte prosím k sobě všichni solidární!!! Bankovní učet nemám, vyhlásit sbírku tudíž proto hold už nemohu!! Předem děkuji za pochopení!! Přece si nebudu pořád namáhat hlasivky, o které téměř přicházím, protože mě je udajně slišet o 2 ulice dál!! Nevím, asi nemám hudební sluch, tak dobře a zřetelně se nesliším o 2 ulice dál, takže běžme o 2 3 4 ulice dál a poslechněme si těžké začátky lídra-frontmana DIE TOTEN HOSEN REVIVAL BAND se schízou v depresích!!! - nejsem přece Campino abych měl absolutní hudební sluch jak pes!!!! To se ví!!! Jo a Lišky jsou vítány!!! Jo a tohle není vtip, je to snad i sarkastické, ale není to vtip. Zájemci kontaktujte mě na 776 778 044 nebo e-mailem na dyntarelli@seznam.cz. Uvítám všechny vaše rady i možné doporučení, děkuji! S pozdravem MARTIN DYNTAR, suva která nespí, protože píše 24.hodin denně. A o tom se jak doufám nežertuje!! Kdo umí německy a čte to, pozdravujte o de mě Campina a řekněte mu že si album "Mersey Beat" zřejmě nekoupím!! Oh!!

 • MartinDyntar

  Také jako já, (jen Campino coby neskutečně dobrý herec) s tolik trýznivými uzkostmi a s depresemi či v depresích zoufale moc hledá melancholickou křestanskou děvušku, hold křestanskou lišku v ulicích Palerma až v Itálii v nenásilném v mysteriozním v milostném road-movie  "Palermo Shooting" němce Wimma Wenderse.

 • MartinDyntar

  Vizuálně nejpodmanivější a nejzdařilejší videoklipy k písním "Altes Fieber" a "Kamikaze"!! Zkrátka vizuální a v hlasovém podání Campina naprostý perfekcionalismus!!

 • MartinDyntar

  Campino měl tu nesmírnou čest zahrát si jednom z nejlepších filmu Wimma Wenderse pod názvem "Palermo Shooting"!! Nejlepších, co se týče jak námětu a scénáře k filmu (především Wendersuv odkaz na "Sedmou Pečet" Ingmara Bergmana je pro jeho film typický), tak vizuálního ztvárnění. Campino se spolupodílel se na režii dokumentární retrospektivy o Wimmu Wendersovy - "Desperado"... muj nejkratší komentář...

 • MartinDyntar

  oprava: Já v hudbě DIE TOTEN HOSEN vnímám jednoduchou, ale nejvýraznější melodii, silné emoce a osobní přesvědčení v textech písní DIE TOTEN HOSEN o čem život je a jak by se měl prožít!! Většina rapperu a hip hoperu dnes jen nesmyslně neskutečně hloupě a najivně dětinsky nebo pubertálně žvaní, slangově vulgárně a sexisticky žvaní o osobních názorech bez emocí, s protivnou povrchní vysamplovanou rytmikou bez emocí. V dusledku jak zábavný, tak lidsky neskutečně hloupí, najivní, neštastný šoubyznys s osobníma názorama!!! Osobní názory upřednostnuji spíše v rockové hudbě než v hip-hopu. Arytmická rocková hudba DIE TOTEN HOSEN dělá z lidí fatální arytmiky, asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit