Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Campino je dnes možná bohatší než býval v minulosti - to je sice pravdou, ale stále je to pro mně osobně srdečný, upřímný a nesobecký člověk, který mu se dá osobně duvěřovat stejně jako textem písní v hudební tvorbě DIE TOTEN HOSEN, stojí za nimi přece řada neziskových organizací, resp. dnes mají podporu řady neziskových organizací a i některých politických hnutí! Tak jak si DIE TOTEN HOSEN nejlépe pamatuji především z jejich alba "Kauf Mich!" a "Auswartsspiel". Nesleduji sice už album "Mersey Beat", ale ani tak jejich hudba dnes není jen prázdný marketing! Pro rockové posluchače, jak o tom svědčí vynikající písen "Kamikaze" a jiné, a další, které už není třeba uvádět.

  • MartinDyntar

    Narozdíl od Němcu Češi už dnes sami nevědí co to je národní hrdost!!! Nechceme od nikoho slyšet že my Češi jsme pracovití, ale sw..e, který denodenně doplácí na svoji vlastní lehkomyslnost a nerozvážnost.

  • MartinDyntar

    Se svým zpěvem ma mnohem na více!!!... než bylo či je pruměrné album DIE TOTEN HOSEN Mersey Beat... zkrátka více takových vynikajicích písní u DIE TOTEN HOSEN se skvělím textem jako je "Altes Fieber" či "Kamikaze" do budoucna. Miluji a nesmírně obdivuji jeho hlas, jak s ním Campino zachází je vyjímečné, znamenitě intonuje právě v písních "Was Zahlt", "Altes Fieber", v předělávce Rammstein v písni "Ohne Dich!" a v "Kamikaze", přirozený, nejvlídnější a nejpříjemnější hlas na německé rockové scéně co kdy byl, ale také svým zpusobem i zcela naprosto a nesmírně nekompromisní - to jsou protiklady (2 extrémy), které se už navzájem přitahují či doplnují a typicky patří k hudební tvorbě DIE TOTEN HOSEN - hudební vzdělání či hudební akademičnost vubec v rockové hudbě skutečně nerozhoduje typické právě pro punkrock, jen nadšení, preciznost a perfekcionalismus typický právě pro Němce!! Dnes se totiž uplně vytrácí rocková hudba stavěná výhradně na textu písně, a přesto bych nikdy neposlouchal místo rockové hudby nějaký přiblblý pubertální hip-hop, přiblblé žvanění kde kdejaký tzv. king dělá na druhé lidi ramena a machruje svým prázdným přiblblým žvaněním do větru. Netoleruji hip-hop!!! Nepovažuji hip-hop za přínosnou a duležitou hudbu, protože ROCK AND ROLL SAVED MY LIFE (heslo Velvet Underground).

  • MartinDyntar
    Nikdo jsem napíše, těžko to nesu!! Jděte všichni k....!! Mám ambivalentni vztah k rockové hudbě, protože stále jsem ještě nenašel co v rockové hudbě dnes tolik hledám!! Něco mezi poctivým folkovým písničkářstvím a punkrockovou revoltou vuci direktivni autoritě. Ptám se hraje někdo folk punk rockovou hudbu na české hudební scéně? Domnívám se že nikoliv. Zlate za bluesový cítění Michala Prokopa a Framus 5. Hledám něco mezi bluesovým cítěním v rockový hudbě a klasickým už folkovým protestsongovym poctivým písničkářstvím. Právě něco takového je vzácností samo o sobe. Rusové to dokážou ovšem ve sve hudbě hudebne skloubit. Dokladem toho byli v letech 1996 az 2012 ve sve hudební tvorbě právě ruští Korol i Shut s "Akustickým Albem" a s "Divadelním Démonem"... pro mne osobně to jsou nejlepší alba Korol i Shut. Stále proto pro mne plati motto: Od každého něco málo, ale ne uplne všechno dokud nenajdu to co v rockové hudbě právě už hledám. Je to zoufale a smutné.
  • MartinDyntar

    Ano rád se tu před "Bohem", který pro mě už neexistuje rouhám!!! "Die Zehn Gebote" a Ich Will Kommen... "Paradies" navždy !!!!!!

  • MartinDyntar

    Až přijedou Die Toten Hosen koncertovat do města kamenné krásy do "Hořic" mužou si sebou vzit, odvézt kamenného trpaslíka před Hořicemi do Dusseldorfu nemyslíte??? To myslím posílí a upevní Naše vzájemné česko-Německé vztahy!!!

  • MartinDyntar

    Nevím jak vy, ale já měl do dnešního dne spíše za to že v textech písních typu "XTC" z 96 a "Cokane in My Brain" z 2002 jde ,,převážně" více o sarkasmus a recesi vuči převažující dnešní konzumní společnosti, to jsem se tedy fatálně zmýlil, a kdo tvrdí že Die Toten Hosen si tzv. hrají na punkery se též hluboce mýlí a stejně jako já neví o čem mluví. Bohužel. Užívání tvrdých drog u členu Die Toten Hosen v minulosti bylo, či bych považoval spíše za neštastné a možná u Campina více z toho psychologického hlediska ovlivnilo jeho dnes tolik vysoký stresový práh - jeho odolnost vuči emočnímu stresu. Přesně to je a vždy bylo na albech a na jejich poslechu rockovými fandy u Die Toten Hosen tolik ne-li ze všeho nejvíce osobně znát - ta extrémní tvrdost a neuprosnost a současně hluboce dojemná melodická lyričnost  z textu jejich písní vždy ve mě rezonovala a nepřestane ve mě nikdy rezonovat. A ohledně vytetovaného ,,mučednického" kříže s trnovou korunou u Campina jen pár dobrých slov pro ty co neví - pro mě je to hluboce empatický, dobrý, srdečný a nesobecký člověk, laskavý, upřímný a solidární, především svobodný a nezávyslí v mnoha směrech. Campino má větší srdce než kdejaký hloupí kněz v taláru u morálně tolik prohnilé a skažené, u morálně zkorumpované dnešní (římsko-katolické) církve!! Církev vždy Bibli překrucovala, cenzurovala a vykládala slepím a hodným bezmezně a slepě podřízeným ovečkám podle svého!! A to si Campino uvědomuje a není tu jediný!! Už tu schází asi jen už odkaz na hnutí svatého grálu či nevím přesně či jak co že jak co....

  • MartinDyntar

    S písní "Niemals Einer Meinung Sein", s "Was Zahlt", s "Alles Wird Voruburgehen", s "Tauschen Gegen Dich" a s "Altes Fieber" na věčné časi!!! Rozhoduje text těchto písní!! Ani po stém poslechu nepřestanou tyto písně vzbuzovat silné emoce, a nějaké to zamyšlení se nad partnerskou věrností a oddaností, nad přátelstvím a vzájemnou loajalitou, nad potřebou odpouštění si a tolerance, solidarity a osobní svobody... atd.

  • MartinDyntar

    No jo rozhodně néní nad včelí medvídky!! Nevíte někdo kdo namluvil včelí medvídky?... možná právě Campino... no toto nebude žádná dezinformace a dezinformace všech dezinformací že by? No no to snad néní skutečně možný!! Campino by jistě nazpíval naše písničky včelích medvídku v němčině kdy by mohl, protože jsou skvělí!! Mám je moc rád!! Všechno co se do kouzelné školky v Německu nevešlo se vešlo na album německých Die Roten Rosen Kinder Weinachtskinder Alleskinder Totenkinder Hosenkinder!! Prostě deutschekinder!!!!

  • MartinDyntar

    Trpět za druhé, odpouštět jim pro duvěru. (písen "WAS ZAHLT", kterou miluji a nejen tu) Snad doufám že i muj poslední věcný a srozumitelný komentář, už mě to skutečně dál nebaví jsem nadále psát!! At si to zkusí prozměnu druhý lidi, jenže vím že nikoliv!! Takže děkuji laskavě moc za diskusi k Die Toten Hosen!! Byla s těmi mými 70 komentáři fakt užitečná!! Vím že také nikoliv!! Takže děkuji!! Především sám sobě za tu mou trpělivost!! Není doufám těch vykřičníku na vás a na jeden komentář už příliš moc? Vím děkuji, děkujem tu totiž myslím všichni za v Česku neexistující fanklub Hosen a za celou mou diskusi. S pozdravem MARTIN DYNTAR, Hořice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit