Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší věc na krabicové hře je její steam kód :D
    Vzhledem k tomu že mám na steamu přes 300 her tak bych musel na ty krabice mít nějaký sklad...
  • yenda1 - ikrabicovky musíš stejně registrovat na Sreamu, Originu, Uplay, takže i když se ti DVD zničí tak si hru můžeš opět stáhnout
  • No myslím že já to zaznamenal už s C&C Tiberian Sun , byla tam jen hra a manuál s popisem jednotek . a to byl rok 99
  • Jojo. V některých městečkách se lokální provideři natolik snažili, že zainvestovali a po městečku si vybudovali vlastní optickou síť. Taky v jednom bydlim, populace do 10k, cena a rychlost stejná jako Pavel. Nemá ten provider náhodou ve znaku otisk tlapky na drátu?
  • Veskoslav
    No moc nových her, co vyjdou, tak rozhodně nemají slevu 75%, to jenom hrozně špatné hry. Většinou je sleva 25-50% a i po té slevě mnohdy vyjde levněji koupit jinde. Navíc XZone či JRC patří k nejdražším u nás a jenom blázen by u nich nakupoval.
  • Veskoslav
    No já nevím, ale já třeba nové hry kupuji krabicovky. Vyjdou prostě levněji než oficiální digitální distribuce. A i ty vedlejší distribuce jsou povětšinou jenom o pár desítek KČ dražší. A kupovat z Ruska klíče? Polovinu her pak obcházet, Blizzard i Valve účty s těmito hrami blokují, pokud nejste Rus žijící v Evropě. Ono se taky ani není čemu divit. Sice většina nových her u nich vychází půl roku po tom, co u nás. Ale dám pár příkladů, co se dá koupit v Moskvě atd.+co vím od spolužáka, co si kupoval u nic v den "vydání": Blizzard Diablo III 455 Kč, Fifa 2015 399 Kč, Titanfall 300 Kč, Wolfenstein 300 Kč atd. A čím je to dané? Rusko je země, kde má 70% lidí ukradené Widle a 65% lidí si nikdy nekoupilo legálně hru. Proto tak nízké ceny, aby si to vůbec někdo koupil. A přesto tam míra pirátství dosahuje dvojnásobku toho, co u nás. Nevím, jak ostatní, ale když můžu, tak mě krabicovka i potěší více než digitál. Nové hry se rozhodně nevyplatí kupovat na Originu či Steamu. Příkladem budiž, že nový Wolf mě vyšel se zasláním na prodejnu 775 Kč, AC IV Black Flag 780 Kč, Titanfall 830 Kč atd. a stálo to +- jako digitální kanály kromě Steamu, Originu a uPlay. Občas se prostě krabice vyplatí. A osobně kupovat cokoliv z Ruska je čistá sázka do loterie. Zrovna včera mi zase přišla nabídka "levných" her. Lords of Fallen za 19 euro, předobjednávka na GTA V za 23 euro, Shadow of Mordor 17 euro, nový datadisk k WoW za 25 euro atd. Ale budu to vesele ignorovat. Člověk by neměl riskovat účty u Steamu atd. Obzvlášť když jsou akce. Tudíž nové hry většinou krabicovka, starší hry na Steamu v akcích. Jsem možná paranoidní, ale znám minimálně 3 lidi, co přišli o Steam či Blizzard účet jenom proto, že měli "kradené" kódy z Ruska.
  • Doufam, ze ne. Nekdo by to jeste mohl zacit hrat. Hral jsem to kolem mesice a vic prasackou firmu nez Trion aby clovek pohledal. Jsou to zlodeji a podvodnici. Uprimne doufam, ze Trion zanikne i s tema jejich nechutnejma praktikama. Kdo neveri, at si precte u nich forum. Doporucuju zejmena 700 strankovej topic o jejich 10% sleve na marketu pro patrony. Kluci si napsali na web, ze kdo si koupi patrona, ten bude mit 10% slevu na vsechno v marketu. Jaksi se na to, ale vykaslali a posleze smazali zminku o sleve u patrona. Nasledne po dvou mesicich udelali "napravu" a poslali vsem dodatecne nejaky kredity, ackoliv dele nez mesic to hrali uz jen zaslepenci. A to nemluvim o naprosto zpackanym systemu nemovitosti, kde vsechno ziskali hackeri a nasledne prodavali za tezky prachy hracum za goldy a ty goldy pak za $. Je to trash, fakt nehrat. Korejsky XL uz jen prodal znicenou hru Trionu, aby na tom vyrejzoval na dalsi pay to win mmo. Jeste jsou tam pak dalsi lahudky jako napr. jejich anticheat, kterej po smazani hry necha v systemu zakodovanej rootkit soubor. Korejsky MMO u me timto nadobro konci.
  • Free to play, třeba Archeage je zadarmo, ale abyste si to mohli užít tak musíte platit 360 Kč měsíčně Patrona jinak nic neudelate , to mi připomíná, ze jsem tady neviděl recenzi na Archeage ,třeba se toho někdo ujme ...........
  • Brumlo sorry, ale optika je optika... FUP?! :D I my (malé městečko s ani ne 10k obyvateli nedaleko Pardubic) máme optiku. A cena? To se s tím tvým slavným mobilním nedá srovnávat :D A bohužel v blízké době ještě na cca 99% ČR srovnat ani nebude dát :)
    Nebudu tu psát reklamu, tak písnu příklad rychlosti a ceny, aby jsi měl přehled a věřím, že by jsi třeba u konkurence našel i něco levnějšího:
    250 Mb/s = 800 měsíčně.
    Až bude taková rychlost běžná i u mobilního, tak bude lidstvo létat na Mars (řekl bych, že by to tak nějak časově mohlo i odpovídat :)). Takovou rychlost já osobně nepotřebuji (nevyužil bych ji).
    Každopádně naprosto nechápu jak někdo může využívat "Brumlovo" připojení na něco jiného, než sem tam zabrouzdat na mail, mapy apod. :D Jo FUP...
  • Jo já ještě nenapsal tedy tu hlavní myšlenku a to tu, že v poslední době určitě nemáš žádnou nevýhodu u krabicové verze, jak tu ty a jiní píšou. Stačí nebýt líný a naklikat kód hry stejně jako u digitální verze :)
    Plusy krabicovky jsou tedy jen nosič a přídavek nějakého speciálního fyzického bonusu. Nevýhoda je jen jedna a to vyšší cena.
    Krabicovku je tedy vlastně výhodné si pořizovat právě jen kvůli tomu bonusu. Cena tě v té chvíli mnohdy zajímat nemusí / nebude, protože ti jde o nějakou novinku na trhu. Pokud tě ale zajímá nějaký digitální bonus (třeba nějaká výhoda právě ve hře), potom je už zbytečné se dívat po krabicovce.
    Tak to vnímám já a myslím si, že právě v tomto ohledu je jediná možnost konkurenceschopnosti (fuj, to je dlouhé slovo :D) kamenných obchodů. Protože obchod digitální nabízí daleko větší výhody.
    Ještě zmiňuješ film, ale tím nemá význam se zaobírat, když je to trošku mimo mísu a podstata problému je úplně jinde a myslím i o dost složitější a diskutabilnější :)
  • Nejsem si jist, jestli máš úplnou pravdu.
    Pokud vím, tak si koupíš nosič a klíč k němu. Ten klíč někdy můžeš dokonce použít i na např. steamu. Nejsem si 100% jist, zda můžeš použít všechny klíče (respektive zda ti budou vždy fungovat), ale poslední dobou mám s tímto "trikem" velké zkušenosti u uplaye, originu i steamu. Takže nemusíš mnohdy používat ani nosič a stáhneš / nainstaluješ hru i tímto způsobem. Pozor ale na origin, je tam takovej bug, když si hru nainstaluješ a aktivuješ (v tomto pořadí), tak se ti potom jeví, jako že není nainstalovaná (ptže sis ji samozřejmě nestáhnul přes jejich downloader, ale nainstaloval ručně z nosiče), avšak nebrání ti nic v tom ji hrát.
    Každopádně ve všech případech máš klíč a hru si můžeš stáhnout i tak odkudkoli a klíčem aktivovat a máš "origošku" tak jako tak :) Nicméně tu si nejsem 100% jist, zda tímto postupem neporušuješ nějaká práva o užívání, ale to ti asi stejně nikdo nedokáže když držíš koupenou krabici v ruce :D Byť klidně i s poškozeným nosičem...
    BTW divím se, že o tomto tu mnoho lidí, jak se tak dívám z komentů neví. Vyzkoušejte si to a užijte. V poslední době jsem se nesetkal s klíčem, který se tímto způsobem nedá použít. Jen dbejte na to, že prostě některé hry jsou nasměrované na uplay, jiné na steam atd. Však víme... :)
  • Bartel je spravnej kapitalista.. he
  • Áno, tá prirážka sa volá obchodná marža a z niečoho musí mať ten obchodník či distribútor zisk. Pravda, pri digitálnej distrubúcii je to o dosť iné, keďže hra sa raz vyrobí a môže sa donekonečna predávať a neplatí sa za dopravu a také veci.
  • steam drží ceny dopst dlouho
  • To vubec neni pravda, podivej se na teoreticke rychlosti treba LTE nebo 4G. Sice je pravda, ze bys v te bunce musel byt sam a stat nehybne pod BTSkou, ale to je uz trochu jina vec. Kazdopadne u nas je proste problem s velice pomalym pronikanim novych technologii.

    Tak ci onak, u nas jsou dneska opticke veskere paterni okruhy a i spousta uzivatelskych pripojek. Ono to konec koncu dava smysl. Nove zakazniky muzes ziskat jen prebranim od konkurence, proto s cenou moc jit nahoru nemuzes a musis naopak nabidnout lepsi sluzby.
  • Phillios191
    jo jde to do kytek
  • Draken69CZ
    Flight Unlimited II manuál velikosti bible + obří schéma ovládání komplet v CZ, teď maximálně odkaz na PDF EN DE PL SP RU.
  • Já mám na steamu taky řadu her spousta ve slevě.. A ted si uděláme takovej rozdíll....
    Vyjde hra na Xzone stojí 999+100 postovne, digitálně stoji 50 az 60 euro Evropa Australie 70. Rusko kolem 200-400 rublu.. Pak pul roku a jsou slevy 25-50% ruske klice dokonce 75-80%, ale pres VPN a steam to tresta BANEMm i kdyz nevim, jaka sance je, ze bas zabanují..

    Steam Vanoce, cervenec, srpen hra spadne na 75% puvodni ceny a Xzone porad 999+100 :) ..Jo a jeste vite doufam, ze obchody maj prirazku 40-60% ceny na hry ? . :) , a že u jinych produktu je cena navysena o 300% :) nedavno jsem se bavil s clovekem, kterej nakupuje veci v cizine a pak malejm obchodum to proda :)
  • yenda1
    Fyzický medium má obrovskou nevýhodu a to je vázanost licence. Pokud si koupím fyzický nosič a nějak se mi zničí, opotřebuje tak musím přijít do krámu a koupit za plnou pálku další kus. Představte si případ kdy prodavači řeknu, že už jsem si licenci (s hrou, filmem) jednou koupil ať mi dá nový kus, tady máte dvacku za ten nosič a naschle.
    Na digitálu si hru jednou koupím a služba si to pamatuje. Když se mi rozskočí mobil, pc...koupím nový a hru znovu kupovat nemusím.
  • Možná právě proto je vše nedodělek a DLC, protože plno lidí si to "stáhne" a nebo funguje jako Vy ... z čeho pak mají ty hry vyvíjet? Udělat Vám zadarmo hru za XY miliónů a financovat to ze svýho? Vždy žasnu, že každý chce mít plat 50tis, ale své výdaje pak nemít žádné a vše zdarma ... z čeho asi ty platy pak mají zaměstnavatelé platit, když kradete a stahujete zdarma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit