Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja si naopak myslim, ze hlavne to "TES" ji prave u casti lidi zachrani. Betu jsem zkousel s velkou skepsi, samotna hra mi prisla slabsi nez treba GW2, ale vydrzel jsem u toho prave jen z toho pocitu, ze jsem v TES svete a mam kolem sebe dokonce i zive hrace. I v chatu jsem obcas zahledl slova jako "awesome" a " good" , takze zajem jiste bude. Samozrejme hate od lidi, kteri zaplnuji diskuze (jsou nejvic videt) navozuje dojem, ze to nikdo nebude chtit hrat, ale tak tomu, troufam si tvrdit, urcite nebude.
  • Jenže já sem ESO (peso) hrál asi (dohromady) 4 dni a můžu s klidem říct, že jsem si to mohl v betě ošahat. 100% bych za to měsíčně neplatil. Vypadá to jako TES, modely jsou jako TES, prostředí jsou jako TES, ale zároveň jsou tam naroubovaný naprosto klasický věci z MMO.
    Naprosto mi k TESU nesedí, že u každého NPC s úkoly je dvacet šulinů (hráčů), kteří stopro dostávají ten samý úkol a dost možná za několik vteřin poběží na stejné místo jako já. Připadal jsem si jak v hejnu slepic, které ženou od jednoho debilního questu k druhému. Jak deset lidí zapaluje jednu balistu za druhou, to byl hroznej zážitek. Naprostá jednoduchost nepřátel, kdy jsem po celou dobu hraní vcelku kašlal na vybavení. A nevím čím to je, ale ve Skrimu jsem si úkoly četl. V ESO ani náhodou a když jsem se náhodou donutil, tak to byla naprosto nezáživná kravina typu dojdi, zabij, přines, kdy se stačí dívat na mapu kam mám jít.
    Nechci tu vypichovat všechny věci který se mi v ESOpeso nelíbí, protože jich je dost.
    Nejvíc mi ale vadí levelování vybavení. To je naprostá debilita a mám toho dost. Ocelová dýka pro postavy lvl1, lepší ocelová dýka pro postavy lvl4, lvl6 atd... Pořát ta samá dýka která vypadá úplně stejně a k její výrobě je potřeba jenom o trochu víc stejného materiálu, jenom má jednou takový poškození. Na to fakt bleju. V tomhle je i Skyrim (a to že už dost osekaný od starších TESů) zlatý. Máš ocelovej obouručák? Dáváš do něj skillpointy a umíš s ním? Bude mít větší damage+speciální schopnosti. Máš adamantiovej obouručák a seš na obouruční zbraně nocáček? Máš třeba i stejnej damage jako ten s tím ocelákem, ale díky pokročilým znalostem a perky tě rozšmajcluje jako nic. Uctívám skillbased damage, né tohle zk*rvený levelování zbraní(pardon, vlastně všeho vybavení), který je naprosto nelogický.
  • A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci, jsou úplně všude ... :-)
  • Beta myslim koncila dnes brzy rano.
  • Ale houbelec sport, jelikož se na poli MMO her pohybuji více než 10let, tak se trochu již považuji za herního veterána, který toho odehrál již opravdu dost, tak si dovolím i malinko okomentovat hry, které jsem sice nehrál, ale dle informací, které jsou k dispozici a že jich opravdu je hodně, tak proto tvrdim, že táto MMO hra se svým herním konceptem, žádnou díru do MMO světa neudělá. Protože ji nemá čím udělat a na to nemusím být žádný expert, abych to poznal, samotný fakt že se jedna o TES sérii to opravdu nezachrání.
  • Mno TES měla právě svůj typ grafiky, vem si jen jak bylo ztvárněno TES: Morrowind. To prostředí má rozhodně svůj styl a osobně se těším až komunita dokončí Skywind. Stylizace podle mě totiž neznamená, že se musí jednat třeba o kreslenou hru jako je třeba WoW, nyní Everquest Next a nebo Wildstar.
  • Aha, takže hra automaticky když vychází tak musí být zabugovaná a to i v betě a v takové míře chvíli před vydáním. Já holt už nechci nedokončené hry, tkeré se dokončují za rok po vydání, když už má člověk hru dohranou.

    PS: ano vím, že existuje ještě jiná beta (close), kde to neni tak zabugované, ale nemáš informace o tom, co je a co není. Za měsíc hru už neopravíš do stavu, který by měla mít finalní verze.
  • Ty klíče co jste rozdávali to byli jen na 48 hodin? Dneska jsem se chtěl log a už my to hodilo hlášku error 103 něco ve smyslu že jsem byl pozván do bety ale ta teď nejede. Jsem si hru nedokázal ani vyzkoušet dosáhl jsem asi lvl 3.
  • Mno ve mě to evokuje několik věcí, buď jsi neviděl Skyrim a tedy je to pro tebe naprosto zmatečné, jelikož si zvyklý na určitý styl v MMO. (to je k mapě a místů, zde se určitá NPC s questem a objekty na mapě ukazují, až když se k nim blížíš).
    Navíc me přijde podle tvého textu, že jsi sotva prošel tutorialem :), resp. uvodní částí útěku z vězení.
  • Tak samozrejme nic nikdy nikde nebavi uplne vsechny a to neplati jen pro hry, ale i obecne. Treba GW2 taky nesplnilo nektera ocekavani, coz spoustu lidi nasralo, spoustu to taky ale porad bavi. Je ovsem smutne, ze se ze souzeni veci, ktere clovek ani nevyzkousel, pomalu stava narodni sport.
  • Hurá týdenní dávka hypu je tady, už jsem myslel že nic nebude ... :-)

    Ke hře samotné: Beta klíč jsem sice k hraní neměl, proč také, nicméně po shlédnutí xy gameplay videi ze hry, musím konstatovat, že tahle hra nemá naprosto nic, čím by mě měla udržet při hraní, je to opravdu jen další MMO sh*t, kterých jsou na trhu desítky a za které na rozdíl od TESO, ani nemusíte nic platit a dostanete stejnou porci "zábavy".
    Opravdu nechápu jak si vývojáři, potažmo jejich slavní ekonomové mohou myslet, že jim tohle vydělá majlant, asi neumějí počítat a pořád žiji v roce 2003.

    Takže pokud jim na hře nevydělají konzolisti, tak to mohou rovnou zabalit.

    Celkem mě pobavil závěr tohoto článku, kde se rozepisuji o tom jak jsou vývojáři nakloněni k addonům, až bych napsal, že proč by dělali něco pořádně, když přeci to komunita udělá za nich a hlavně zadarmo :-) Ale to už je takový smutný trend nejen TES série.
  • Můžeš se poplácat, udělal jsi výbornej vtip. Jsi fakt jednička. *7*
  • Čim ča rára.
  • No nebylo to uplne nejhorsi. Bude to i na starou generaci konzoli, nebo jen next gen? Nechci moc rypat, ale prijde mi, ze tu grafiku by snad stare konzole utahly taky.
  • Někdy ke konci dubna teprve začnu řešit, jestli to stojí za to hrát dál, nebo ne :)
    Krom toho stejně jen dlouho čekám na něco, čím vyplním čas než vyjde Wildstar :)
  • lidi serte na to je to nová hra za rok se to tak změni jako GW2 že se z toho poserem dyť GW2 byla ze začátku jen slatanina toho co už znám a teďka je to mnohem lepsši hlavně PVE je tam dost dobry a to sem PVP hráč takže chce to prostě čas všechno nejde hned a to placeni jde jen o penize jak už bylo řečeno nehledejte zatim duvod prostě jde jen o prachy nic vic v tom neni. akorat jediny co mě opravdu vadi sou ty bary staminy životů atd páč vypadaj sprominutim važně dšsivě jak kdybych je namaloval v kresleni na PC hruza :D ale jinak je to good game :D *5* *5* *5*
  • walltar
    Jenom jednu takovou otázku ... můžu dostat kontakt na dealera? To chci zkusit taky. *8*
  • A hrál jsi to tento víkend? Protože i když je to pořád beta, takže se tam chyby vyskytnout můžou, tak já jsem jen našel pár truhel, co se nechtěly otevřít, i když měly, jednou mi postava nechtěla přestat vyrábět brnění (to jsem to musel vypnout a znovu zapnout) a asi třikrát mi to spadlo... Jinak všechno fungovalo.
    Svítit a levitovat začneš jen tehdy, když zmáčkneš E u takového zářícího krystalu, jinak by se to fakt stát nemělo...
  • Secret World? To je dospele MMO ktere dobre vypada, ma zajimave questy, vybornou atmosferu, mraky ujetych NPC, cerny humor a tak podobne. Urcite stoji za dohrani, end game uz nemusi kazdemu sednout, ale ten pribeh a lore to vynahrazuje.
  • A ty se v tom vyznáš co se tam dělo? Já jen chodil od NPC k NPC a proklikával se dialogama... Občas se objevilo jiné NPC které na mě zaútočilo a zničehonic se tam objevil ještě nějaký hráč, který útočil na to NPC které se objevilo. Vůbec jsem nechápal, která bije. Dále jsem mačkal "E" a začal jsem svítit nebo levitovat. Když jsem došel k dalšímu pointu podíval jsem se do mapy kde nic nebylo... Pak jsem se podíval znovu a najednou se nějaký bod zjevil.
    Toto jsou veškeré mé zmatené zážitky ze suchého šedého světa této hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší