Přejít na výpis diskuzí

Andreas Frege

OSOBNOST 13.4.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    Kognitivne to už nedávám. Obtížně se mě logicky přemýšlí. Děla mi nesmirne problém logicka posloupnost a logicka návaznost slov a spravna gramatika. O ni raději už nemluvím. Možná jen plane mudruji o Campinove už emoční deprivaci. Je mi to lito. Nevěnuju psaní komentářů plně svou pozornost, pisu je možná a nejspíš unahlene a příliš rozptylene. Nesoustředim se už na ně pořádne. Cítím že bych měl kdysi daleko navíc než kolik ted ze sebe vydávám. A nejhorší cele na tom je že tu své komentáře napíšu už anonymne. Nezmuzu se navíc než jen prazdne a zbytečne plane ve svých komentářích tu filozofovat. Je mi to lito. Je to smutné a zoufale. Je to tragédie. Jak říkám kognitivne ve svých komentářích naprosto uplne selhávám...s ochuzenou slovní zásobou, s ochuzenou řeči, s ochuzenym myšlením se špatnou gramatikou. V něčem mohu mit snad pravdu, ale v něčem si pak zároveň i tolik protiřečím a uvědomuji si to vždycky bohužel pozdě. Je to skutečne nešťastne.
  • MartinDyntar
    Pisu z mobilu do uzke kolonky už bez možnosti náhledu na komentář. Nejhorší cele na tom je že si to plne uvedomuji, ale vůbec už nevím co s tím mužu dělat. Pisu více a spíše než logickým usudkem už intuitivně. A v tom je převážně ten problém.
  • MartinDyntar

    Zajima to tu vubec nekoho....evidentne uz vubec ne...

  • MartinDyntar

    Užasný pocit SVOBODY a své osobní nezávislosti na druhých lidech (vs.téma sounáležitost a duvěra) přináší skutečnou radost, už tu největší radost ze života - to že si o svém životě mužu a dokážu rozhodovat sám!! Co znamená vlastně bít a zustat už svobodným než právě to nenechat se už druhými lidmi zmanipulovat v jejich prospěch!! A zachovat si kritické myšlení, které v společnosti stále tolik chybí!! Aneb s DIE TOTEN HOSEN navždy!! Nesmrtelné myšlenky, s láskou k Hosen až za hrob!! Pro mě nejlepší album je a zustává už jejich "Auswartsspiel" (2002) prezentované písněmi jako je "Was Zahlt", "Steh Auf...", Keine Alkohol" či "Nur zu Besuch". Miluji DIE TOTEN HOSEN a nepřestanu je nikdy tolik milovat....i když svá nejlepší léta mají za sebou spíše než před sebou, znám Hosen především z období jejich let 1990 až 2012!!! Předchozí jejich alba z 80.let a ostatní nadcházející alba pak tolik nemusím, ale nechám se překvapit - snad mě Die Toten Hosen s dalším albem přesvědčí!! Rád bych, potenciál na to Die Toten Hosen mají!!

  • MartinDyntar

    Písen "Europa". Moc krásný a pravdivý text písně. Zamysleme se nad ním! "WELCOME TO REFUGEES!!!"

  • MartinDyntar

    Kdo ještě neprožil a neprotrpěl si osobně tu nejhlubší depresi, nikdy nepochopí o čem vlastně lidský charakter je, o čem empatie sama o sobě je -která je spíše darem a které se učíme celí život- ...o čem láska, život, osobní upřímnost, (,,křestanská") víra svým zpusobem vykládaná správně a jedině vždy po svém ke zbožnosti už bez církve a bez Boha sama o sobě (rád tím naštvu hlavně všechny katolické pánbíčkáře) je a muže bít teprve pak nekonzervativní a nedogmatická sama o sobě k levicově anarchistickému smýšlení či vyznání, jak už jsem to v principu ve svých předešlích komentářích k Die Toten Hosen správně zamýšlel ...o čem obětavost a hrdost a další hodnoty vubec jsou jak je tomu v písních: "Die Zehn Gebote", "Lugen", "Niemals Einer Meinung", "Paradies", "Schlampe", "Was Zahlt"... a další písně z alb z let 1990-2008!!!, který popsali fénomén hudby Die Toten Hosen už navždy!!!.... tohle rozhodně nebude příjemný a líbivý konzumní pop!!!... to jsem na Die Toten Hosen přibližně mezi jejich nejlepšími a nejslavnějšími lety 199O až 2008 nejvíce tolik miloval a obdivoval jejich jedinečně a nezaměnitelně melodický zvuk z alb pocházejících z těchto let, kdy i z minima kytarových riffu dokážou precizně vytěžit maximum jako málokdo na rockové scéně!!! O Campinově nejvýraznějším hlasu na německé rockové scéně už nemluvě!!!. Není to punk rock ani hard rock, je to prostě "Ten" poctivý a precizní punk n rock and roll, tak jak to stojí v písni "Du und Ich" (Sind ROCK AND ROLL). Ne Velvet Underground, ale hudba německých Die Toten Hosen "zabezpečila muj vlastní život" převážně s jejich nejlepším albem "Kauf Mich!", "Opium furs Volk" a především už s albem "Auswartsspiel". Nejlepší videoklipy k písním Die Toten Hosen jsou pro mě osobně bohužel jen dva a to k písni "Altes Fieber" a "Kamikaze"...

  • MartinDyntar

    To jsme ale češi, to jsme ale národ!!! Kde je vubec diskuse k této osobnosti?!!!, mě už to vážně nebaví!!, jsem z toho už unavený!!, chápete emočně vyčerpaný a morálně na dně ze svých komentářu a především z té vaší ignorace diskuse a z té vaši lhostejnosti k samotné diskusi!! Užijme si spolu to poslední co mě tu zbylo - nevhodný muj sarkasmus! Děkuji za Váš nezájem a za Vaši lhostejnost k diskusi!!! Ještě jednou děkuji, nemáte zač!!! Děkujeme, že raději odcházíme!!! Nemáte zač!!!

  • MartinDyntar

    Užasný pocit SVOBODY a své osobní nezávislosti na druhých lidech (vs.téma sounáležitost a duvěra) přináší skutečnou radost, už tu největší radost ze života - to že si o svém životě mužu a dokážu rozhodovat sám!! Co znamená vlastně bít a zustat už svobodným než právě to nenechat se už druhými lidmi zmanipulovat v jejich prospěch!! A zachovat si kritické myšlení, které v společnosti stále tolik chybí!! Aneb s DIE TOTEN HOSEN navždy!! Nesmrtelné myšlenky, s láskou k Hosen až za hrob!! Pro mě nejlepší album je a zustává už jejich "Auswartsspiel" (2002) prezentované písněmi jako je "Was Zahlt", "Steh Auf...", Keine Alkohol" či "Nur zu Besuch". Miluji DIE TOTEN HOSEN a nepřestanu je nikdy tolik milovat....i když svá nejlepší léta mají za sebou spíše než před sebou, znám Hosen především z období jejich let 1990 až 2012!!! Předchozí jejich alba z 80.let a ostatní nadcházející alba pak tolik nemusím, ale nechám se překvapit - snad mě Die Toten Hosen s dalším albem přesvědčí!! Rád bych, potenciál na to Die Toten Hosen mají!!

  • MartinDyntar

    Campino je dnes možná bohatší než býval v minulosti - to je sice pravdou, ale stále je to pro mně osobně srdečný, upřímný a nesobecký člověk, který mu se dá osobně duvěřovat stejně jako textem písní v hudební tvorbě DIE TOTEN HOSEN, stojí za nimi přece řada neziskových organizací, resp. dnes mají podporu řady neziskových organizací a i některých politických hnutí! Tak jak si DIE TOTEN HOSEN nejlépe pamatuji především z jejich alba "Kauf Mich!" a "Auswartsspiel". Nesleduji sice už album "Mersey Beat", ale ani tak jejich hudba dnes není jen prázdný marketing! Pro rockové posluchače, jak o tom svědčí vynikající písen "Kamikaze" a jiné, a další, které už není třeba uvádět.

  • MartinDyntar

    Narozdíl od Němcu Češi už dnes sami nevědí co to je národní hrdost!!! Nechceme od nikoho slyšet že my Češi jsme pracovití, ale sw..e, který denodenně doplácí na svoji vlastní lehkomyslnost a nerozvážnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit